zákaz kouření na veř.místech

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Hazellee 5. 4. 2007 17:41

jste pro nebo proti, popř. do jaké míry by se podle vašeho názoru kouření mělo na těchto místech omezovat?

zde můžete podepsat petici za přijetí zákona o zákazu kouření na veřejných místech
http://www.stopkoureni.cz/index.php?obsah=1
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lamborghini 5. 4. 2007 18:02

Je mi to v celku jedno já nekouřím a když někdo třeba na nádráží kouří tak mi to ani moc nevadí. Je to půl na půl.
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 4. 2007 18:05

Já jsem jednoznačně pro kouření Obrázek
Anonymous

Odeslat příspěvekod Hazellee 5. 4. 2007 18:07

pročpak?
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 4. 2007 18:08

Zřejmě jsi mě plně nepochopil/a :wink:

Sám jsem nekuřák a cigarety odsuzuju, ale jsem pro kouření, viz. smajlík v mém příspěvku výše :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod Hazellee 5. 4. 2007 18:11

jo tak.
tak to se můžeš podepsat na petici, když jsi proti :-)
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jean.pieere 5. 4. 2007 18:17

Já jsem sice proti kouření, ale je dost naivní si myslet, že by u nás mohlo někdy něco takového fungovat.. Proč? Protože tabákové lobby v jedné z nejzkorumpovanějších zemí v Evropě nic takového nepřipustí..
Žeru mobily, mrkněte na můj blog zrout.blog.mobilmania.cz
jean.pieere
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 5. 4. 2007 18:43

ale zkusit by se to mělo. ostatně zákaz kouření v restauracích už některé státy zavedly a tabákovou lobby tam jistě mají taky.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pafffi 5. 4. 2007 19:11

OT: z toho smajlíka jsem ROFL :lol: :mrgreen:

jinak jsem proti cigaretám 8)
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 4. 2007 19:42

no já jakože taky teda... (pro ten zákaz)

dneska jsem haluzově potkal kámoša co ho občas vídávám a on ten vůůl začal kouřit... vůbec bych to do něho neřekl, sklamal mě nejvíc :(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 4. 2007 19:45

Jsem nekuřák a i když vím, že to u nás hned tak fungovat nebude, neznamená to, že by se to nemělo zkusit.

Vadí mně, když někde jsem a musím čuchat, jak jinej kouří. Nechápu proč bych měl být nucen k pasívnímu kouření.
Navíc mnoho kuřáků je v tomto opravdu hodně bezohledných.

Jednou jsem byl v dětské nemocnici a po chodbě mezi pacienty klidně chodil doktor s cigaretou v hubě. Musím říct, že jsem měl v té chvílce chuť(tehdy mně bylo asi 14 let), mu to vyrazit z ry*áku.

EDIT: Jersey II. - smajlík ROFL - Ty zase jedeš :wink: :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ad6360 5. 4. 2007 20:41

Jsem taky proti kouření kromě tohoto Obrázek
Ale vemte si, jak dlouho ze zakázáno kouřit na zastávkách a jak se to dodržuje? Navíc kdo to bude kontrolovat? Tím ale neříkám, nechat to být, ale optimista nejsem.
ad6360
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 4. 2007 21:45

ad6360

ano, je třeba to kontrolovat a případné porušení zákazu - pokutovat. Když nepřijde sankce, sobečtí kuřáci na to budou p*dět.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 5. 4. 2007 21:50

Cigarety nemusím, a proti kouření na veřejných místech jsem. Ale myslím, že nějakou peticí nic nezměníte.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 5. 4. 2007 22:01

Jersey: Ze se nestydis sem davat takovehle smajly pred 22 hodinou? :twisted:

omezit by se to mohlo ja nepotrebuju dejchat ten smrad
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků