Scanování emocí na letištích

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 12. 2008 00:22

Nojo, propagační stránky výrobce je pěkná věc, ale já stále čekám na odpověď na otázku, kde se ty čipy zavádějí, když píšeš:
Skijumper píše:Mně jde jenom o to že vidím jak se zavádějí čipy pod kůži ...

Tedy z toho jasně plyne, že se to někde děje a že Ty víš kde...

Tedy?
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Skijumper 3. 12. 2008 00:26

Takhle jsem to nemyslel přímo fyzicky, bylo myšleno zaváději jakožto lidem do podvědomí že mít čip pod kůží místo karty je naprosto normální věc. Experimenty s lidmi už dávno pochopitelně provedeny byly, přesně to už nevím kde to je. Nicméně o zařízeních kolujícíh v krvi schopných opravit tkáň například - o miniaturních robotech se ví asi tak 10 let když se prodávaly akcie nějaké právě firmy která se tím zabývá.
Apple iPhone 7 128GB Mate Black + iPad Mini 4 Cellular 128GB Silver
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod averton 3. 12. 2008 10:35

Moc nechapem co ti na tom tak vadi. Je paradox ako ludia broja proti "sledovaniu" ale na druhu stranu im nevadia kamery v obchodnych centrach, nevadia im kamery v meste a podobne. Ale ako nahle sa da na letisku kamera alebo skener tak uz okolo toho vznike 1500 stranok s nazvami ako www.stopworldgovernment.org a podobne hluposti :) Ale to ze ked si kupujes v tescu hajzlak tak je uplne v pohode ze sekuritak vie aku znacku mas rad ;-]
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Skijumper 3. 12. 2008 16:55

Samozřejmně že mi vadí i kamery, nejvíce mi vadí reklamy. Akorát jsem už tak zpracovanej že to už nějak přijímám, na tohle reaguji protože je to něco nového převratnějšího... Dost lidí si dnes neuvědomí bohužel ani účinnost reklam a dalších komponent dnešního světa...
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 3. 12. 2008 17:28

averton píše:Moc nechapem co ti na tom tak vadi. Je paradox ako ludia broja proti "sledovaniu" ale na druhu stranu im nevadia kamery v obchodnych centrach, nevadia im kamery v meste a podobne. Ale ako nahle sa da na letisku kamera alebo skener tak uz okolo toho vznike 1500 stranok s nazvami ako http://www.stopworldgovernment.org a podobne hluposti :) Ale to ze ked si kupujes v tescu hajzlak tak je uplne v pohode ze sekuritak vie aku znacku mas rad ;-]

a jak víš, že nevadijou? a CO chceš udělat s tím, když tě sledujou? budeš chodit po všech obchoďákách, co jich na světě je, a budeš je rozbíjet? stejně jako v letadle. legálně s tím nic nezmůžete
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Skijumper 3. 12. 2008 18:15

Dokud budou lidi kterým nevadí že nás na každém rohu znásilňuje reklama, neustále všude funguje brainwashing a celý svět se chová totálně neekologicky, tak to bude jak říkáš že s tím nikdo nic nezmůžeme. Ono je to hlavně každýmu jedno, a ono to je i trochu účel.
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 12. 2008 18:44

Na tobě už taky slušně zapracovali. Jen tys to schytal od lidí, kteří paradoxně hlásí opak :-D
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Skijumper 3. 12. 2008 19:25

Ono bych řekl že je to pořád lepší než kdyby na mně zapracovaly v takové míře reklamy, myslím že by ses měl nad některými věcmi taky zamyslet. Ale nechci vyvolávat flame, asi to utneme a bude klid.
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 12. 2008 20:30

Mě tyhle bezpečnostní systémy nevadí. Naopak, jsem za ně rád. Živí mě to. :-)
Nejdřív jsem byl jen technik těhle systémů, teď jsem administrátor a podle potřeby zpracovávám výstupy z nich. Lidi mají o tom zkreslené představy kdo je jak sleduje, většinou je to strašná nuda.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 3. 12. 2008 21:14

Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Skijumper 3. 12. 2008 22:07

Michal P: A pověděl bys nám o tom něco? Mně by to třeba zajímalo jak se takové informace zpracovávají. Možná se fakt zbytečně bojím

ESO: :mrgreen: lol
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod averton 4. 12. 2008 07:35

aquarkko píše:
averton píše:Moc nechapem co ti na tom tak vadi. Je paradox ako ludia broja proti "sledovaniu" ale na druhu stranu im nevadia kamery v obchodnych centrach, nevadia im kamery v meste a podobne. Ale ako nahle sa da na letisku kamera alebo skener tak uz okolo toho vznike 1500 stranok s nazvami ako http://www.stopworldgovernment.org a podobne hluposti :) Ale to ze ked si kupujes v tescu hajzlak tak je uplne v pohode ze sekuritak vie aku znacku mas rad ;-]

a jak víš, že nevadijou? a CO chceš udělat s tím, když tě sledujou? budeš chodit po všech obchoďákách, co jich na světě je, a budeš je rozbíjet? stejně jako v letadle. legálně s tím nic nezmůžete

precitaj si moj prispevok poriadne ;-)
averton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod averton 4. 12. 2008 07:39

Skijumper píše:Dokud budou lidi kterým nevadí že nás na každém rohu znásilňuje reklama, neustále všude funguje brainwashing a celý svět se chová totálně neekologicky, tak to bude jak říkáš že s tím nikdo nic nezmůžeme. Ono je to hlavně každýmu jedno, a ono to je i trochu účel.

Znasilnuje reklama? noo je pravda ze od slecny ktora hra v reklame na matoni by som si nechal povedat :mrgreen: Ale k veci. Na jednu stranu tvrdis ze svet je zly na druhu stranu nic sa neda robit. Moja otazka znie; aky ma potom tato debata zmysel?
averton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Skijumper 4. 12. 2008 20:08

Já jsem tušil že smysl bude mít, tak jsem se zmýlil ale to je jedno. U letadel stejně asi zůstanu, mám je až moc rád na to abych se nechal tímhle odradit...
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 6. 12. 2008 00:45

averton píše:
aquarkko píše:

precitaj si moj prispevok poriadne ;-)

nebudu, četla jsem to několikrát. to, cos napsal, je další naprosto bezobsažnej příspěvek, co neodpovídá na mou otázku. ale naprosto rozumím - takto odpovídá ten, co neví, co říct
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Předchozí stránka