Nový světový řád

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod J-o-U 2. 1. 2009 14:05

Chtěl bych vám sem "podstrčit" zajímavé téma, zajímalo by mě co si o tom myslíte, co se od toho dá očekávat... Docela mě zaráží že tady na pauze o tom ještě není ani zmínka.

Bilderberg Group, nastolení Nového světového řádu, Americká unie, nová Americká měna, podvod s ptačí chřipkou, zredukování počtu obyvatel na planetě o 90% .

Začal bych tímhle dokumentem http://video.google.com/videoplay?docid=1397211403198113214

Můj názor je ten že tohle všechno je realita, o které téměř nikdo neví, ale už předem to máme všichni narýsovaný. Je ale pravda že všechny podobný plány vždycky už od dob Říma ztroskotaly.
J-o-U
Čtenář

Odeslat příspěvekod mareq0 2. 1. 2009 21:00

Tímhle bych nezačínal, má to přes 2 hodiny a já jsem to vydržel rovných 51 sekund :D ;-)

Jinak vůbec nevim o co jde. Stačilo by pár odrážek, nějakých základních a můžeme se o tom bavit. Ale nemůžeš po mě chtít 2 hodiny mého vzácného času :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 2. 1. 2009 21:45

hehe...ja vydrzel asi 5 minut a stacilo ... stacilo me slyset ten typicky dramaticky hlas vypravece .. podle toho se vzdy da krasne odhadnout jestli to je nejaky seriozni dokument nebo traparna snazici se zaujmout co nejvice tupcu.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod 4honza 2. 1. 2009 21:53

Tyhle videa koluji po ruznych diskusich po Internetu dlouho. Priznivci ruznych fantasmagorickych scenaru se u toho asi mohou citit stastni.

Nekoukal jsem na to, ale cetl o tom nejake shrnuti. Ta konspiracni teorie je, ze par mocnych financnich skupin ovlada temer cely svetovy rad, ovlada temer vsechen kapital a chysta se okrast veskery pozemsky lid zavedenim nove meny Amero a znehodnocovanim dalsich men. Nejaka zrnka pravdy v tom jsou, ale celkove je to trochu vice nez pritazene za vlasy.
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod S-Tony 2. 1. 2009 23:20

...ze par mocnych financnich skupin ovlada temer cely svetovy rad....
No to jsou mi novinky. Takhle to funguje už hodně dlouho. Peníze světem vládnou. Co se světových měřítek týče, není nic co by se nadalo zařídit za peníze.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 1. 2009 07:33

Já věřím tomu, že pánem světa je Fantomas.

Minimálně stejně jako této teorii.

Ale jinak mě toto téma potěšilo, vzpomněl jsem si na jednu hezkou písničku. :)
Dřív se říkalo že papír snese všechno, o internetu to platí mnohonásobně. Ještě čekám co nám k tomuto doplní odborník přes konspirační teorie Trodas.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 3. 1. 2009 14:35

Nějaké review o pár bodech by se hodilo.
A účinkují tam židé? Protože každá správná konspirační teorie do spikleneckých plánů zapojuje židy.
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 4honza 3. 1. 2009 14:54

Ve vetsine ucinkuji Zide, tady snad jako clenove Bilderberg Group. V ruznych konspiracnich teoriich se take odhaluji novi a novi Zide.

Jinak se ty konspiracni teorie uz dost vzajemne vykradaji, nakupuji si vzajemne svoje teorie. Ono je jich totiz nekolik odnozi.

http://en.wikipedia.org/wiki/New_World_Order_(conspiracy_theory)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_conspiracy_theories
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod Chichi 2. 2. 2009 19:04

Nick: Chichi; Povolání: Nosič dříví do lesa; Zájmy: Hledání dříví
Chichi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 2. 2. 2009 19:49

Tohle je lepší:
http://www.youtube.com/watch?v=VaB1psXTjS4
dá se to alespoň poslouchat :-)
Andrew_R
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewa 8. 8. 2009 12:21

Ano realita,ale působí natolik fantasmagoricky,že ji většina odmítá a vysmívá se tomu.A že působí tak-za to můžou oficiální média,naše závislost a bezmezná víra v ně.Ono připustit,že nám lžou a vše je jinak-to je na zhroucení,na blázinec...
Zatím ještě funguje internet svobodně,tak hledejte na různých místech,třiďte informace a skládejte si je jak puzzle dohromady.To co se děje dneska,tam bohužel zapadá víc než přesně(viz "prasečí chřipka",atd.)
A něco dělat,nepodřídit se tomu-sama za sebe říkám,že pokud mám žít v takovém světě,jak se plánuje,tak nechci radši vůbec.
ewa
Čtenář

Odeslat příspěvekod Anonymous 8. 8. 2009 12:45

A jak se plánuje?
Anonymous

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 8. 8. 2009 22:36

ewa píše:A něco dělat,nepodřídit se tomu-sama za sebe říkám,že pokud mám žít v takovém světě,jak se plánuje,tak nechci radši vůbec.

Tak to je snad uz lepsi to nejak skupinove zkoncovat, ne?
Treba jako v nejake sekte. Lehneme si na koberec, napumpujeme do sebe hafo prasku a budeme spolecne cekat na konec... :mrgreen:
Nevim, zda verite v reinkarnaci nebo neco jineho, ale ja si porad rikam, ze zatim je mi to, co jsem prozila, tisickrat milejsi nez smrt.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 9. 8. 2009 20:09

ewa píše:A něco dělat,nepodřídit se tomu-sama za sebe říkám,že pokud mám žít v takovém světě,jak se plánuje,tak nechci radši vůbec.

Tak to se neboj. Tohle se podle těch dementních filmů plánuje už od počátku lidstva (náboženství, peníze, války - všechno má podle různých verzí pomoci k nastolení Nového řádu). Je hodně malá naděje, že zrovna my to ještě stihne zažít :-D
Každopádně ti chlápci, co to zařizují, jsou u mě skuteční borci. Oni sami z toho mají kulový, ale všechno připravují pro děti dětí jejich dětí atd. :D
Pořád se vám to zdá tak skutečné?
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod J.Doe 7. 9. 2009 12:48

Film Alexe Jonese "Endgame" jsem samozřejmě viděl již dříve, a to rozhodně celý. Přečetl jsem knihy jako "1984" nebo "Brave New World", mám rád hluboké texty rockových kapel (např. Queensryche, mimochodem nové album Megadeth nese název "Endgame"; tito Američané se Novým světovým řádem zaobírají) a v životě jsem se různými konspiračními teoriemi zabýval - např. moc iluminátů a zednářů nebo zákulisím totalitních systémů. Čím hlouběji tato témata studuji, tím větší smysl mi dávají. Soudím, že nelze toto téma posuzovat po shlédnutí pár vteřin filmu "Endgame". Souvislosti jsou mnohem hlubší a sahají do historie. Dále nelze přehlížet určitá FAKTA, která s tématem souvisejí. Tohle vše si zasluhuje minimálně pozornost, nikoliv přehlížení nebo výsměch!
J.Doe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Weslo 8. 9. 2009 11:26

Dovolím si upozornit že Internet podobně jako papír snese všechno.Takže tyto fakta (ať už zastánců konspiračních teorií nebo jejich odpůrců) jsou k smíchu.
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 9. 2009 11:39

Jo JOU, Díky, já si rád počtu...takovýhle šprochy ma vždycky brali...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod J.Doe 9. 9. 2009 20:28

Snaha o tzv. NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD se proplétá milénii, staletími i moderními dekádami. Jedná se spíše o realitu, než o směšné elektronické litery. Vypraví-li se přemýšlivý mozek zpět po časové přiímce, potopí-li se hlouběji do faktů, pak před ním tato realita zřetelně vyvstane.
J.Doe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod averton 10. 9. 2009 06:46

Cize podla teba sa politika robi tak, ze kazdy clen vlady ma v supliku ten New World Order a podla toho pracuju? :mrgreen:
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 9. 2009 08:03

To asi nééé Averton, jen Ty opravdu Dobrý...Starec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod J.Doe 11. 9. 2009 09:45

averton: Snaha o ovládnutí světa jedinou říší, aliancí nebo společenstvím, je zcela zjevně snahou velmi starou. Jaké byly cíle starověkých říší (pohleďme např. na imperium římské)? Co se dozvíš o tajemných řádech na způsob Rozenkruciánů nebo Zednářů? Když se ponoříš do problematiky III. Říše, narazíš v Hitlerových projevech vedle příslibů tisíciletého impéria také na židovské Protokoly sionských mudrců; tato písemnost byla komentována ve své době asi stejně, jako dnes "Endgame". Jisté je, že pomohla k likvidaci 6.000 000 židů.
J.Doe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Weslo 11. 9. 2009 11:09

Ano je zdokumentováno že lidští vládci byli zhusta magoři a snili o o absolutní moci nad vším.Ovšem to neříká nic o novém světovém řádu - jen mnohé o tom jací jsou lidé.
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 11. 9. 2009 21:52

Weslo, ach jo...Lidi jsou jenom lidi, o čem je Dnešek?! Zase jen o Moci, prostředcích a chechťákách..., bohužel i v Česku.A NEW Řád i AGE, je schováno velmi hluboko, no zkus je najít...STarec Marcel od Zvonu. Třeba půjdeš i kolem,,Smyslu Života...,,, neřknuli,,...Civilizace,,. Postůj a Zamysli se.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Weslo 12. 9. 2009 09:09

O čem byla minulost?Zase jen o moci,prostředcích a checťákách ...
Obávám se že si buď minulost (a lidi) idealizuješ a nebo o o tom všem nic nevíš (což se mi moc nezdá).
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod J.Doe 13. 9. 2009 08:09

Weslo: Jestliže byla elita minulosti hladová po světové moci, pak je přímo logické, že je tomu tak i dnes. Proč termín NEW WORLD ORDER používají přední politici ve svých projevech? Co má znamenat tento termín, vyslovený například z úst presidenta Bushe? Co má podle tebe na mysli, když zřetelně říká "New World Order"?
J.Doe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 9. 2009 16:52

Drahé Weslo , asi spíš Ty nevíš oč Gou, jaksi nerozlišuješ Vrstvy, Dimenze a Proudy...jseš jaksi na povrchu, ale tady se mluvilo o ,,mereditu Věcí a Myšlení,,. Zkus hledat dál, třeba to najdeš?! Starec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Weslo 13. 9. 2009 18:55

Hmm koukám že ten kdo nevěří NWO neví o co gou a je mimo vrstvy,dimenze a proudy ... je jaksi na povrchu :roll:
J.Doe:Logické to je.Proč používají politici při svých projevech nejednoznačné všeslibující fráze je snad jasné.Těžko jim potom dokážeš že lhali :)
Konkrétně tento termín vypuštěný z úst prezidenta Bushe znamená asi to že čtete stejné knihy nebo blogy :)
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 9. 2009 10:10

Ale zase Weslo jsi vedle jak ta jedle, Ten kdo nerozezná to,,Vrstvení,, v Historii a současnosti ,,Povědomí a podvědomí Lidstva, Lidí a Civilizace,, do Hloubky, zůstane na,,povrchu,,..., příčemž nejde opět jako u náboženství o Víru, či uvěřit v Něco( Řád, Doba, Idea), ale o Vědět a vlastní Cestě k poznání:,,Smyslu Života,...u Civilizace, Společenstva...Člověka,,. Starec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Weslo 14. 9. 2009 10:59

Obávám se že tvým nejasně strukturovaným příspěvkům plným náznaků a obecných frází nerozumím Starče Marceli od Zvonu.
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 9. 2009 22:11

No Weslo... A vo tomto je, že...konečně si to pochopil. Nic si z toho nedělej, já už tomu nerozumím taky, raději. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod -pb- 15. 9. 2009 18:09

To je zase debata... lidi prahnou po moci, tak to bylo, je a bude a je to naprosto přirozené 8-)
-pb-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 15. 9. 2009 19:29

Takže Endgame: Blueprint for Global Enslavement a co dále? Docela jsem na tyhle věci dostal chuť (komedie mě většinou nebaví ;-) )
Andrew_R
Nadšenec

Odeslat příspěvekod J.Doe 16. 9. 2009 12:48

Weslo: Nechme stranou spekulace a komentáře ohledně zdejších uživatelů. Bush je zabírán kamerami a před nimi říká "New World Order." Je to jasné jak facka: politik zkrátka mluvil o novém světovém řádu. A hlavně: BUSH NEBYL SÁM...
J.Doe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod -pb- 17. 9. 2009 16:59

J.Doe: a proč by nemohl prostě říct "nový světový pořádek", to má být nějaké tajné heslo či co? :-)
-pb-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareq0 17. 9. 2009 17:47

A co takhle "Nový světový nepořádek" 8-)
(ještě bych nahradil poslední slovíčko lidovějším a výstižnějším výrazem)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod -pb- 17. 9. 2009 18:29

Tak to je dost dobře možné. O nějakém světovém pořádku se dalo mluvit pouze v době, kdy byl svět rozdělen mezi pár koloniálních mocností. Teď už je to opravdu pouze větší či menší bordel.
-pb-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Weslo 18. 9. 2009 07:04

J.Doe píše:Je to jasné jak facka: politik zkrátka mluvil o novém světovém řádu. A hlavně: BUSH NEBYL SÁM...

Chtěl bych také mít svět tak jednoduše srovnaný jako ty. :roll:
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 9. 2009 09:10

Drahé Weslo, k tomu je jednoduchá Cesta, naslouchat a okřídlené: Učit se, učit se , uč se ...z těch ,,správných ,,Pramenů. Toť vše...kdykoliv Ti bude pomoženo, Starec Marcel od Zvonu. No ,,Srovnat,,si to v Sobě, jaksi právě
jednoduše nelze, není to ke koupi ani na prodej.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod averton 18. 9. 2009 10:20

J.Doe píše:averton: Snaha o ovládnutí světa jedinou říší, aliancí nebo společenstvím, je zcela zjevně snahou velmi starou. Jaké byly cíle starověkých říší (pohleďme např. na imperium římské)? Co se dozvíš o tajemných řádech na způsob Rozenkruciánů nebo Zednářů? Když se ponoříš do problematiky III. Říše, narazíš v Hitlerových projevech vedle příslibů tisíciletého impéria také na židovské Protokoly sionských mudrců; tato písemnost byla komentována ve své době asi stejně, jako dnes "Endgame". Jisté je, že pomohla k likvidaci 6.000 000 židů.

Protokoly sionskych mudrcov je podvrh, ktory vznikol na objednavku KGB aby mohla ziskat vplyv v arabskom svete. Uloha tohto podvrhu bola jednoducha - vyvolat globalnu nenavist vodi zidom. Naozaj ma dokazu stale prekvapit ludia, ktori tomu veria. Navyse, kde sa tie protokoly vzali? Nasli ich u niekoho v pivnici?

O tajnych spolkoch sa toho uz hovorilo aj napisalo vela, ale o ich vplyve na nieco sa da velmi tazko hovorit. O slobodnych muraroch sa napisalo aj sfilmovalo vela, ale zatial ma nepresvedcilo, ze by mali na nieo vplvyv. Je to podobne ako Bilderberg Group, ktory je povazovany za organizaciu, ktora riadi svet. Je to cele na smiech.

Nezabudaj, ze politika sa neda robit tak ako 50 rokov dozadu. V dnesnej dobe nie je jednoduche napriklad podpalit kongres a povedat ze to boli arabi, mexicania, cernosi alebo mimozemstania.
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 9. 2009 21:24

Ale Averton, Kolik dáš?! A je mi jedno za co...Je to jen otázkou Peněz, v dnešní době. Tož Ty nezabudaj, že za 5O let, jsme zase,,vo Krok,,dále, prostě len Pokrok. I v tomhle. Starec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod J.Doe 19. 9. 2009 18:49

Opravdu se zkuste ponořit do tématu hlouběji. Např. KGB v době Protokolů sionských mudrců neexistovala... Také výrok "New world order" z úst státníka asi nesvědčí o mé jednoduchosti, která není předmětem rozpravy. ;-)
J.Doe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod -pb- 20. 9. 2009 19:58

To je pravda, s tou KGB je to renonc, byla to ještě carská Ochrana :-)
-pb-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Medy-Pohodicka 18. 5. 2010 19:58

Každá mocenská skupina má nějaký program a dosud platila zásada přijatá snad v Persii: "vítěz bere vše". Dokud ta bude platit, budou mocenské boje. Až ji svět nahradí zásadou "buď hodný a měj se dobře", budou mít mocenské skupiny volnou cestu k růstu a klid bez boje. Ani kdybychom znali všechny mocenské skupiny a jejich plány, nedokázali bychom odhadnout mocenský vývoj,snad bychom mohli pochopit příčinu chaosu. Židé jsou pronásledováni proto, že nepřijali křesťanskou zásadu věčné chudoby, ale židovská entita je velmi složitým společenstvím, snad bychom ji lépe pochopili, pokud bychom studovali roli každého z 12ti kmenů. Od světovlády jsme odděleni politiky, kašpárky nebo spíše jáhny, kteří rozdělují sociální drobečky a mohou si hodně ponechat pro sebe. Je ovšem pravdou, že se již o mocenských programech, Matrix a NWO, moc nemluví. Možná se mocní už vzájemně eliminovali.
Medy-Pohodicka
Čtenář

Odeslat příspěvekod mtmccox2 18. 5. 2010 21:41

Už teď nám pomalu začínají diktovat, na jaké weby chodit a na jaké ne..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod audis 18. 5. 2010 22:06

Taky sem viděl to video na reformy.cz . Děsí mě to. Moje volba ve volbách je s tím kompaktibilni. Ano, nebude to žádná z parlamentních ale bude to utržené sluchátko.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Medy-Pohodicka 19. 5. 2010 19:10

Klídek, vlci, ještěři, chobotnice a další havěť se musí prezentovat, abychom o nich věděli. A pokud jde o Internet, tak vyhledavače účelově nabízejí především konformní stránky, alternativní názory tam nejspíš nenajdete, ani když jejich autoři mají snahu. Mám pocit, že už na Internetu nic zajímavého není, ale vím, že je, ale vyhledavači ignorováno.
Medy-Pohodicka
Čtenář

Odeslat příspěvekod Svobys 3. 6. 2010 22:46

Jak koukám mnoho z vás historická fakta buď nepovažují za fakta, nebo se vám jen nechce přemýšlet, ale to je jedno. Já bych tady měl ale pár nových informací, spíše ekonomického zaměření, pro koho není překážkou angličtina, tak získá další informace, zda vám do toho zapadnou či ne, nechám na vás.
http://sociology.ucsc.edu/whorulesameri ... ealth.html
Nicméně ti z vás kteří tomu věří, nebo ti z vás kteří si myslí že na tom něco je, skuste věřit, že to tak stejně nikdy dopadnout nemůže :), a když ano tak se snad až zase tolik nestane, vše půjde nějak dál ;)
Svobys
Čtenář

Odeslat příspěvekod Never25 26. 7. 2010 04:28

"vše půjde nějak dál "
Ano ,ale za jakou cenu. :pozor
Konec svobody?
100% očipování lidstva...?
Tak to bych jen tak neseďel, bojujeme za príšti generace
Samozdřejmě že to nějak dopadne, ale je na nás jak. :oboze
Never25
Čtenář

Odeslat příspěvekod sioga 24. 2. 2011 15:52

mne udivuje ze tu neni zminka o tomhle http://zpravy.idnes.cz/povstalci-se-bli ... anicni_stf
njn, je videt ze tu uz pet mesicu nikdo neprispiva, no at se nedivi, kdyz utlacujou tu skoro jako v tehletech zemich.
jinak chtel bych napsat neco jako to je neco uzasneho, i kdyz nekdo muze chytit a rict ze u toho umiraji lide, ale proste jsme "svedci" historie.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 25. 2. 2011 14:21

To ano. Svrhnou svého vůdce, přijdou jim na pomoc Spojené národy a Amerika... To se jim ale líbit nebude a začnou se tam mlátit. Proč? Protože po desetiletích absolutismu budou mít svobodu, se kterou ovšem nebudou umět naložit. A samozřejmě netřeba opomenout finanční a mocenské zájmy západních, ale i východních islámských zemí. Po pravdě, tohle už jsem několikrát za svůj život viděl a několikrát jsem se o tom i učil v dějepise. Nic nového. Akorát se mění nástroje v rukou bojovníků.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod sioga 19. 3. 2011 12:21

ti politici jsou tak pomaly a zbabeli. nemuseli zajit tak daleko, tak snad uz toho kadaffiho nakoupou do p...le a lidi ho obesi na namesti nekde.
http://www.lidovky.cz/benghazi-prosi-sv ... ranici_OGO
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod teh_noob 13. 4. 2011 14:00

J.Doe píše:Bush je zabírán kamerami a před nimi říká "New World Order." Je to jasné jak facka: politik zkrátka mluvil o novém světovém řádu. A hlavně: BUSH NEBYL SÁM...

Nebol sam, kedze o nom hovorili zrejme vsetci US prezidenti. (Na kamery mimochodom aj Obama)
Ten ktoremu sa to nepacilo bol J.F. Kennedy a aj za to zaplatil zivotom. Snahy o "zjednotenie sveta" pod absolutnou nadvladou zopar mocnych jednotlivcov su tu ozaj uz od nepameti. Doteraz vzdy stroskotali a verim ze tomu bude tak aj teraz. Navyse ludstvo si zacina uvedomovat co sa deje za oponou. Cize moznoze teraz maju uz len posledny pokus, dufajme..

(Mimochodom Europska unia, Americka unia (mexico - kanada - usa {uz naplanovana}, a potom uz len azijska a africka su tohoto dokazom)
teh_noob
Čtenář

Odeslat příspěvekod beka 26. 4. 2011 13:47

Jojo, dokument jsem viděla (taky nedokoukla - kvůli agitačnímu přitroublému tónu:) ona největší tragédie na tom celém je, že lidé nevěří takovýmhle dokumentům (není divu, ten "děsivý a tajemný" tón a spousta nesmyslných polopravd a teorií okolo). Zároveň jsou zmasírovaní mainstreamovými médii. Ale to jak funguje dnešní svět není žádná bláznivá konspirační teorie, ani to není nic tajného, o čem by nás média neinformovala, nebo nějak zatajovala. Akorát - přesně jak bylo v dokumentu řečeno - nás nutí myslet si, že je pro náš život mnohem důležitější vědět, jaký je zrovna na trhnu nejmodernější typ mobilu a jaké šaty a boty jsou in zrovna tuhle plesovou sezonu. V záplavě těchto informací se nám zdají zprávy o různých odhalených skandálech a zvěrstvech co páchají ti "vysoko postavení" nedůležité, nebo spíš tak ojedinělé (na jedno takové odhalení připadne, troufnu si odhadnout, 10 článků o tom "jak ho dostat do postele" či "nový mercedes již na trhu" nebo "microsoft a jeho nové produkty". Pokud se píše o politických, sociálních, ekonomických problémech, upřednostňuje se psaní typu: Příběh malé hladovějící holčičky z afriky.. takže máme pocit, že se stačí ustrnout nad smutným příběhem, ale nic se nemá přehánět, takže si půjdem koupit ten nový gel na vlasy na který byla reklama hned pod článkem.
Nedůvěryhodnost takovýhle konspiračních teorií a dokumentů na jejich základě natočených tkví v tom, že nám bombasticky odhalují křečovitě a násilně utajovanou pravdu. Ale tak to přeci není. Stačí pár veselých článků navíc a pravda se utají sama. To že svět funguje na základě přání a požadavků lobbistických skupin (krásně poukazuje na tenhle fenomén film Děkujeme že kouříte), drogových kartelů a jiných "národních mafií" a že mocní (tj. ti kteří na chod světové politky, a jejím prostřednictvím i na chod celého světa, mají největší vliv) jsou převážně až výlučně ti nejbohatší je fakt, který si průměrně intelgentní člověk neživící se reklamou a neustálým konzumováním (ono je lepší koupit si barvu na vlasy než se trápit nad světem že...) který trochu zapátrá v záplavě informací musí sám ihned vyvodit. A zda jde těmhle "mocným" o dobro lidstva a dobro planety už si každý může usoudit sám.
On totiž tenhle nadbytek informací je mnohem lepší manipulační technika než totalitní zákaz přístupu. My ty informace máme totiž hned u nosu. Jen je pro nás příjemnější kliknout na nohatou manekýnu.

-- 26. 4. 2011 14:59 --

"jojo, všechno nějak dopadne"... to je přesně to, co se v nás naše moderní demokratická kapitalistická společnost snaží neustále podporovat... vždycky budem mít na rohlík a na teplou postel. Ale ono to tak není... možná v Americe a v Evropě. Zbytek světa by vám mohl vyprávět, že to taková samozřejmost není. A lidi uvědomte si proboha že systém neustáleho ekonomického růstu, vytváření "vzdušných finančních zámků" oproti nimž nejsou žádné reálné hodnoty, devastace živtoního prostředí ve "pokroku" společnosti byl už od začátku naprosto jasnou utopií!(pro mne spíše antiutopií).
beka
Čtenář

Odeslat příspěvekod trodas 7. 11. 2013 13:10

NWO - spekulace nebo realita?
(New World Order - Nový Světový Řád)

Obrázek

Hej, chlape, ty skutečně věříš, že mezinárodní bankéři jsou zapojení v globálním spiknutí k vytvoření jedné světové vlády?

"Někteří dokonce věří, že jsme součástí světové kliky pracující proti zájmům USA, charakterizující moji rodinu a mně jako mezinárodně orientované a konspirující s ostatními na světě k vytvoření více propojené, globální politicko-ekonomické struktury - jednoho světa, jestli to tak chcete nazvat. Pokud takové je mé obvinění, pak se přiznávám že jsem vinen a jsem na to hrdý."
-David Rockefeller ve své autobiografii "Vzpomínky", str. 405

...není nad upřímné přiznání... :-D

Co z toho pro nás plyne? Že je třeba si na tyhle lidi dávat pozor, protože to, co se budou snažit udělat je zneužít naštvanosti lidí ze současného systému (který sami vyrobili!) ke změně tohoto systému tak, jak jim bude vyhovovat.

Co tedy když nebudeme následovat vůdce či lidi - ti se dají odstranit či koupit, ale vize a ideje, ty jsou nesmrtelné a nezcizitelné - a shodneme se na několika jednoduchých a základních vizích jak dál, já bych navrhoval:

1 - peníze slouží lidem a nelze je vytvářet z ničeho a zotročovat tak lidi a státy nekonečným dluhem

2 - naši zástupci budou námi zvoleni i námi kdykoliv odvoláni, když se shodne 50% a jeden člověk z těch, co daného zástupce zvolili, že je nadále nezastupuje

3 - všichni zástupci vykonávající moc naším jménem (poslanci, soudci, policisté) mají právní i hmotnou odpovědnost za svá rozhodnutí

....to navrhuji proto, že např. zde http://www.blisty.cz/art/70887.html je krásně vidět, jak se presstituti snaží lidi volající po změně zdiskreditovat tvrzením, že nenabízí žádnou alternativu. Shodně tak kecy, jako že je nebudou brát vážně, dokuď přesně neřeknou, jak to má být jinak.

Přesné vize jsou ale zbytečné a nesmyslné (slouží jen k rozdělení lidí - rozděl a panuj!), lidé si rozhodnou sami jak to bude pro ně nejlepší. Jediné co potřebujeme není "jak to přesně bude fungovat", ale pár jasných a přesných vizí, co se musí změnit, na kterých se všichni shodneme
a ten zbytek bude vyřešen konsenzem (hlasováním) a prostou majoritou posléze, neb se nikdy nic nezmění, dokud majoritna neřekne NE, už toho mám dost!

http://www.youtube.com/watch?v=UTk_uQwDFBU
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 11. 2013 19:27

trodas píše:1 - peníze slouží lidem a nelze je vytvářet z ničeho a zotročovat tak lidi a státy nekonečným dluhem

2 - naši zástupci budou námi zvoleni i námi kdykoliv odvoláni, když se shodne 50% a jeden člověk z těch, co daného zástupce zvolili, že je nadále nezastupuje

3 - všichni zástupci vykonávající moc naším jménem (poslanci, soudci, policisté) mají právní i hmotnou odpovědnost za svá rozhodnutí

1) kdyby se stát nezadlužoval, neměl by ani na dávky. Přežil bys?
2) V posledních volbách vítězná strana získala necelých 21% hlasů. Politiky bys mohl měnit každý druhý den a nikdy by se nadala udělat nepopulární potřebná reforma. Jakákoliv.
Volby jsou tajné, nedá se zjistit, kdo koho volil.
3) Kdo to bude dělat?
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod icotech852 10. 3. 2014 11:40

Podme si spolocne pozriet to,co nam prezentoval George Bush starsi v roku 1991

citujem:

when we are successfull - and we will be

Cize je tu Agenda New World Order,kde si vykonavatel predsavzal,ze ju aj dokonci a uspesne zrealizuje.Otazkou je len ci dobrovolne alebo nasilu.
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod PetrAsch 21. 3. 2014 23:17

Bank of England: Co jsou a jak se tisknou peníze
http://www.bankofengland.co.uk/publicat ... 14q102.pdf

citát:
Commercial banks create money, in the form of bank deposits, by making new loans. When a bank makes a loan, for example to someone taking out a mortgage to buy a house, it does not typically do so by giving them thousands of pounds worth of banknotes. Instead, it credits their bank account with a bank deposit of the size of the mortgage. At that moment, new money is created.
PetrAsch
Čtenář