Žádost o milost pro členy skupiny ZTOHOVEN

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 3. 2008 20:44

Zas by ale byla na světě docela nuda, kdyby veškeré umění spočívalo jenom v namalovaných obrazech pověšených na zdi..

Takže já docela fandím "alternativním" umělcům co prostě vytvářejí něco nového.. No a ČT by si mohla uvědomit jak je zranitelná když se může někdo jen tak napíchnout a pustit si tam svoje... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod lu.kas 24. 3. 2008 16:30

Co spachali? Komu tim ublizili? Jaky skody zpusobili?

Jestli tohle nekdo bral vazne, mel by bejt potrestanej spis on, protoze kdo vi, kde vsude jinde jeste neni schopnej ropoznat realitu.. ;)

V nasem state prochazi zavaznejsi ciny (vandalismus, drobny kradeze...) prochazi bez problemu (zvlaste "urcitym" skupinam obyvatelstva), pripade se smesnou pokutou, a za tohle byste chteli dat tri roky? I rocni podminka mi prijde prehnana, kdyz potrestat (ano, zakon porusili), tak maximalne nejakou pokutou v radu tisicu.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod LamB 24. 3. 2008 21:07

ale ty nechapes jednu vec, ze media maji hroznou moc a kdyz se zneuziji media musi se to tvrde potresat, navic rikas ze v nasi zemi prochazi horsi veci jako vandalismus ano i za to bych lidem dal 3 roky v base
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 24. 3. 2008 21:53

to hovoris ako keby sa doteraz nezneuzivali :). wake up ;)
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 3. 2008 16:38

jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 3. 2008 17:34

noo, v klidu :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 26. 3. 2008 08:05

jojo, ale stejně ta petice byla zajímavá :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Předchozí stránka