Komunalni (a senatni) volby 2006

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 20. 10. 2006 14:42

Tak jak to vidite? Jak jste volili? Lidi nebo stranu? A pozdeji i otazka: jak to dopadlo?

Ja uz mam rozhodnuto. Do 21 clenneho zastupitelstva budu volit 21 lidi, podle toho jak je znam a co ocekavam. Strany volit nebudu, to se podle me nevyplati.

A k velkemu prekvapeni nezaskrtnu nikoho z ODS ( i kdyz jinak v parl. nikoho jineho, momentalne). Pac to jsou jen podnikatele apod. a opravdu se bojim co by s mestem udelali. Stejne tak ale z principu nezasktnu nikoho z CSSD bo KSC.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Case 20. 10. 2006 14:44

ODS a místní osobnosti.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 20. 10. 2006 16:58

No abych se priznal tak deni v obci moc nesleduju. Stejne jsem valnou vetsinu casu pryc a domu se vracim az k veceru. Ale volit budu ODS. A jak uz psal jannn tak z principu ne CSSD nebo KSM.

Ale treba moje pritelkyne ma na kandidatce CSSD souseda a dokonce i svagra, takze byla volit pochopitelne je...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 20. 10. 2006 17:16

Asi k volbám vůbec nepůjdu
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 20. 10. 2006 17:49

ally, to je blbost. U senátních voleb to bylo spočítaný snad tak, že kdo nejde k volbám, přidá 1/10 hlasu ČSSD a KSČM.

já sice k volbám ještě nemůžu :( ale asi by bylo hodně lidí z ODS, protože se fakt snaží s Prahou 11 něco udělat. Pak asi i nějaký SNK ED a možná Zelení...
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 20. 10. 2006 17:53

Na radnici to tady funguje ať je tu ODS nebo ČSSD. Teď je tu primátor z ČSSD a je výbornej, takže když se to nezmění, brečet nebudu. Posledně jsem volila lidi, co znám, teď nevím, jména mi nic neříkají. A strany v komunálních volbách obvykle nevolím.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod jannnn 20. 10. 2006 18:06

Dostala me kandidatka KCS: 19x Duchodce, 1x ridic, 1x delnik :mrgreen: a vek je taky dobrej: nejmladsi 48, nejstarsi 79 :)
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mobil-man 20. 10. 2006 18:34

do komunalnich voleb si myslim nelze se moc orientovat podle stran, ale podle lidi, co kandiduji.
Preci jen vite, co dokazali a jake maji nazory.
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mae-geri 20. 10. 2006 18:39

K volbam nejdu, jsem ve skole v Pze a projet 400Kc kvuli volbam nemam v umyslu...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maty1976 21. 10. 2006 14:48

Volil jsem lidi - z nezávislé strany Volba pro město, z ČSSD, a tři z KSČM.
ODS ani kdyby mi zaplatili.
Naposledy upravil maty1976 dne 22. 10. 2006 11:34, celkově upraveno 2
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 21. 10. 2006 14:51

volím konkrétní lidi podle jejich programu, volit stranu je imho hloupost...
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 10. 2006 14:55

maty1976 píše:z ČSSD, a tři z KSČM. M/quote]
Tady me to netrapi...jen si je volte, kdyz myslite ze to prinese prosperitu. Az se vam ostatni budou smat, vjakemze to meste zijete, snad vam to dojde.

Nastesti ziju ve meste, kde uz obyvatele chytri a pochopili, ze to je cesta do pekel. CSSD a KCS maji kazda v zastupitelstvu pouhopouhy jeden mandat. A doufam ze letos nedostanou ani ty.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod maty1976 21. 10. 2006 15:14

jannnn píše:Dostala me kandidatka KCS: 19x Duchodce, 1x ridic, 1x delnik :mrgreen: a vek je taky dobrej: nejmladsi 48, nejstarsi 79 :)

Otázka místa, u nás za KSČM jsou i mladší, třicátníci, čtyřicátníci - z 21 kandidátů 0 důchodců, Prof.ing.CSC., vysoškolský pedagog, vědec, několik dalších pedagogů, technici, mechanici, mnohem důvěryhodnější lidé než v některých jiných stranách. Zmíněného profesora považuju skutečně za kapacitu....
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maty1976 21. 10. 2006 15:24

jannnn píše:
maty1976 píše:z ČSSD, a tři z KSČM. M/quote]Tady me to netrapi...jen si je volte, kdyz myslite ze to prinese prosperitu. Az se vam ostatni budou smat, vjakemze to meste zijete, snad vam to dojde.

Nastesti ziju ve meste, kde uz obyvatele chytri a pochopili, ze to je cesta do pekel. CSSD a KCS maji kazda v zastupitelstvu pouhopouhy jeden mandat. A doufam ze letos nedostanou ani ty.

Mě zajímají strany, které se starají o VŠECHNY řadové občany. Nepodnikatelskou vrstvu, chudší vrstvu, důchodce, nezaměstnané.
Především jde o to, aby fungovaly služby. Strany, kterým jde jen o podporu podnikání, o to, aby byly postaveny nové podniky a firmy západního střihu a satelitní městečka pro ex-pražáky, mě nezajímá, když na základní potřeby pro původní průměrné a podprůměrné obyvatelstvo kašlou a jejich cíl, což mě šokovalo, byl, aby byly všichni neplatiči VYHNÁNI ze svých domů a bytů. Nebylo by lepší jim nějak pomoci, aby mohli zaplatit???
(Pozn.: Nikdy jsem nebyl chudší vrstva ani neplatič, ale skutečně mě TRÁPÍ, že lidé v mém městě takové problémy mají a vždycky se jim především plus důchodcům musí pomáhat nejvíc, nejvíc mi vadí rozevírání kleští chudina versus podnikatelská vrstva. Vnímám to jako jakési kleště. Jsou mi sympatické strany, které chtějí kleště zužovat a ne rozšiřovat. Já vnímám člověka jako JEDNOTKU čeledi národa,nerozlišuji sociální vrstvy a v mých očích by měl být každý na stejné čáře a mít stejné podmínky.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Case 21. 10. 2006 18:18

Po těhle volbách pravděpodobně Paroubek bude mít zase plamenný projev, druhý den zastřelí osobně Kubiceho a Topolánka, odjede na Vysočinu, omluví se Zemanovi a cestou z jeho chaloupky se oběsí na nejbližším stromě. Blýská se na lepší časy.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Další stránka