tak kdo, p.Švejnar, nebo dosavadní prezident ?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Matik 31. 12. 2007 11:49

Ke zvolení ve 3. kole je třeba 141 hlasů. Klaus už má 122 hlasů jistých, těch devatenáct se někde najde (lidovci, Melčák, Pohanka ad.)
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 2. 1. 2008 22:35

Zajímavý názor otištěný v dnešních Lidovkách:

Putinův evropský spojenec Klaus

http://www.lidovky.cz/putinuv-evropsky-spojenec-klaus-d4h-/ln_noviny.asp?c=A080102_000006_ln_noviny_sko&klic=223170&mes=080102_0

Sice bych mohl panu senátorovi oponovat v jeho představě o EU jako jakési hrázi ruské rozpínavosti (jak to vypadalo v éře Schroeder-Chirac si jistě pamatujeme), ale jinak nelze než souhlasit, viz. "zvláštní místo" v Klausově srdci pro masového vraha Miloševiče, apod.
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 3. 1. 2008 15:26

jako to, že prezident ČR nežije v ČR, to bych nepřekousla.

a za čárkou se dělá mezera!!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 3. 1. 2008 17:14

Matik píše:Ke zvolení ve 3. kole je třeba 141 hlasů. Klaus už má 122 hlasů jistých, těch devatenáct se někde najde (lidovci, Melčák, Pohanka ad.)P/quote]

Omyl. Stačí nadpoloviční většina všech přítomných poslanců a senátorů.
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Weslo 4. 1. 2008 00:18

FAN. : oba odkazy jsou fakt sra*ka - přičemž ten první je úplná(takouvou slátaninu napíšu klidně o komkoliv).To druhé má aspoň sem tam zrnko pravdy - ale taky to dokazuje fakt že ačkoliv jsou vědci nadprůměrní inteligenčně tak co se týče osobnostní vyzrálosti tak ještě mají co dohánět (argumentace já jsem věděc a on ne je legrační)

Klaus mi je sympatický (jako prezident) hlavně tím že říká co si myslí (i když je to z mého pohledu nesmysl).I když uznávám že jako premiér to byl úplně stejnej sr*č jako Zeman,Paroubek a pod.

švejnar je velká neznámá - proč to chce dělat a co sleduje svým vlezdoprdelkovstvím komančům fakt nevím...

edit:ještě mě tak napadlo.Není kandidatura Švejnara důkazem, že v Čechách nemáme žádné osobnosti dost dobré(a zároveň ochotné) být prezidentem?
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ANFI 10. 1. 2008 01:46

Účetní z Hollywoodu s logem barevné gumičky do vlasů na Hradě nemá co dělat.
ANFI
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kefish 10. 1. 2008 14:26

Me by spis zajimalo, jestli nekonkurenceschopny kandidat byl ke Klausovi prirazen zamerne, nebo tady opravdu nikdo lepsi, kdo by to byl ochotny delat, neni. :|
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 10. 1. 2008 17:03

kefish: z absolutně nekonkurence schopných vybrali nekonkurenčně schopného, to je docela úspěch :)

ČSSD/KSČM/SZ nemají moc z čeho vybírat. Jsem ale zvědav, koho vybere ODS příště.
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 10. 1. 2008 19:20

Doporučuji zvolit nějakého dočasného protektora (mě! mě! :mrgreen: ) a po prezidentských volbách v USA sem dosadit G. W. Bushe, popřípadě Mike Huckabeeho, když toho času nebude prezident nebo viceprezident..; )
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 10. 1. 2008 19:26

kefish píše:nebo tady opravdu nikdo lepsi, kdo by to byl ochotny delat, neni. :|
to se mi zdá bohužel jako pravděpodobnější varianta...

Case: Jo, někoho takového by to chtělo. Někoho kdo má styl. To se mi na US prezidentech líbí nejvíc. Styl jakým vystupují na veřejnosti :-)
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 10. 1. 2008 19:38

Protektor: A půjdeš do TV duelu se Švejnarem? Nebo prostě vyhlásíš stanné právo, ovládneš zemi, změníš ústavu a pak dosadíš Bushe? :)
Andrew_R
Nadšenec

Odeslat příspěvekod radim_ 10. 1. 2008 19:52

Andrew_R píše:Jsem ale zvědav, koho vybere ODS příště.
radim_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 10. 1. 2008 20:21

Andrew: Jj, nějaký duel si určitě dáme.. :mrgreen: On je z USA, tak mu pistolnický duel jistě nebude vadit. Akorát on nebude mít náboje. TV to klidně může vysílat..; ) Ten zbytek přijde potom. Samozřejmě do toho zahrnuji i pár krásných teatrálních akcí, jako popravy prasat z vedení KSČSSD na Staromáku (ať žijí slavné historické tradice! :mrgreen: ), upalování levicových intelektuálů a podobně.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Andrew_R 10. 1. 2008 20:39

Koukám, že jsi fakt konzervativní člověk, lpíš na tradičních, zavedených a dlouho u nás budovaných tradicí jako upalování, popravy, prodej republiky a diktatura :mrgreen:
Andrew_R
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka