Jste pravičáci nebo levičáci?A proč?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marty89 23. 6. 2007 11:54

njn, co se dá dělat
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 23. 6. 2007 12:02

Storeman píše: a věřím že v příštích volbách budete všichni volit komunisty!k/quote]


Jenom proto, že ty a FAN ve své zamindrákovanosti a nostalgii po totáči volíte stranu vrahů neznamená že tak budou činit i ostatní a nevyberou si z x demokratických stran.

Mimochodem, jakto že nejste se soudruhy odboráři na Václaváku na socanské demonstraci si zahrozit pěstičkami? Pívo a buřty budou prej "zadarmo".
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 23. 6. 2007 16:25

netusim co jsem, ale uplne nejvic se mi libi takovy to Acko v kruhu :))
Obrázek takze to nejspis bude asi neco okolo levice?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 23. 6. 2007 16:29

Nejsou anarchisti spíš pravice?
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 23. 6. 2007 16:38

netusim... anarchista nejsem ale pokud je to opravdu to co si myslim ze je tak je mi to nejbliz :))
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 23. 6. 2007 16:46

Anarchismus má hodně podob, je levicový anarchismus říznutý marxismem, stejně jako libertariánský anarchokapitalismus a všechno možné mezi tím. Předně je to celé hrozná pitomost (v lepším případě) a extrémní ideologie násilníků (v horším případě), ale co.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 23. 6. 2007 16:53

a tak abych to pochopil i ja?
ja osobne politiku nic moc neberu (by NVU :D )
jenom vim ze mam radsi kdyz je vsechno takovy volnejsi, kdyz si proste muzu delat co se mi zachce
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 23. 6. 2007 16:56

podle mě anarchie = bezvládí
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 23. 6. 2007 16:58

no, kdyz obcas koukam na televizi tak to tu tak skoro taky vypada.. tomu co je nahore se snad ani vlada rikat neda :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 23. 6. 2007 19:11

suk: Je to mysleno tak, ze pri anarchii zadny "to nahore" neni, kazdy si dela co chce a nejsou zadna pravidla. I kdyz jsem posluchac punku, kde se o tomhle hodne zpiva, nejsem toho zastancem.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FAN. 23. 6. 2007 23:45

Magistr Kelly píše:
Storeman píše: a věřím že v příštích volbách budete všichni volit komunisty!k/quote]

Jenom proto, že ty a FAN ve své zamindrákovanosti a nostalgii po totáči volíte stranu vrahů neznamená že tak budou činit i ostatní a nevyberou si z x demokratických stran.

Mimochodem, jakto že nejste se soudruhy odboráři na Václaváku na socanské demonstraci si zahrozit pěstičkami? Pívo a buřty budou prej "zadarmo". /quote]
.........jsi pořád vedle jak ta jedle. :tleskani :tleskani :tleskani ...vůbec nic nechápeš,jen dokola tu meleš tu stejnou písnišku :hm :eh...
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 24. 6. 2007 21:40

Anarchie je pravice,pač je to v podstatě maximální možná míra individualismu.
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 25. 6. 2007 17:29

Anarchie v té pravé a původní myšlence není pravice, ale levice. Je zde prosazována maximální lidská svoboda, ale né tak politická. Pokud budeme na politické ose, pak není jen levice a pravice (ekonomická svoboda), ale i osa oné osobní svobody, a tam se projevuje ten individualismus. Maximální ekonomická svoboda a lidská svoboda je libertarianismus. Ale jak psal Case, jsou různé formy anarchie, ale to, co jesem psal, je podle mne to, co je původní myšlenka anarchie.
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 29. 6. 2007 10:58

Je to tradičně levicová ideologie, nevím co řešíte. Libertariánství (anarchokapitalismus) se blíží anarchistickým ideálům, ale anarchie nemá nic společného s klasicky konzervativní pravicí a jen málo s tzv. liberální pravicí. Ale podobné rysy tu najdeme.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 28. 7. 2007 08:42

Já myslím,že anarchie není nic,anarchie je chaos.
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků