11. září 2001 WTC

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Proč se zřítili mrakodrapy WTC 11. září 2001?
Dvojčata WTC i budova WTC7 se zřítily kvůli požáru 19 %  51%  [ 19 ]
Byla to řízená demolice 18 %  48%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 37

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 2. 2009 21:56

a neděláš náhodou ostudu ty nám?
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Chichi 4. 2. 2009 22:43

jeste nejsi dost psychicky rozvinuty aby dokazal poznat co se ve svete skutecne deje....
Nick: Chichi; Povolání: Nosič dříví do lesa; Zájmy: Hledání dříví
Chichi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 2. 2009 22:51

:D :D :D :'( :'( :'( :D :D :D
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod gagarin 4. 2. 2009 23:42

Chichi píše:jeste nejsi dost psychicky rozvinuty aby dokazal poznat co se ve svete skutecne deje....

+++
jannnn dakujem,ze si ma povysil na zastupcu Slovenska,ale pocitovo stale zijem v Ceskoslovensku,zelam si zas jednu zastavu
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Chichi 5. 2. 2009 21:43

Nick: Chichi; Povolání: Nosič dříví do lesa; Zájmy: Hledání dříví
Chichi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Matik 6. 2. 2009 17:56

To už by ale stálo za to, aby moderátořil vyčlenili z této diskuze všechny články týkající se HIV/AIDS teorie a založili tak, nové téma třeba s názvem HIV/AIDS teorie - pravdivá či lživá?
K tomu tématu mě přivedla tato kniha, kterou jsem přečetl:
http://www.medvik.cz/medvik/title_detail.do?id=69572
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod michal121 15. 10. 2009 09:18

Hele chichichi,přečetl jsem si od tebe první dva příspěvky a víc nepotřebuji.Podle mého názoru jsi bud velmi mladý,velmi naivní a máš problémy s češtinou,nebo jsi levicovej provokatér,co má problémy s češtinou.Viděl jsem asi před měsícem na ČT film,který se právě zabýval touto konspirační teorií.Ten film,ač se snažil tvářit jako objektivní ,byl ve skutečnosti tendenční,manipulativní,přesně zaměřený na segment lidí tvého věku,tvého myšlení a zřejmě i tvého přesvědčení.
Na chvíli připustím,že to byla "akce vlády" a položím si otázku? Je možné takovouto akci vůbec zorganizovat?Dovedeš si vůbec představit to logistické zázemí,ten obrovský počet lidí,kteří by o tom věděli a kteří by museli udržet tajemství?To prostě není uskutečnitelné.
Než se zabývat kravinami,bych ti doporučoval se věnovat vlastnímu vzdělávání,abys neskončil u lopaty (tvoje čeština by to mohla naznačovat a tvoje myšlenkové pochody mě dávají téměř jistotu).
michal121
Čtenář

Odeslat příspěvekod Grammator 15. 10. 2009 12:14

kdyby to tajemství udrželi nebyli by tu konspirační teorie...

film: Loose Change, mrkněte, pak mluvte... (je toho víc, ale tady je všechno pěkne na kupě)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod michal121 16. 10. 2009 01:24

Každý,kdo má alespon průměrné IQ se takovým filmům může jen smát.Jak jsem už psal,něco takového může brát vážně jen člověk,který je velmi mladý,nezkušený a naivní,nebo fanatický levičák.Zapomen na jakýkoliv film a zapni mozek.Tato akce by se musela připravovat dlouhé roky,byla by nesmírně složitá a bylo by do ní zapojeno tisíce lidí počínaje tajnými službami,přes armádu,policii,hasiče,novináře a celé jejich redakce,všechny,co pomáhali uklízet trosky a konče tou nejposlednější uklízečkou.A přes nesmírnou složitost a extrémní logistickou náročnost by nesměla nastat ani jediná sebemenší chyba.Myslíš si,že by to mohl někdo dokázat?
Jednoduše je v modě za každou cenu špinit U.S.A a po celém světě je dost lidí,kteří to budou dělat s úsměvem,vždy a za každou cenu.Tot vše.
P.S.Neexistuje jediný relevantní a nevyvratitelný důkaz na podporu této teorie.Zatím byly všechny do jednoho vyvráceny a rozcupovány.Smůla co?
michal121
Čtenář

Odeslat příspěvekod Grammator 16. 10. 2009 18:41

nikdo mi nevysvětlil ani jeden... každý kdo má alespoň průměrné IQ se té povídačce o teroristech může jen smát, něco takového může brát vážně jen někdo, kdo nemá oči. Už jenom ten pentagon, už jenom ten ***** pentagon a všem musí bejt jasno, navíc nevim, proč by v tom mělo být angažováno tolik lidí? ještě řekni že ten den do WTC šli jen lidi co chtěli umřít... Jela v tom jen vláda a FBI, nikdo další nebyl třeba...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod srato 16. 10. 2009 18:45

nekomu holt nepomuze ani stovka vysvetleni :)
btw o tom pentagonu mne neco rekni (jen ti prozradim ze jsem ve Washingtonu byl osobne na 395ce :) ) at v tom mam taky jasno
Naposledy upravil srato dne 16. 10. 2009 18:49, celkově upraveno 1
srato
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 16. 10. 2009 18:49

nemyslíš že po nárazu letadla by ta díra měla bejt maličko větší (třeba aspoň stopy po křídlech)? A kam to letadlo zmizelo by mě taky zajímalo... Vláda tvrdí že se celé odpařilo (desítky tun oceli, titanu atd) ale přesto identifikovala všechny cestující... to jentak na okraj...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod srato 16. 10. 2009 18:50

a ty tisice lidi v dopravni zacpe co priletajici letadlo videlo bylo predpokladam agenti CIA kteri byli do planu zasveceni? Ze ty sis predstavoval ze je pentagon nekde uprostred lesu a tak si tam mohla vlada nasmelit co ji napadlo? Nejspise jo, ja vim takovych je Vas spousta :D
(jen tak na okraj :) )
Edit: provedl jsem editaci textu, protoze preztoze jsem tam byl, jsem NA VLASTNI OCI priletajici letadlo nevidel a tak i kdyz by to bylo snadne vitezstvi nad mladym konspiratorem tak priznavam pravdu :)
Naposledy upravil srato dne 16. 10. 2009 19:11, celkově upraveno 2
srato
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 16. 10. 2009 18:52

to mi vysvětli co si viděl (jesli si něco viděl), letadlo to totiž nebylo...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod srato 16. 10. 2009 18:54

hhh, tisice agentu na highwayi 395, tak ted si mne rozsekal :D
PS: 395ka je obrovska sestiprouda dalnice vedouci kolem toho tveho tajemneho Pentagonu :)
Kazdopadne proti tvemu dukazu - to letadlo proste nebylo - to samozrejme neobstoji :D
srato
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka