Jste pravičáci nebo levičáci?A proč?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jeffe 22. 6. 2007 17:19

Marty89 píše:Já jsem jednoznačně levičák, protože pravičáci (neříkám, že všichni, ale aspoň ti, co sedí v parlamentu) mi přijdou jako svině největší. Snaží se okrást nejchudší a napakovat nejbohatší.
Naposledy upravil Jeffe dne 22. 6. 2007 17:22, celkově upraveno 1
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod Marty89 22. 6. 2007 17:22

To je dost dobře možný, ale prostě můj názor je ten, že pravičáky volí většinou ti, co se mají hodně dobře a takových je nejvíc v Praze.
Takhle to podle mě je.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Case 22. 6. 2007 17:36

Du hast recht, pravici vážně nevolí závistivé, neschopné, nevzdělané (viz. srovnání při minulých volbách) a nepracující socky. Tím se nesnažím říct, že levičáci jsou nutně to výše popsané, najdou se mezi nimi například ještě nenávistní postbolševici tvého ražení bez ohledu na sociální situaci, idealisté, excentričtí intelektuálové (Kohák je krásný příklad ; ) a tak. Ale vlastně levice je symbolem všeho zla, takže na těch levičácích vždy bude něco nekalého.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 22. 6. 2007 18:00

Marty89 píše:Já jsem jednoznačně levičák, protože pravičáci (neříkám, že všichni, ale aspoň ti, co sedí v parlamentu) mi přijdou jako svině největší. Snaží se okrást nejchudší a napakovat nejbohatší.
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 22. 6. 2007 18:01

Marty89 píše:Já na druhou stranu doufám, že ne. Na první pohled jsem poznal, že jsi z Prahy, kde se všichni maj jak prasata v žitě. /quote]

Ano,jistě! Zejména ti co dělají v Lidlu za 5kKč a také ti,co mají jako adresu Hl.n - Sherwood
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 22. 6. 2007 18:02

Case: Máš recht! Proto se taky nezákonnému jednání říká levárna,že?
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Storeman 22. 6. 2007 20:39

Už jsem tady dlouho nebyl, ale koukám že na takové lidi, jako je CASE a spol platí jediné: Umožnit Topolánkovi a Tlustýmu, aby prosadili svoje reformy bez vlivu KDU a zelených a věřím že v příštích volbách budete všichni volit komunisty!
Ford Mondeo Mk.III 1,8 92kW
Storeman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 22. 6. 2007 20:45

I ty malověrný. Neříkám, že budu do skonání věků volit ODS, ale na pravici se vždycky najde volitelná strana. Přísahám Bohu, že levici nikdy. Kdybych se zbláznil a chtěl volit cosi jako levici, volil bych sociálně konzervativní stranu (třeba KDU), ale ne levicového ďábla ve všech jeho podobách.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod radim_ 22. 6. 2007 21:07

Smazal jsem to
Naposledy upravil radim_ dne 2. 4. 2008 17:53, celkově upraveno 1
radim_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FAN. 22. 6. 2007 22:05

Case píše:I ty malověrný. Neříkám, že budu do skonání věků volit ODS, ale na pravici se vždycky najde volitelná strana. Přísahám Bohu, že levici nikdy. Kdybych se zbláznil a chtěl volit cosi jako levici, volil bych sociálně konzervativní stranu (třeba KDU), ale ne levicového ďábla ve všech jeho podobách.a/quote]
.............VÍŠ ŽE SE NEMÁ ŘÍKAT " NIKDY"!!!!!!!!!!!??????? :pozor2 :hm............................CASE,kdyby měli volit levici jenom ty tvoje"nepracující socky" tak má levice max.7%.Tak že musíš uznat že levici volí i slušní, poctiví a pracující lidé. :eh
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FAN. 22. 6. 2007 22:18

Storeman píše:Už jsem tady dlouho nebyl, ale koukám že na takové lidi, jako je CASE a spol platí jediné: Umožnit Topolánkovi a Tlustýmu, aby prosadili svoje reformy bez vlivu KDU a zelených a věřím že v příštích volbách budete všichni volit komunisty!h/quote]
........................A zase s tebou musím souhlasit,jim to ještě nedochází,že jakékoliv zaváhání nebo opakování vládnutí, alá Klaus v pol. 90 let, jen zase posílí, jenom komunisty.
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marty89 23. 6. 2007 05:57

Díky FANe, konečně rozumný názor, se kterým se můžu ztotožnit.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod LuGr 23. 6. 2007 10:01

Osobně jsem podporoval ČSSD přece jenom z mého pohledu mi nijak neškodili.Na druhou stranu se mi nelíbí jejich politika , kdo nic nedělá nic nezkazí.Dá se tak přežít jedno volební období , ale vést stát tímhle stylem pořád je katastrofa.Předvolební sliby ODS mne jen utvrdili v názoru na ní,že když je potřeba začnou slibovat i "sockám".Po vypuknutí skandálu ohledně jisté zprávy plné špíny a výbuchu nenávisti ze strany voličů ODS těsně před volbami mne jen utvrdili , ale přesto jsem čekal na reakci z druhé strany.Doufal jsem , že to ČSSD ustojí ,ale stal se přesný opak a začlo opačné házení špíny , které trvá dodnes.Takže z těchto dvou stran bych měl opravdu potíže si vybrat.ODS pokud udělá reformu ,která bude ku prospěchu státu a zbrzdí zadlužováni , ikdyž budu mít stejně informace z tisku a ty nejsou nikdy stoprocentní ,tak potom ať si těch mojich pár korun vezmou.Zelené,KDU-ČSL bych nevolil nejsou pro mne dost silní.No a jak se říká , kdo nevolil dal hlas komunistům což je taky špatně už to tu jendou bylo a jak se říka nemá cenu oživovat několik let mrtvou mrtvolu,která navíc spíš škodila než pomáhala.No a teď babo raď. Sebezhodnocení jsem spíš doleva mám holt blíž k "sockám" než k takzvané "elitě".
LuGr
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marty89 23. 6. 2007 10:44

[quote="Pavel Mareš";Case: Máš recht! Proto se taky nezákonnému jednání říká b]levárnaa/b],že??/quote]

To je mi fakt taky záhadou, když na levárny jsou experti pravičáci. :hm
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod iwigirl 23. 6. 2007 11:21

Marty: tobě tyhle výkřiky do tmy nějak jdou :-)
iwigirl
VIP uživatelka

Předchozí stránkaDalší stránka