Paroubek chce "moderní" KSČSSD

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 21. 8. 2007 09:25

Musel jsem se podívat do kaledndáře jestli náhodou zase není Apríla. Duce chce vylepšovat "image" sockomoušů... možná by mu měl někdo ve vhodné schvíli vysvětlit, že především on je zdrojem toho problému a nový bordel se starýma ku*vama dost dobře dělat nejde.

Paroubek líčí na nové voliče, chce vylepšit obraz ČSSD

Jiří Paroubek nejprve uvádí hlavní problém ČSSD. Z vlastních výzkumů straně vyšlo nepříjemné zjištění, že lidé ji považují za nemoderní. Navíc ještě kryptokomunistickou a spojenou s korupcí

http://zpravy.idnes.cz/paroubek-lici-na-nove-volice-chce-vylepsit-obraz-cssd-p04-/domaci.asp?c=A070817_213906_domaci_zra
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Weslo 21. 8. 2007 10:09

Návrhy Jiřího Paroubka

Šéf sociální demokracie Jiří Paroubek ve svém návrhu píše, které nové voliče chce získat i jak to hodlá udělat:

1. Mladí lidé 18 až 29 let
"Je potřeba se zamyslet nad novými tématy, kterých se ČSSD dosud obávala. Mezi ně například patří podpora eutanazie."

2. Drobní podnikatelé a živnostníci
"ČSSD tuto skupinu svou praktickou politikou spíše odpuzovala."

3. Intelektuálové
"Je třeba řešit malé platy vědeckých pracovníků, nedostatek kolejí, přeplněnost vysokých škol, minimální prostředky na investice do školství."

4. Pražané
"Z průzkumu jasně vyplývá fenomén Pavla Béma z ODS, on je vysokou přidanou hodnotou ODS."
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim_ 23. 8. 2007 16:25

Sice Paroubka chápu, konečně mu docvaklo, že věčně nejde dělat politiku Stalinským pořváváním, ale dle mého jsou to jen prázdné keci, protože lidé co dělali tolik let takovouto politiku, nebudou dělat mávnutím ruky jinou a pokud ano, jsou to ještě větší krysi než jsem si myslel. A navíc si myslím, že spoustu jejich voličů odradí jejich taktika Prodejné děvy, která má takový názor, který se jí hodí. No a k těm slibům.
1. No ta eutanázie není asi téma zrovna pro mladé. No dle mého nezaujme liberály, protože, ačkoliv J. Paroubek líčí na mladé voliče tak úlisně, až si patku olizuje, ale ČSSD, nebude zdaleka tak liberální jak si oni představují a taková ODS a SZ jsou asi liberální více. Ovšem hodně mladých má levicové a ekologické idee, pro ty by se ČSSD jakžtakž mohla přizpůsobit.
2. Tak toto je ukázka jak si ČSSD nevidí ani na špetku nosu. Kdo oproti nim vedl takto nepříznivou politiku? Oni nejsou blbí, aby si nepamatovali do nedávné minulosti. A navíc většina součastných voličů ČSSD má zažito podnikatel=zloděj a podporou těchto lidí si odloudí další voliče.
3.No tady už má tato strana dost velkou voličkou základnu a taktika Natažená ruka by zde mohla bohužel zabrat, ovšem ani tak to nedorovná asi stráty voličů, kvůli jiným odvětvím. Vsadím se že to bude opět když valorizace, tak pro všechny a nikoho nenapadne hodnotit výkony těchto lidí.
4. No nevím nevím, že by Bém byl tím co dělá této straně takovou podporu (pak se divím, proč není premiér, nebo alespoň ministr), ale levice v Praze nemá šanci. Navíc co chcete udělat s Bémem, zavraždit ho.

Myslím si, že to bude znamenat pro ČSSD spíše strátu, než užitek, ale bejt komunisty, tak načínám šampus, protože odlouděné voliče pravděpodobně pobere ona.
radim_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 23. 8. 2007 19:44

Populismus, stejna CSSD jako ted si bude hrat na stranu pro vsechny. Verim, ze soucasny volici ODS a ostatni pravice se zmast nenechaji.
S tou poznamkou o komunistech souhlasim.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 24. 8. 2007 17:06

ale, to jsou zase jenom kecy. Paroubek ztrácí rivalitu, tak si ji potřebuje zase zvednout...
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 25. 8. 2007 22:52

1, To nejsou ani tak témata, jako spíš image osobností v čele a image strany jako celku. ČSSD nepůsobí ani trochu dojmem moderní levicové strany, je to zvláštní postkomunistická a populistická strana. A osobnosti? Paroubek jako reinkarnace normalizačních aparátčíků? Odborář (eeeh, to slovo mi nejde přes pysky) Škromach? Arogantní a mimořádně sprostý dr. Rath? Kdepak témata. A když témata, tak je potřeba je umět prodat, třeba Zelení dokázali dobře prodat svých pár liberálních témat a zapůsobit dobře na mladé.

2, Dokáže si někdo představit Žida volícího nacisty? ; )

3, Tady by to možná šlo, tzv. intelektuálové k levici mívají sklon.

4, To dřív bude v Praze mít většinovou podporu Islámská a džihádistická unie - čs. strana muslimská (IDU-ČSM).
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 8. 9. 2007 10:11

nj už je to tady

ČSSD změní image, vadí jí nálepka kryptokomunismu

hlevně mě rozesmálo tohle
Mladé lidi chce oslovit zdůrazňováním možnosti svobodné volby, příslibem lepšího přístupu k moderním technologiímm/quote]


by mě zajímalo jak to chtějí udělat :lol: :lol: :lol: :lol:
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 9. 2007 14:25

Hehe, na cílovku 18-29 nejspíš zamířil už pořízením milenky. Myslím ale, že pro rozhodování mladých voličů je to okrajová záležitost. Naopak si tím popudil zaměstnané ženy 40+. Úvahy o legalizaci konopí ho celkem slušně odrovnají u mužů zaměstnaných v dělnických profesích, zejména u věkové skupiny 45+. Kecy o euthanasii pak spolehlivě způsobí propad v časti jihočeského a ve většině jihomoravského kraje. Praha je volit nebude, protože je tu dost bohatých lidí, kterým tahle strana nemá co nabídnout. Skalní bolševici budou volit bolševiky. A část zbytku možná pochopí, že za Paroubkem je víc keců, arogance a "papalášství" než skutečné práce. To samé platí i pro hulváty typu D.R. a nedouky typu B.S.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom_82 18. 9. 2007 10:17

Tahle strana nemá šanci oslovit mladé a ani ne zcela rozumně uvažující lidi ... a mám k tomu hned několik důvodů:

1) LOGO - logo této strany vypadá jako jakýsi znak komunistického JZD.

2) ORIENTACE - zpočátku to šlo mírně, potom razantněji a nyní až brutálně doLEVA. Paroubek je jako Mečiar (cituji: Keď nás nebude chceť západ, pritulíme sa k východu = ČSSD + KSČM).

3) PŘEDSTAVITELÉ - hlavní představitelé, které takměř každý den vidíme na TV obrazovkách, mají z většiny až moc neodbornou či podlízačskou historii (za komunistů): BRATR PAROUBEK, TOPIČ ŠKROMACH, JANDÁKA známe asi všichni - kromě "hérečky" stačil obskákat všechny politické strany, začal u Republikánů, pokračoval přes "křesťany", potom to otočil na demokraty a dnes skončil u socanů (ODBORNÍK NA PŘEVLÍKÁNÍ KABÁTŮ?). A v neposlední řadě zde máme pana DRAMATURGA ZAORÁLKA - který začínal jako dramaturg a poté jako jeden ze zakladatelů Občanského Fóra v Ostravě...

4) PAROUBEK - projevy a vystupování pana Paroubka nehodnotím jako chování politika. Po prezidentských i parlamentních volbách jsme mohli vidět rozzuřeného "diktátora", který měl problém se ovládat i před kamerami v přímém přenosu. Nyní, aby ODS neztratila příliš moc preferencí (kvůli chování pana Topolánka), tak se pan Paroubek svému rivalovi snaží podobat. Zejména jako drtič rodiny či lámač dámských srdcí - což v jeho případě působí komicky.

Každý si to zrekapituluje už snad po svém...
Tom_82
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 18. 9. 2007 16:35

přeplněnost vysokých škol
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 21. 9. 2007 13:31

A co tady sakra dělala 8 let ČSSD u moci? Kdyby vládla dobře, tak tu podporu mezi mladými, živnostníky atd. přece má! To se přepíše program ČSSD, udělá se nové logo a třeba se na to naivové chytnou,že?
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků