Jiří Čunek

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod FAN. 4. 3. 2007 17:35

.........no málem jsi měl Kalouska i KDU v koalici s ČSSD s podporou KSČM ! To ti nevadí.Kalousek byl ve straně, málem zrádcem a k pohrdání. A teď? Ministr financí.To jsou šoky! :hm :tleskani
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deli 4. 3. 2007 18:12

Case: Tak pro mě je Kalousek nepřijatelnej od té doby co byl jako náměstek na min. obrany. Jinak Svobodu co by ministra zahr. věcí jsem taky celkem bral...
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod Case 4. 3. 2007 23:00

FAN. - To bylo jedno z jeho zásadních selhání. Ovšem v žádném případě bych ho nevztahoval pouze k němu. Odsouhlasilo mu to celé (!) vedení (chování Kyrila bylo obzvláště pěkné) a je to svým způsobem pochopitelné, byť neomluvitelné. Kalousek svoje předsednictví vsadil na spolupráci s ODS, což ho zřejmě stálo spoustu hlasů ve volbách. Co ale udělal Topolánek potom? Při první příležitosti se na něj vykašlal a šel na ruku Paroubkovi. Nechci jeho krok obhajovat, rezignace byla namístě, ale to, co přišlo po něm... Škoda slov, doufejme, že boží mlýny melou i v případě lidovců.

Btw. myslíte, že je náhoda, že Čunek kritizoval na sjezdu, kde byl zvolen předsedou lidovců, chování KDU-ČSL během Grossovy aféry?; ) Náhoda.; )
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod FAN. 5. 3. 2007 18:04

..... Kalousek svoje předsednictví vsadil na spolupráci s ODS, což ho zřejmě stálo spoustu hlasů ve volbách.... Taky si to myslím,zatahoval stranu až příliš moc do prava. Já bych měl "správně" taky volit lidovce,ale to by bylo jak bych volil ODS,to jsem, za současného vedení ODS ,odmítl. :pozor2
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 6. 3. 2007 18:28

Já nevím, nepovažuji vedení ODS za nějak bravurně dobré, ale připadá mi každopádně lepší než postsarajevské vedení ODS. U českých stran si člověk moc nevybere.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 6. 3. 2007 18:54

Case píše:A na co má prosím "dobrý názor"? Na cikány, co? To je fakt kvalifikace pro politika jako blázen. Zlatý Kalousek..o/quote]

Case, byl jsi někdy na vsetíně v době, kdy bydleli pořád ještě v centru? Docela o tom pochybuju, protože projít kolem toho baráku po desáté večer bylo docela o držku, s prominutím. Nikdy člověk nevěděl, co mu spadne na hlavu - a to nijak nepřeháním. Takže klid. Navíc, o paní Urbanové tady taky jistí lidé ví své, město připravuje trestní oznámení. Takže klid, ono se to vyvrbí.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Case 6. 3. 2007 22:29

Já neposuzuji jeho práci jakožto vsetínského starosty. Ta byla evidentně dobrá a potvrzují to i loňské volby. Já se jen pozastavuji nad tím, co ten člověk proboha dělá ve vrcholné politice a na čem je, resp. byla postavena jeho popularita mimo Vsetín. Běžný názor, se kterým se setkávám, zhruba odpovídá tomu, že o něm vlastně nikdo moc neví, ale líbí se jim, jak zatočil s těmi cikány. Už jsme ti na identickou věc takřka identicky odpovídal a zůstalo to bez tvé reakce. O p. Urbanové jsem nemluvil, nevím proč mi to píšeš, já ji osobně pokládám za poměrně nedůvěryhodnou osobu.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 7. 3. 2007 16:58

fajn, té rakce sem si nejspíše nevšiml, za to se omlouvám - málokdy navštěvuju všechna témata a nejspíše mi to uniklo. To, že o něm nikdo nic moc neví, ale je problém, těch, kteří to o něm neví! Urbanovou jsem zmínil, protože většina "antičunkistů" argumentuje jejími výmysly. tedy, bylo to myšleno obecně, ne jako reakce na tebe.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Case 13. 3. 2007 21:43

Já neřeším, jestli je to problém, já se jenom pozastavuji nad pozoruhodným osudem J. Čunka výhradně v souvislosti s jeho působením ve vysoké politice. A nad tím mám ohromné pochybnosti od projevu na sjezdu lidovců, přes jeho různá vystoupení např. v OVM, podíl na přípravě velkokoaliční vlády, nominace Třeštíkové, "odstranění bývalého vedení" (komedie) atd...

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod jean.pieere 23. 3. 2007 00:52

Proč Čunka bolí po ránu záda?

Obrázek
Žeru mobily, mrkněte na můj blog zrout.blog.mobilmania.cz
jean.pieere
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Weslo 1. 4. 2007 12:00

no včera jsem náhodou zahlédl asi po 14 dnech zprávy:

a co nevidím..
http://www.idnes.cz
Vicepremiér Jiří Čunek znovu pobouřil Romy. Důvodem je dnešní vydání bulvárního deníku Blesk, ve kterém předseda lidovců odpovídal na dotazy čtenářů. V jedné ze svých reakcí mimo jiné uvedl, že aby byli dotováni i jiní obyvatelé, museli by se jet někam opálit.

Čunek na otázku, zda budou jako Romové dotováni i ostatní lidé, řekl: "To se budete muset jet někam opálit, začít dělat s rodinou binec, na náměstí dělat ohně a potom se vás teprve někteří politici zastanou a řeknou - on je chudák."

K názoru, že prý většina Romů zneužívá dávky, pak řekl: "Do vlády jsem vstoupil proto, že se mi podaří tak zkomplikovat sociální systém těm, kteří ho chtějí zneužívat, že nakonec uvidíte těch Romů pracovat hodně." /quote]

Bravo :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani

konečně někdo nazval věci pravými jmény... ostatně nějvíc mě rozesmála reakce "romského" spoluoobčana ..
:arrow: "to je rasismus" "gadžové jsou rasisti"

všeobecně si ce černoprdelníky nemusím ale za tohle má u mě Čunek bod
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne 1. 4. 2007 13:17

On je Čunek chytrej, moc dobře ví, že je pro něj lepší, když se o něm bude v novinách psát v souvislosti s cikány, než v souvislosti s úplatky. Ale pojmenoval to správně, i když to určitě novináři zase pouze vytrhli z kontextu.
:lol: :lol: :lol:
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Aonym 1. 4. 2007 16:50

Čuněk hlavně musí trochu zvednout popularitu, od svých pěti minut slávy po jmenování místopředsedou šel s úplatkovou aférou hoodně dolu. A není lepší způsob jak si ji v naši zemi zvýšit popularitu, než jít do Romů...nejsem netolerantní, ale docela chápu lidi, u kterých za to získa nějaký ten bodík k dobru.
Aonym

Odeslat příspěvekod osobne 1. 4. 2007 16:53

Na to získávání popularity má dost času do příštích voleb.
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Case 1. 4. 2007 16:59

Nic nového, hlavně, že mu to všichni zase hrozně žerou, jaký je to osvícený politik a tak..

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka