tak kdo, p.Švejnar, nebo dosavadní prezident ?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2008 00:50

BTW> Jsem reagoval ještě na tu předchozí výpověď - tu poslední jsem už taky nepochopil...

\\ edit> Opravuju - ty poslední dvě už jsem nepochopil.

Odeslat příspěvekod jannnn 10. 2. 2008 00:56

No je půlnoc, já bych to viděl na to, že kolega branda si neodpustil nějaké malé posilnění na dobrou noc a podle toho to teď vypadá :-)

Jelikož už jsme tři (dva + jeden co jsem mu to dal přečíst), co ten závěr značně nepobírají...
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod branda 10. 2. 2008 01:02

Sry, ale nereagoval jsem pomale, ale zradilo mě rychlé připojení k netu :lol:
to Majkl vP: Není potřeba se stydět za něco co nechápeš, ostudou by bylo kdyby jsi se nezeptal a reagoval ..
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 2. 2008 01:04

V tom případě doporučuju vrátit se v diskuzi k tématu prezidentských voleb, jelikož ze stávající debaty už žádný přínos nekouká. 8-)

Odeslat příspěvekod branda 10. 2. 2008 01:08

Naprosto souhlasím
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 10. 2. 2008 15:45

Tak tady máme hvězdnou pětku v podání KSČM
Otakar Motejl, Jiří Dienstbier, Pavel Rychetský, Jana Bobošíková a Václav Pačes. /quote]
Něco takového jsem čekal, i když že komunisti mohou navrhnout třeba Dienstbiera, tomu se divím. K zasmání je tam ta Bobošíková, to je gól :D . Až na ni je mi z té 4ky kdokoli bližší než ten americký profesor.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 10. 2. 2008 15:59

..a americký profesor bližší než vrtošivý stařík, který umí jenom být arogantní a tvrdohlavý.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Case 10. 2. 2008 16:06

Když si vzpomenu na nacionalistický a hrubě populistický program její pseudostrany Politika 21, její výroky o čemkoliv či spolupráci s přední šovinistkou Andělou Dvořákovou, tak mě tohle ani nepřekvapuje, ba ani k smíchu mi to nepřijde. I Švejnar je mi bližší než někdo s jejími názory a aktivitami.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 2. 2008 01:14

Jiřího Dienstbiera nebo Otakara Motejla bych si jako prezidenta ČR neměl problém představit. Jméno Pavla Rychetského už jsem skoro zapomněl, Václava Pačese neznám pro jistotu vůbec - jestli je to dobře nebo ne, těžko teď zhodnotit. Janu Bobošíkovou ponechávám, jak říkáme my lingvisté, bez cementu. 8-)

Odeslat příspěvekod Negat 11. 2. 2008 20:28

mě zas tam moc Klaus nevadí toho bych nechal kde je...co bych ale změnil je přístup našich zákonodárců...každý hází špínu na toho druhého pak si pěkně pospí v poslanecké sněmovně a za to dostanou pro nás smrtelníky nedosažitelný plat.a ta taškařice s volením nového prezidenta mě už taky pěkně se-re skoro víc než to že nám tu amíci chcou vecpat radar a nikdo s tím nic nemůže udělat kromě topolánka kterého mají dobře podplaceného
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 2. 2008 20:37

Negat píše:pak si pěkně pospí v poslanecké sněmovně a za to dostanou pro nás smrtelníky nedosažitelný plat.l/quote]Plat poslance je 61 400 Kč hrubého, což podle mě není ani nedosažitelná suma ani v porovnání se zahraničím něco nadhodnoceného (např Polsko - cca 80 000 Kč, Španělsko - 84 000 Kč, Francie - 150 000 Kč.). Loňská studie společnosti HayGroup taky dokazuje, že ty platy nejsou nic extra. Kdyby podle ní pracoval český premiér jako vysoký manažer soukromé firmy - na podobně náročné pozici, jako je ta premiérská - měl by více než pětkrát vyšší plat. Bral by měsíčně asi 770 tisíc korun namísto dnešních 165 tisíc.

squote]skoro víc než to že nám tu amíci chcou vecpat radar a nikdo s tím nic nemůže udělat kromě topolánka kterého mají dobře podplacenéhoe/quote]
Toto nepodložené a zcestné tvrzení je přinejmenším úsměvné :-)
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod branda 11. 2. 2008 21:42

A teď mě budou kamenovat :lol: . Ale proč ne, já to unesu :D . Co takhle pan Jandák? Známý to herec, pokaždé co slyším jeho výroky, nelze s nimi nesouhlasit... :hm
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 11. 2. 2008 22:16

A co třeba Karel Gott? :lol:
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod branda 11. 2. 2008 22:29

Také je reprezentativní a každý ho zná.. Tak koho zvolíme tady na fóru, co? :wink:
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 2. 2008 22:35

Krteček. S ním se nedá než souhlasit, je čestný, obětavý, upřímný, každý ho zná, nemá nepřátele.
jannnn
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka