USA chtějí do konce roku připravit útok na Írán

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Agramon 1. 7. 2008 15:28

Tak co, těšíte se až budeme moci v zimních měsících sledovat tažení proti Íránu v přímém přenosu? :)

http://www.novinky.cz/clanek/143737-new ... -iran.html


http://www.novinky.cz/clanek/143788-ira ... hrobu.html
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 1. 7. 2008 15:52

No já jsem jenom rád, že v ČR není žádný ropný vrt a zůstává tak relativně mimo pozornost USA.....
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 1. 7. 2008 16:25

Ale jsou (MND Hodonín)...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 1. 7. 2008 17:13

IMHO kravina, todle uz si vzhledem k situaci v Afg a Iraku nemuzou dovolit ani USA. A to jak politicky, tak vojensky, tak financne, tak lidsky. Navic za chvili Bush konci a pochybuji ze pristi prezident, at to bude kdokoli, jen co za sebou zavre dvere WH, tak vyda povel k utoku :-)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 1. 7. 2008 18:51

Nezapomínej že to není jen US vs Írán.. tady se patrně bude aktivně účastnit i Izrael

tak nebo tak - je to jen otázka času kdy Ahmadínežád padne..
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 1. 7. 2008 22:31

Agramon píše:Nezapomínej že to není jen US vs Írán.. tady se patrně bude aktivně účastnit i Izrael
Izrael je pravda možný účastník, ale USA musejí být tím hlavním hybatelem. A za současné situace si nemyslím, že by je někdo další, kromě Izraele a možná GB a symbolické podpory dalších členů Commonwealthu, podpořil...a to je děsně málo na to, na koho chtějí útočit..

tak nebo tak - je to jen otázka času kdy Ahmadínežád padne..
s tím také souhlasím, ale viděl bych to spíše na o kus delší období než tu zmiňovaný podzim či příští rok..

ale třebas se pletu :-]
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 1. 7. 2008 22:59

mareq0 píše:Ale jsou (MND Hodonín)...


PST! To se Američan nesmí dozvědět :pozor

No já jsem jenom rád, že v ČR není žádný ropný vrt :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 2. 7. 2008 16:44

Řekl bych, že jeden manévr lodi třídy Nimitz bude stát víc, než co by se vůbec dalo vytěžit kdesi kolem Hodonína. I když bych se té Moravy rád zbavil, takhle to nepůjde ;-)
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 7. 2008 18:43

citim ve vzduchu ropu....ale kdepaaaak zadna ropa, americani musi preci ochranit zbytek sveta pred Iranem...ehm..
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 2. 7. 2008 21:53

Já nevím jak vám, ale mně ta zpráva o těch hrobech připadá absurdní. Že by byli Íránci takoví dobráci a připravovali hroby pro nepřátelské síly? :D :mrgreen: Takovou přípravu na válku fakt nepamatuju. Novinářská kachna nebo spíš provokace :hm

Ještě k tomu Hodonínu, ta těžba kryje něco kolem 4% naší spotřeby, ale jako bych to neřekl :nenapadne
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 2. 7. 2008 23:58

no jak jsem se dozvedel, tak kamoska tam jede na leto :D ....blazen nejvetsi...tak uvidime co bude rikat az se vrati (=jestli se vrati :D)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 3. 7. 2008 12:26

Do Íránu? přímo Teheránu? neváhal bych a jel taky.. příští léto z něj zbudou možná jen ruiny :)
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 3. 7. 2008 18:14

Len aby to nebolo naopak a Irán nedoj*bal Amíkov.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 4. 7. 2008 06:14

No myslím, že jestli Amíci zaútočí, tak to rozhodně nebudou mít tak jednoduché jako v Íráku nebo Afghánistánu. Přece jenom je Írán o trochu větší ryba
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom_82 4. 7. 2008 13:14

Asi moc na solidní stránky nechodíte, že? Novinky.cz mají asi takovou úroveň jako blesk. Je to bulvár, který píše páté přes deváté - jen aby se hlavně udrželi na seznamu.cz.

Alespoň soudím dle toho, jaké fantasmagorie tam občas čtu..
Tom_82
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků