zákaz kouření na veř.místech

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 18. 4. 2007 09:35

blino:
ano mas pravdu, nikdo me nenuti, abych stala na zastavce vedle chlapa, kterej mi fouka kour pod nos...ano odejdu o kousek dal, ale proc se mam podvolovat ja jemu, kdyz kolem nej nikdo nekouri a on si tam stoji jak trotl a fouka kour nejen na me, ale na deset dalsich lidi...vis vetsinou se podvoluje mensina vetsine...ale hlavne je to o slusnosti...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod blino 18. 4. 2007 09:37

no o slusnosti a fajceni na zastavkach som sa uz vyjadril....

ak by som bol nefajciar a toto by sa mi stalo tak by som toho pana slusne poprosil aby s tym prestal - ak nie - nechal by som to na mestskej policii :wink:
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 18. 4. 2007 09:42

nemam zapotrebi nekoho slusne prosit, ten clovek to ma vedet sam, ze se to proste nehodi a navic od toho pana bych se stejne jen dockala nadavek na adresu nekuraku a jak je omezujeme...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod peachoose 18. 4. 2007 12:38

Kdo je tolerantnější? Kuřáci, nebo nekuřáci? Když bude plná hospoda kuřáků, tak jim jeden nekuřák vůbec vadit nebude. Ale když bude plná hospoda nekuřáků a jeden kuřák, který si zapálí, tak se z toho podělaj všichni nekuřáci a kuřáka vyhodí z hospody. A časem to už nebude hospoda, ale třeba hanoida "akolát paný, moc suší"
Už jsem dostal rozum!!!!
peachoose
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 18. 4. 2007 13:14

peachoose: komu nebude ten nukurak vadit v te hospode? myslis tem kurakum? no to je ale jasny ty trubko:))

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod peachoose 18. 4. 2007 17:20

Noovo - :hm
Už jsem dostal rozum!!!!
peachoose
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 4. 2007 17:50

on nekurak totiz kuraka nicim neomezuje.
Kurak mu fouka pod nos smrad a pokud je to casteji, i nici zdravi. To je ten rozdil, ktery by si meli uvedomit vsichni takto argumentujici kuraci.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 18. 4. 2007 19:26

a paradox je, ze vice jsou z toho ohrozeni nekuraci, protoze ti vdechuji kour bez filtru...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod peachoose 21. 4. 2007 04:17

Noovo - :tleskani :oboze
Už jsem dostal rozum!!!!
peachoose
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 21. 4. 2007 08:20

nemám rád když mě někdo fouká kouř do xichtu ... to mu potom řeknu: "*****íš prase !"
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod mr.paulie 23. 4. 2007 12:28

No jo, ale když nekuřák přijde do hospody plný kuřáků začne řvát ať to típnou že to *****í to je fér? to samý když si nekuřák sedne do kuřáckýho kupé a píčuje ať to všichni típnou.
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 4. 2007 12:31

mr.paulie: to je problem nekuraka ne kuraku...myslim, ze nekurak by nevesel do kuracky hospody kde vsichni kourej a nezacal by sii tam otvirat hubu, aby to tipli...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod mr.paulie 23. 4. 2007 13:27

někteří to tak dělají....mám pocit že to budou stejní militantní odpůrci kouření jací se tu e-realizují na fóru
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Aonym 23. 4. 2007 13:34

Mají na to právo, pokud je to omezuje, proto je dobrý tento zákaz, dává člověku právo se ohradit proti kuřákovy, který kouří na veřejném místě, kam mají přístup všichni.
Aonym

Odeslat příspěvekod Matik 24. 4. 2007 13:01

Tak jsem to tu pročetl a můj názor je asi takový. Kouření na veřejných místech je přesně ta otázka, u které by se občané měli vyjádřit v referendu. Pak by se totiž nemohl nikdo na nic vymlouvat. Ukázalo by se, která skupina je početnější. (Podle statistik je nekuřáků více než kuřáků, do toho jsou však započteni i kojenci, mladé děti, prostě všichni lidi). Jinak se přidávám k názoru, že kuřák ať si ohrožuje své vlastní zdraví, ale neměl by ho ohrožovat nekuřákům. Zvlášť mě dokáže naštvat kouřící žena v těhotenství, která tak svým zlozvykem natrvalo poznamená své dítě, které by třeba jinak bylo vynikajícím sportovcem, ale díky nezdravému životnímu stylu její matky v těhotenství, má nízkou porodní váhu, nízkou kapacitu plic, atd. atd. atd. To už je ale na jinou debatu.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka