Paroubek vidí nástupce: David Rath

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Storeman 12. 5. 2007 12:00

Koukám jak si tady notujete. Jako chlapci s disentu někdy v roce 1980 v nějakém pajzlu 4 cenové skupiny a nikdo je neposlouchal. Nadávali na komunisty a nepřinášeli žádnou rozumnou a lepší alternativu. Nebo snad chcete tvrdit, že to co přináší ptákostrana je lepší něž vláda ČSSD? Pro mě a dalších 80% obyvatel tohoto státu tedy ne!
Paroubek žádného nástupce nepotřebuje, bude řídit ČSSD a příští vládu ještě dost dlouho. Odstoupí snad jen v tom případě, že by byl zvolen do nějakého vyššího postu. Hádejte do jakého?
Ford Mondeo Mk.III 1,8 92kW
Storeman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 12. 5. 2007 13:31

Tak jsme se zase přesvědčili o srpokladivovém přesvědčení Storemana. Nic nového. Jenom k tomu vyššímu postu... To by na mě bylo trochu moc. Přežiju leccos, ale tohle fakt asi ne. Úžasná představa... Paroubek prezident, Rath premiér, Zaorálek ministr zahraničí. Už chybí jen ruské tanky.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 12. 5. 2007 14:56

Storeman: děkuji za hodnotný příspěvek, opět typické chování české levice, zejména ČSSD. Urážet a tvrdit nesmysly.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 5. 2007 15:17

Storeman: sorry, ale lepší alternativu toho co tady bylo do konce roku 1989 by vymyslel i Mickey Mouse.

O tom jestli ODS (myslíš-li ptákostranou právě je) přinese něco lepšího bychom zatím mohli spekulovat. Zatím za sebou nemají ani jeden uzavřený fiskální rok, takže nelze posoudit klíčové ukazatele.

Co naopak sledovat lze již nyní jsou například smrtící dopady předchozí vládou procpaného nového zákoníku práce na prakticky všechny nepřetržité provozy (zdravotnictví, hasiči, záchranáři), těžký život tzv. pověřených obcí (obce III. stupně) na které předchozí vláda přesunula řadu povinností aniž by jim na to poskytla podmínky. A našlo by se toho určitě víc ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 14. 5. 2007 08:35

Storeman píše:Jako chlapci s disentu někdy v roce 1980 v nějakém pajzlu 4 cenové skupiny a nikdo je neposlouchal.h/quote]


Ztroskotanci a zaprodanci... tak nějak jste jim se soudruhy říkali, žádajíc "klid na práci" (čti: kolaboraci a hrbení se) ne?

Ad Rath a předseda ČSSD... Super nápad, po totalitním aparátčíkovi, vychcaný zm*d a psychopat. :oboze
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod quichote2000 14. 5. 2007 11:19

Andrew_R píše: Levici volí více starší lidé, no KSČM především důchodci. U vysokoškoláků vede ODS, u zaměstnavatelů taktéž. Náš stát stahují tedy důchodci, chtějí nám tak milosrdně nabídnout jejich režim, za kterého žili. Co KSČM má v programu z nich ví možná 1 z 10.p/quote]


"stahují" to je takové moc jednoduché, s inteligencí ani vzděláním to nemá nic společného, jen s prostým selským rozumem. Každý si logicky vybírá co je pro něj výhodnější.

Vysokoškoláci, zaměstnavatelé = ODS
Tak to je naprosto jasné je to skupina, která má nadprůměrný plat, je jim celkem jedno, že zaplatí za rohlík o 4% (nové dph) víc, protože na dani z příjmu ušetří mnohonásobně víc a to jak z platu, tak pokud podnikají z firmy.

ČSSD = obyčejný člověk, střední škola, průměrný plat.
A toho nezajímá, ze bude nízká daň z příjmu práv. osob, jeho zajímá kolik budou stát rohlíky, o kolik ho stát obere při výběru daní, kolik budou doplatky v lékárně atd... Není to tím, že je jak je dnes in říkat "socka" prostě logicky uvažuje za koho se právě on bude mít lépe.

KSČM = důchodci
Stejně jako se důchodce nechce přestěhovat do jiného bytu, nepřestěhuje se k jiné straně. Celý život spokojeně žil a teď mu to tady příjde takové celé divné a špatné. Říká si "dřív to tu bylo krásně".
Upřímně nemužeme se jim divit až mi budeme důchodci, zřejmě se budeme chovat stejně. Ať už budeme říkat za vlády ODS nebo ČSSD tu bylo krásně, určitě nebudeme volit ty "nové" strany.

--------

Kdyby vedl stranu Rath vůbec nic by se nezměnilo. Znám mnoho viličů ČSSD, kteří Paroubka rádi nemají, ale přesto pro ně hlasují, protože neřeší osobnost, ale myšlenku strany.
Naprosto stejné je to s ODS a Topolánkem.
Nejlepší OS = MAC OS X TIGER
quichote2000
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 14. 5. 2007 16:14

Jsi talentovaný analytik, ale moc paušalizuješ. Kde jen vyhrabat ty čísla z voleb... No každopádně to nebylo takto přesně škatulkované. U vysokoškoláků vede ODS znatelně, tím to ale končí. Jestli ČSSD volí střední třída... tak to bych se vsadil, že i zde ve volbách vyhrála ODS, nebo to dopadlo na plichtu. Pamatuji se ale na dobrý impuls do budoucna - prvovoliči naprosto ignorují KSČM i ČSSD.
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 14. 5. 2007 19:21

Nevím, v čem se projevuje ten talent, dělat podobné "analýzy" je úkol sociologů, tak nevím, proč má někdo pořád potřebu psát hlubokomyslné úvahy na tohle téma. A to ještě na základě odhadu. To voličstvo je daleko pestřejší, radši než tyhle výmysly sem hoďte link na nějakou sociologickou studii a můžeme se bavit.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Storeman 14. 5. 2007 21:42

To:Case
Již z kraje jsem byl varován, že pauza.cz je exkluzivní klub pravičáků. Ani mě reakce diskutérů nepřekvapují, ovšem co jsem nepochopil, proč je Paroubek, Ráth a Zaorálek spojován s ruskými tanky? To je absolutní demagogie! Způsob pravičáckého zastrašování. Ukázka pravicového vymílání mozků.
Ruské tanky mě děsí úplně stejně, jako americký radar! Jako přítomnost agresivní armády na našem území.

To:Slonik
Vláda ODS zatím nemá uzavření fiskální rok, a co roky 1990-1998 ?
A „drastické dopady zákoníků práce?“ Jde o omezení přesčasových hodin. Něco, co je uzákoněno v celé západní Evropě. Jak to vypadá, když lékař celý den slouží v ordinaci, potom jde na noční na pohotovost a ráno do nemocnice na operační sál??? Zrovna tyto profese (zdravotníci, hasiči, záchranáři) by měli mít možnost odpočinku. A pokud si chtějí vydělat, tak mají být náležitě ohodnocení za práci v pracovní době, která má 8 hodin a né bouchat noční a soboty a neděle.
Ford Mondeo Mk.III 1,8 92kW
Storeman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 14. 5. 2007 22:20

Paroubek je především pragmatik a populista bez zábran. Ostatně v zájmu občanů je ochoten se spojit i s Marťany, resp. komunisty, kteří jsou v českém prostředí tradičně spjati s Moskvou a platí to dodnes. Krom toho, jaký je rozdíl mezi Marťany a Rusy? Snad ty Marťany mám trochu radši. A ještě jedna věc. Podívejte se všichni na Ficovu zahraniční politiku a dejte si to dohromady s Paroubkovsko-Ficovským česko-slovenským sbližováním. A děste se. Neříkám, že zcela souhlasím s zahraničně-politickou orientací ODS, ale je mi podstatně bližší než ČSSD a KSČM.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 14. 5. 2007 23:36

Case píše: Podívejte se všichni na Ficovu zahraniční politiku a dejte si to dohromady s Paroubkovsko-Ficovským česko-slovenským sbližováním. A děste se. d/quote]


Správný rudoch každým coulem. Snaha Slovenska fungovat jako trojský kůň Ruska v Evropě je tak nějak "traď ice" už od dob Mečiara, takže postoj k radarům nepřekvapí.
Ovšem Ficovo nedávné prohlášení při návštěvě Libye ohledně kauzy bulharských zdrav. sester je rovnou na přesdržku.
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod snowboarder 17. 5. 2007 00:44

::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 20. 5. 2007 00:43

Před pár dny jsem v jednom článku v LN četl velmi trefnou charakterisktiku páně Ratha

...
Dalším Paroubkovým prostředkem je razantní personální politika. Do některých lidí se výrazně otisknul – mírní pánové Sobotka a Zaorálek dostávali hryzavý výraz, Tvrdík se přehrál na lokajskou postavičku, bodrý žoviál Škromach si vzpomněl na rudé odborářství a vlastně jak vedení ČSSD, tak i poslanecký klub, zhypnotizovaní křivkou popularity, přijali až varovně snadno rituály silného muže. Jiné poplužní pány si vůdce téměř naklonoval, myslím zejména Davida Ratha: od časů Miroslava Sládka nebylo v naší politice odpudivější figury. Pardon – figuríny. Bezhraničná útočnost, manekýn z Hulvátova, navenek lesk, uvnitř pária. Slouha, mocichtivý jako šéf, na jehož povel aportuje cokoliv....

http://lidovky.zpravy.cz/paroubek-zmateny-muz-na-politicke-hrazde-fpv-/ln_noviny.asp?c=A070517_000056_ln_noviny_sko&klic=219354&mes=070517_0
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 30. 5. 2007 22:16

Ti dva se hledali, až se našli. Když spojíme jejich ideologický směr a charakterové vlastnosti, tak si vedou jako skuteční diktátoři a to velmi dobře. Tím, že to táhnou spolu stejným směrem, se jejich síla násobí. Je pravda a pravdou zůstane, že Rath byl historicky prvním ministrem, který tu hromadu sra*ek, které se přezdívalo ministerstvo smrti, bezostyšně rozšlapal a rozkopal. Jestli to bylo díky jeho arogantní namyšlenosti, ješitnosti a nezkrotné touze po moci, anebo jestli to bylo promyšleným tahem, posuďte sami. Faktem zůstává,že on jako jediný a první tu žumpu začal pumpovat. A pokud Rath dostane další mocenskou funkci, tak se s ní a s nikým opět nebude ****...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 30. 5. 2007 22:44

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tFaktem zůstává,že on jako jediný a první tu žumpu začal pumpovat. A pokud Rath dostane další mocenskou funkci, tak se s ní a s nikým opět nebude ****...b/quote]

Blbost. Když někdo něco dělá s velkým kraválem (jak se ostatně na správně uřvaného odboráře skš a patří) ještě neznamená, že se skutečně něco děje, tím měně k lepšímu.
Jediný ministr, který kdy na MZd byl a něčemu rozuměl (tj. jak medicíně tak manažerské stránce věci) a věci pohnul k lepšímu byla svého času Roithová a možná Kubinyi.
Všichni ostatní, včetně velkohubého sRátha se zmohli maximálně na personální čistku, vyhodit dva tři ředitele FN, popř. jako v případě sRátha udělat kozlem zahradníka (alkoholik Pečenka s velkou pompou napravující ve VZP průsery, které tam nejdřív z titulu své funkce nadělal)
Magistr Kelly
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků