Koho byste volili nyní?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Koho by jste volili za současné politické situace?
ODS 35 %  35%  [ 35 ]
ČSSD 10 %  10%  [ 10 ]
KSČM 7 %  7%  [ 7 ]
KDU-ČSL 0 %  0%  [ 0 ]
Zelené 5 %  5%  [ 5 ]
Jinou stranu 23 %  23%  [ 23 ]
Nepůjdu k volbám 4 %  4%  [ 4 ]
Nemám ještě 18 let 14 %  14%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 98

Odeslat příspěvekod jannnn 1. 5. 2010 20:01

Marcel Kudlvasr píše:Ajajaj Staki, zapomeň na ,,Krizi,,...vono je to totiž:,,Všechno je jinak...,, a procházelo to Paňstvu(Ty jejich lapsusy v ČaSFňR a Česku) jen do tý krize, kde se všechny hříchy(zpackaná privatizace + zákony,tunely, dluhy, latentní příčiny nezaměstnanosti atd.) od Sametu sečetly a kumulovaly. Vono by se to stalo stejně, jen trochu později...tahle ,,Krize,,jen fungovala jako katalyzátor a probe pro,,Česko,,. Jak jsme opravdu silný v krampflekách?! He nejsme, že...Já jsem zvonil již od 90. let na poplach...zbytečně, že. STarec Marcel od Zvonu.
myslim, že si na průběh "krize" u nás nemůžem absolutně stěžovat, třeba v USA to bylo mnohonásobně horší .. takže tam asi taky měli zpackanou kupónovou privatizaci a neúspěšný samet, žéé? zas kecáš svý zapšklý a nenávistný nesmysly.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 5. 2010 20:47

Drahej Jannnne přečti si to ještě jednou, díky, já o krizi na kterou všichni všechno svedli mluvit nezačal...jen jsem řek, že to tady všechno urychlila... a že by to tady bouchlo tak jako tak i bez krize, že...napiš mi SZ a mužem si o tom popovídat prečo?! STarec Marcel od Zvonu...trošku si to pomotal a Amíky do toho zbytečně přimíchal, he...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 5. 2010 21:38

co je prosím "latentní příčina nezaměstnanosti"? V čem jsme tak strašně slabí? Drží snad české banky významný podíl toxických aktiv nebo klasifikovaných úvěrů? Je snad česká měna zmítána vysokou inflací? Co je průšvih je významná závislost ekonomiky na jednom odvětví, což je důsledkem imbecilních investičních pobídek. Druhým malérem je fakt, že přes 80% útrat státního rozpočtu tvoří mandatorní výdaje.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 1. 5. 2010 21:56

Marceli prosím tě, copak tu v posledních dvou letech bouchlo? Co se urychlilo?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod staki 1. 5. 2010 22:32

Slonik píše:zkus třeba pomůcku - kalkulátor míry názorové shody na http://www.kohovolit.eu ..


tuhle kalkulacku jsem taky pouzil a shoduji se pry se SZ... Pritom se aktivne angazuji v Modrem tymu na podporu ODS :-))
staki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 1. 5. 2010 22:56

Mě se též shodují zelení. Nicméně volit je též nebudu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 2. 5. 2010 00:24

Já taky nevím, je to všechno stejná cháska. Roky jsem volil KDU, ale je to děs, tak snad zelený nebo oranžový, ale to je taky sebranka, tak snad zelený, nevím.
Prakticky se ndá nikomu věřit, stejní lháři, kam se podíváš. Slušní lidi z politiky utekli nebo byli vytlačeni. 8-S
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod staki 2. 5. 2010 01:03

oranzovy nevol, prosim te... ty nam akorat predvadeji, jak manipulovat neracionalne myslici lidi
staki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 5. 2010 05:03

staki: to není "prý". Jedná se o analýzu proběhlých reálných hlasování ve sněmovně. Čili jde o přesné údaje.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 5. 2010 07:28

Jo to je slušnej fór a dá se mu věřit, uvidíme jak to dopadne za měsíc, he...STarec Marcel od Zvonu.
No Chlapci jinak ta Proč? Jsou na dlouhá povídání, é psaní na moc stran, aby to bylo komplexně podáno a nikdo by se s tím pak nezabýval to tady číst, že...Ale můžem si někdy popovídat v hospě, že...než nás vyhoděj, i když kde taky jinde?!
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 5. 2010 10:31

ale co si mám představit pod pojmem "latentní příčina nezaměstnanosti" a co že by tu stejně bouchlo (což zajímalo nejen Trenta ale vlastně i mě), by se dalo specifikovat na několik málo řádků. Nebo ne?

A pokud máš za dobrý fór ten kalkulátor, tak ten jenom sčítá publikované statistiky hlasování v parlamentu. Marně na tom hledám něco směšného. Tvoje analýza shody by mě zvlášť zajímala, ale nutit Tě nemůžu.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 5. 2010 11:33

Já se otevřeně přiznám, že sice mám lehce levičácké myšlení a byl jsem ve shodě nejvíce se SZ a pak bohužel s ČSSD, za což se skoro stydím. Nicméně nebudu volit ani jedny z nich. A je zvláštní, že jsem je ani nikdy nevolil. :hm
Ale ta loňská či předloňská exploze me stále zajímá.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 5. 2010 12:07

ono by stálo za to, kdyby ten kalkulátor počítal míru shody i po tématech (zahraniční politika, veřejné finance, ...). Se SZ ses pravděpodobně sešel s podporou referend a podobných věcí.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 5. 2010 12:41

Tak tak.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 2. 5. 2010 14:43

trent píše:Já se otevřeně přiznám, že sice mám lehce levičácké myšlení a byl jsem ve shodě nejvíce se SZ a pak bohužel s ČSSD, za což se skoro stydím. Nicméně nebudu volit ani jedny z nich. A je zvláštní, že jsem je ani nikdy nevolil. :hm
Ale ta loňská či předloňská exploze me stále zajímá.

já jsem si kalkulátor nezkoušel, ale osciluju mezi sz-kdu-cssd volil jsem vždy KDU a jednou ODS (1992), to jsem byl politicky naivní.
Takže shoda, trente - mám radost, že máme shodné názory.

-- 02 kvě 2010 15:46 --

trent píše:Já se otevřeně přiznám, že sice mám lehce levičácké myšlení a byl jsem ve shodě nejvíce se SZ a pak bohužel s ČSSD, za což se skoro stydím. Nicméně nebudu volit ani jedny z nich. A je zvláštní, že jsem je ani nikdy nevolil. :hm
Ale ta loňská či předloňská exploze me stále zajímá.

Trente, máš-li levičácké myšlení, odstěhuj se do Skandinávie, to tě nadosmrti z levičáctví vyléčí.
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků