Žádost o milost pro členy skupiny ZTOHOVEN

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 5. 3. 2008 22:46

třeba proto, že to za trestný čin nepovažuju/nesouhlasím se zněním zákona atd.. (nevím, o co jde tady konkrétně, vyjadřuju se jen obecně)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 3. 2008 01:14

Ten dopis by měl být koncipován vstřícně a ne útočně. Takhle akorát naštve našeho spokojenýho mocipána a nic nevyřeší. Proto takovou nesmyslnou provokativní slátaninu podepisovat nehodlám. Navíc jakákoli akce proti sběrně vyvrhelů, jakou je námi dotovaná banda z jiného prostoru, je předem odsouzena k neúspěchu. Kdyby tutéž "uměleckou" klukovinu provedli komukoli jinýmu, tak to vezme jako recesi a nebude kolem toho dělat humbuk. Kdežto všemocní ze spolku ješitů se cítí uraženi a teď se mstí...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 6. 3. 2008 02:26

Tohle jde mimo mě..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 3. 2008 14:08

aquarkko píše:třeba proto, že to za trestný čin nepovažuju/nesouhlasím se zněním zákona atd.. (nevím, o co jde tady konkrétně, vyjadřuju se jen obecně)e/quote]

Nesouhlas se zákonem se snad přece neprojevuje tak, že ten zákon vědomě poruším..? Zrovna takhle by ta demokracie IMHO fungovat neměla. Jinak bychom to třeba posuzovali v nějaké vyhrocené situaci, kdyby šlo o životy lidí apod., ale zrovna tady nevidím nic životně důležitého, co ty „umělce“ nutilo jednat tak, jak jednali.

Odeslat příspěvekod aquarkko 6. 3. 2008 17:03

možná neměla, nejsem politik a ani být nechci, ale konkrétní příklad, v čem já zásadně nesouhlasím a s čistým svědomím bych porušovala, platit rozhlasový poplatky a neposlouchat rádio. např.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 3. 2008 00:54

aquarkko: Platit nemusíš. je dost lidí, kteří neplatí, stačí si to jen zařídit.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod branda 7. 3. 2008 22:18

Mě v této kauze trošku nesedí obvinění ze spáchání tr. činu šíření poplašné zprávy. Není trošku náš právní řád bezzubý? Hacknout něco...?
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DirtyKing 22. 3. 2008 18:14

Jako byl to joke, ale nadruhou stranu si vemte, kolik starích lidí to mohlo vyděsit ;-). Takže milost? V žádném případě :-).
DirtyKing
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 22. 3. 2008 19:20

Cista recesia. Udelil by som im maximalne niekolko hodin verejnoprospesnych sprav. Ziva panorama (ci ako sa ten program vola), kto to vlastne pozera? :D
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Negat 22. 3. 2008 21:01

Doživotí za takovou hanebnost :pozor2
Negat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 22. 3. 2008 21:48

Vdaka takym prihluplym kapitalistom ako si ty Negat, sa rozdavaju 10-15 rocne tresty za absolutne hluposti, zatial co vrah dostane 5 rokov.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 23. 3. 2008 00:30

Doživotí a uřezat půlku!!!
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 3. 2008 15:33

DirtyKing píše:Jako byl to joke, ale nadruhou stranu si vemte, kolik starích lidí to mohlo vyděsit ;-)-/quote]

:lol: :lol: Snad i staré lidi kteří bydlí v té oblasti by mohlo napadnout aby koukli z okna a viděli že se nic neděje... :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod jannnn 23. 3. 2008 15:55

ty nekoukali z okna...ty uz rovnou skakali za gauc nohama k epicentru vybuchu :mrgreen:
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod LamB 23. 3. 2008 19:39

tak ja nekoho zabiju a jeho krvy nakreslim obrazek, vyhlasim ho za umeni a jeste prodam za 10 milionu....

to snad nemysli vazne s milosti, uznavam ze 3 roky za takovou klukovinu je dos, ale vemte si ze kdyz by tahle zprava vyvolala neci smrt (i kdyz je to nepravdepodobny) byli by to vrazi a dostali by trebas 10 let, takze potrestat se to proste musi aby lidi vic premysleli jak to muze dopadnout
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka