' => 1713586639, 'reklama19_webu_cz7' => 1713586663, 'reklama19_webu_cz10' => 1713586652, ) ?> zákaz kouření na veř.místech - Pauza.cz

zákaz kouření na veř.místech

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ad6360 6. 4. 2007 19:09

Jasně, je to o slušnosti a výchově, ale také o dodržování zákonů. Když je v Čechách normální, že se na zákony z vysoka s*r*, tak se nesmíme divit, že to u nás takhle vypadá. Jednou jsem přecházel na přechodě s kámošem a zastavil jsem na červenou, přitom on se do mě pustil, že ON je z Prahy a tam se tohle nedělá ... tehdá dostal poučení, že v našem městě se na červenou nechodí ...
Takže i přesto, že nevěřím, že zákon proti kouření nepomůže tomu, aby mě nějaký primitiv *****ěl pod nosem, jsem pro jeho existenci, stejně tak proto, aby si kuřáci platili veškerou lékařskou péči a tu pak třeba zpětně vymahali na cigaretových koncernech.
ad6360
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 7. 4. 2007 09:57

tak tak

ovšem když jste evidentně slabší (fyzicky)a máte říct někomu, ať nekouří, ne každý si troufne. lidi jsou totiž často hulváti, zvlášť berete-li jim možnost oddávat se svému oblíbenému zlozvyku.

k zastávkám: já třeba viděla na zastávce člověka, který měl v jedné ruce cigaretu a druhou držel za ruku hodně malé dítě.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 7. 4. 2007 09:59

Áno, áno :wink:

Kuřáci závisláci (hlavně Ti, kteří ,,jedou ve velkém") - dovedou být i agresivní, když jde o jejich ,,vášeň".

BTW: je to zajímavé, ale daleko míň mně *****í tabák z fajfky, než klasická cigareta.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 7. 4. 2007 11:02

signed :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 9. 4. 2007 18:38

kuřáci dovedou být velice agresivní, bohužel. a škodí si přitom sami sobě.


btw. ta petice má už 61358 podpisů právě teď. http://www.stopkoureni.cz/index.php?str ... 13&razeni=
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 9. 4. 2007 18:49

videla jsem dokument, ted nevim jak se jmenoval ani kde ho davali, ale nastvala me jedna vec...ptali se tam kuraku i nekuraku na to, co si mysli o sobe samych navzajem...nekuraci klasicky odpovidali, ze jim vadi bezohlednost kuraku (k tomu jako nekurak se radim taky), ale prekvapila me drzost jedne kuracky, ktera naprosto suverenne odpovedela:"nekuraci nas porad omezuji nejakymi zakony, tak proc nejsou tolerantni k nam a nejdou si sednout do jinych restauraci, nez jsme my kuraci." TECKA a konecna...Pani asi nepochopila, ze si koureni vybrali sami, nikdo je do toho nenutil, ale nekuraci si nevyberou vedle koho stoji na zastavce nebo sedi v restauraci...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 9. 4. 2007 19:24

noovo: pisal som to uz asi predtym, ale aj tak to zopakujem - - mne zase vadi bezohladnost zo strany nefajciarov...

"nekuraci nas porad omezuji nejakymi zakony, tak proc nejsou tolerantni k nam a nejdou si sednout do jinych restauraci, nez jsme my kuraci."


s tymto sa plne stotoznujem, ta pani mala pravdu...nikto vam predsa nebrani vybrat si lokal kde sa nefajci (je ich dost)

slusny clovek (fajciar) predsa nevlezie do nefajciarskeho podniku a nezacne kricat ako ho tam obmedzuju ze si nemoze zapalit - to sa otoci a ide prec

skor stretnes nefajciara ktory vlezie do podniku kde sa fajci a zacne vykrikovat ako mu ten smrad vadi - tak naco tam liezol?...

btw.
co je sakra koho do toho ze fajcim a nicim si svoje zdravie - - je to moja volba a ked uz niekto chce vytvarat zakony na ochranu ludi (nielen nefajciarov) tak preco napriklad nevznikne iniciativa (skutocna) na znizovanie emisii, obmedzenie vyfukovych plynov bla bla bla - to by pomohlo vsetkym a nie len jednej casti obyvatelstva...

ano mame tu demokraciu a to je "vlada vacsiny", ale zaroven tu mame aj nejake ludske prava a slobody ktore by ma mali chranit pred podobnymi blbostami...

snad si nemyslite ze vacsina fajciarov fajci rada?

je to skor naopak...vacsina by chcela prestat, ale to sa neda len tak (uz vidim tie reakcie na odvykacie kury a podobne kecy)...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 9. 4. 2007 20:56

Noovo: Tohle mi uz par kuraku taky rikalo. Je to smutny, proste bezohlednoust.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 11. 4. 2007 21:23

právě že lokálů, kde se nekouří, zase tolik není, v praze možná ano, ale ne jinde.


stav podpisů na petici : 64 928

http://www.stopkoureni.cz/index.php?obsah=1
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hazellee 17. 4. 2007 16:56

petici už podepsalo přes 70 000 lidí
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lamborghini 17. 4. 2007 17:32

Gratuluju, já se teda taky přidám
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 17. 4. 2007 20:28

"nekuraci nas porad omezuji nejakymi zakony, tak proc nejsou tolerantni k nam a nejdou si sednout do jinych restauraci, nez jsme my kuraci."

protoze vy jste si koureni dobrovolne vybrali, a nedobrovolne nas nutite vdechovani koure...
skor stretnes nefajciara ktory vlezie do podniku kde sa fajci a zacne vykrikovat ako mu ten smrad vadi - tak naco tam liezol?...

hm a kam mame chodit, kdyz az teprve ted se zarizuji nekuracke restaurace? Doted byly restaurace pro kuraky, tak kam jsme meli chodit...
co je sakra koho do toho ze fajcim a nicim si svoje zdravie - - je to moja volba a ked uz niekto chce vytvarat zakony na ochranu ludi (nielen nefajciarov) tak preco napriklad nevznikne iniciativa (skutocna) na znizovanie emisii, obmedzenie vyfukovych plynov bla bla bla - to by pomohlo vsetkym a nie len jednej casti obyvatelstva...

v nekterych zemich se toto uz kona, jestli sis nevsiml...
snad si nemyslite ze vacsina fajciarov fajci rada?

a proc tedy kouri?...kvuli sve blbosti, ne kvuli nasi...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 17. 4. 2007 20:53

Lamborghini píše:Gratuluju, já se teda taky přidám
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Weslo 18. 4. 2007 07:30

blino:bohužel neexistuje jediný rozumný argument proč kouřit . ... a při své inteligenci by jsi toto už mohl zjistit

Noovo:bravo já tleskám...naprosto přesné
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 18. 4. 2007 09:28

Weslo: ano argumenty pre fajcenie niesu - myslim ze som sa k tomu vyjadril dostatocne - snazim sa s tym prestat :nenapadne

Noovo: nikto nikoho nenuti :eh - to uz som pisal vyssie

okrem toho neviem aka je situacia v CR ale tu nieje problem najst NEfajciarsku restauraciu + kazda vacsi podnik ma aspon nefajciarsku cast - v minulosti to mozna problem bol, ale v terajsej situacii NIE...

dokonca sa uvazuje o este prisnejsom rozdeleni v podnikoch kde su fajciarske a nefajciarske casti - budu musiet byt oddelene pevnou stenou (momentalne nemusia)...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků