Extrémní levice vs. extrémní pravice

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jaký máte názor na organizace, hlásící se ke krajním směrům politického spektra (ultrapravicové a ultralevicové)
Nevadí mi, pokud neohrožují má práva 6 %  28%  [ 6 ]
Vadí mi 12 %  57%  [ 12 ]
Vadí mi pouze ultralevicové uskupení 3 %  14%  [ 3 ]
Vadí mi pouze ultrapravicové uskupení 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 21

Odeslat příspěvekod rudidlo 11. 11. 2007 22:41

Pavel Mareš";[quote="rudidlo píše:
Case píše:Naproti tomu extrémní pravice jsou jenom marginální party násilníků bez reálné podpory veřejnosti.
Jsou dva druhy uživatelů počítačů. Ti první o svá data už přišli.
rudidlo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 12. 11. 2007 18:31

Já reagoval na tu NSDAP
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 12. 11. 2007 19:05

V podstatě máte pravdu oba, jenom každý v jiném období..; ) NSDAP tak nepochybně začala, na začátku byla marginální partaj. Ovšem to, co hlásali jejich vůdci, bylo to, s čím se ztotožňovala velká část veřejnosti po první světové válce, Versailleské smlouvě, hospodářské krizi atd. To je v absolutním protikladu s tím, jak je na tom dnešní krajní pravice, zvláště pokud jde o ty blbečky, co teď demonstrovali. Jejich myšlenky nejsou ani náhodou přitažlivé pro širší veřejnost. To málo, co by mohli nabídnout, jim ukradli komunisté, ČSSD a ODS. A žijeme v relativní ekonomické stabilě (ne politické) a prosperitě.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Benjamin 12. 11. 2007 19:45

Ze neonaciste nemaji politickou moc, prece jeste neznamena, ze nejsou nebezpecni. Kazdy rok u nas dojde k nekolika rasove motivovanym vrazdam, dalsim rasovym zlocinum, a celkove jsou tu lide, kteri se museji bat jenom proto, jakou maji kuzi, nebo jak chodi oblekani.
Umělá inteligence není soupeř pro přirozenou hloupost.
Benjamin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 12. 11. 2007 21:29

Ano, vždyť jsem psal, že se jedná o party násilníků, ale nic moc víc..:mrgreen: Komunisté jsou ze své podstaty násobně nebezpečnější. Zatímco na neonacisty stačí dobrý policejní zásah, u komunistů bych se obával, aby jednou oni neměli vliv na policii... :mrgreen: Berte to trochu nadneseně. Netvrdím, že tu komunisté chystají převrat. Jenom srovnávám nebezpečnost extrémních levičáků a pravičáků..; )
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Předchozí stránka