tak kdo, p.Švejnar, nebo dosavadní prezident ?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod sioga 8. 2. 2008 17:46

vupada ze situace ve "spanelskem sale" vypada na spanelskou vesnici :lol:
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 8. 2. 2008 19:25

to je hnus, velebnosti.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 8. 2. 2008 19:49

to je blamaz....i kdyby tam meli drepet do pulnoci, tak ho musi zvolit jeste dneska...fakt nemam slov...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 2. 2008 19:53

Ne, proste kokoti z CSSD+ekoteroristu+nevimkdo proste nechtej dneska makat, tak se na to vyserou a radsi to nechaj na zejtra.

Nemam slov, takovy curaky sem jeste nevidel. Dotedka sem je povazoval (alespon nejaky z nich) za normalni lidi. Po tomdle to sou pro me magori a nevim co tam delaji. Naprosto nesmyslne hlasovat jen aby se nahodou nepredreli.

Nejvic me zkalmali zeleni. ze budou az takovy kur.vy prodejny sem necekal.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 8. 2. 2008 19:55

tak to prenesli na zitra rano v deset hodin a dokud' se sejdou tak uz bude poledne a pak budou chtit jeste jit na obed coz potrva do dvou hodin a tak dale..........
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 8. 2. 2008 20:10

aspon se shodli ze hlasovani bude verejne 99:101
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 8. 2. 2008 20:25

:roll: já to radši nekomentuju.. nas*al bych se ještě víc..
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 8. 2. 2008 20:43

tak uz hlasuji druhe kolo
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 8. 2. 2008 20:44

postni sem jak to dopadne, nehodlam to sledovat v TV :-D
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 2. 2008 21:35

Ne, opravdu, na debilitu CSSD a hlavne Haska nema snad nikdo. Docela jsem se po ukonceni zasmal, kdyz Severa rekl, ze kvuli pristupu socanu se rozhodl s dalsima lidma volit Klause :tleskani

Jinak zaver byl opravdu fraska. Ten Vlcek by zaslouzil zavrit na mesic na samotku, at se neuci svoji funkci a nedela ostuvu. Jak rekl nejaky teb politolog pote ve studiu - tristni vykon.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 8. 2. 2008 22:36

Socani se opět ukázali v pravém světle. Ono ODS není výhra, ale když se kouknu na ČSSD, jsem rá, že jsou pryč od válu. To co předvedli, to bylo něco neskutečného.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 9. 2. 2008 02:55

No, ták se taky vyjádřím...

Nejdřív k celkovému průběhu dnešní volby... Docela hustý... :lol: ... Musím říct, že fakt, že 5 hodin se jednalo o "ničem" (chápu, že se o ničem nejednalo, ale celé odpoledne byla jen příprava, debata o způsobu volby)... A nakonec se v 20:30 rozhodlo a jaksi "narychlo" se začal volit prezident... Navíc nechápu, proč poslanci a senátoři zamítli návrh, který by prodloužil jednání až po 21. hodině... Ikdyž je asi vážně nejlepší na "to" jít s čistou hlavou další den, ale takhle vlastně lidé sledovali televizi celý den a nic moc se nedozvěděli. ODS zastávala tajnou volbu, zbytek vlády (krom cca poloviny KDU-ČSL) volbu veřejnou. Nevím, proč si ČSSD & ti ostatní stěžovali na obstrukce... Sice je jednání v délce 5-ti hodin JEN o způsobu volby přehnané, i ODS má právo stát si za svým (za tajnou volbou)... A zase zde bylo kráásně vidět, jak na sebe ODS a ČSSD hází špínu... Celý den jsem sledovala (tedy vynechala jsem část, kdy dávali na Primě Myšlenky zločince a na Nově premiérovou řadu Beze stopy... :-D)... A co jsem sledovala? Krom toho, že téměř celý den kdosi dával nějaké návrhy (aktivní byl zejména pan Tluchoř - snad to mám dobře napsaný)... Pak se hlasovalo o tom, zda-li se o návrhu bude hlasovat... Pak se o návrhu hlasovalo a nakonec vyšlo na povrch, že "senát vyslovil s návrhem nesouhlas" a "poslanecká sněmovna vyslovila s návrhem nesouhlas"... :mrgreen: ... Vrcholem večera byla volba prezidenta, která byla tak rychlá a na poslední chvíli, že jsme s otcem ani nevěděli, že začala (táta komentoval situaci a já smíchy prskala po pokoji broskvový ice tea)...

Co na závěr?
Celý den jsem monitorovala situaci ve Španělském sále Pražského hradu, kde probíhala volba prezidenta ČR. Nejenže kvůli chybějícímu hlasovacímu zařízení byla volba nepřehledná, M. Vlček neměl chvílemi přehled a několikrát se stalo, že poslanci, či senátoři využili práva na podání návrhu a začali debatovat o tom, kolikrát se hlasuje o té a tamté věci. Těsně před 21. hodinou, která měla znamenat konec jednání se vláda začala hádat o tom, v kolik se tedy opravdu skončí a při té příležitosti (zřejmě jen tak náhodou :-D) stihla dvě kola prezidentské volby... Poněkud paradoxní je fakt, že vyhlášení výsledků se už nestihlo."

Závěr č. 2: "Tento způsob volby, zdá se mi poněkud nešťastný"

:mrgreen: :mrgreen: ... Toť můj sloh... :lol:
Omlouvám se za případné nepřesnosti.
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matik 9. 2. 2008 08:06

Tak ač se může někomu zdát tento způsob volby naprosto trapný a nedůstojný, já jsem se pobavil skvěle. V jiných parlamentech se např. mlátí, hází po sobě předměty a nedá se říci, že by to byli parlamenty nekulturních národů. My na ta divadélka ještě jaksi nejsme zvyklí.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 9. 2. 2008 09:36

Najja:

Hezky napsano.
Kazdopadne ma maslo na hlave jak ODS tak CSSD. To ze to odlozili na sobotu je podle me hlavni duvod ze CSSD chtela presvedcit dalsi poslance, KSCM atd... a ODS zas tomu chtela zabranit .
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 9. 2. 2008 14:12

Člověk žasne...
Poslanec Zdeněk Škromach z ČSSD, který sedí v jedné ze zadních řad, drží při hlasování fotoaparát namířený objektivem na kolegy před sebe.k/quote]

Ať žije demokracie a svoboda rozhodování v podobě ČSSD. To už i KSČ má v tomdle směru o 100 % lepší praktiky.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků