Volební výsledky

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod peachoose 4. 6. 2006 12:57

johnyme, ty jsi ukázkový produkt bolševizmu. Kde co vyžrat zadarmo, kde co využít a zneužít, prostě jen brát, ale nic nedávat. Jsi student, takže nejsi pro společnost přínosem, protože spotřebováváš. Až skončíš studia, asi budeš dál jen tou vyžírkou, ve který jsi vychovaný. Přínosem pro společnost budou jen ti ostatní současní studenti, kteří si to už uvědomili.
Už jsem dostal rozum!!!!
peachoose
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 4. 6. 2006 13:16

A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 4. 6. 2006 13:28

johnym - podle tebe je zvyšování státního dluhu v pořádku, viď? Ten se podle Paroubka totiž vůbec nemusí vracet. A jestli teď splácíme jen 48 mld ročně, tak zvládneme splácet úroky i 500 mld, viď? Tomu odpovídá další zadlužení o 10 bil. a to zvládneme, když se to nemusí splácet, viď? A všechno to prožereme, viď? To bude Paroubkův ráj, viď? Nebo to bude spíš bývalý bolševický Paroubkův RaJ?
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elit2 4. 6. 2006 13:29

Tak ODS sice vyhrala, ale zaroven prohrala. Meli 8let na to, aby presvedcili obyvatele, lonske leto bylo primo nabizejici se k vyhre a stejne nic. Jediny kdo vyhral je Paroubek. Dokazal po tom vsem stranu uspesne dovest do voleb s vysledkem za ktery by se stydet nemusel. Od ted uz tu bude vsude duha a kyticky :) A pokud nem tak to bude chyba minule vlady.

Povime si u predcasnych voleb :) :)
elit2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod elit2 4. 6. 2006 13:31

yarik píše:
johnnym píše:Jsem student a nemam zájem platit školené, místo toho bych si už splácel hypotéku na vlastní byt (školné by vyšlo za pět let na 100 000,- Kč).0/quote]

No já holce platím školné už teď a socani jsou u moci 8 let :?: :?: :?:?/quote]

Nemas ji posilat do soukrome. Kdyby se lepe ucila, prijimaci zkousky by udelala.
elit2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 4. 6. 2006 13:31

Jsem pro predčasné volby. ODS stejně nebude moci naplnit svůj program a bude tzv. jen u vesla. Nechápu jak může někdo označit stranu zelených za pravicovou. Je to jen zelená levice :mrgreen: . O ČR se neobávám,tolik se ukradlo a pořád to jede :lol:
Petr.kkk
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod gofry 4. 6. 2006 13:35

Ono to práve už príliš nejde.
gofry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 4. 6. 2006 13:36

A furt to jede,š 100 z roku 65. a furt to jede :mrgreen:
Petr.kkk
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod elit2 4. 6. 2006 13:39

Petr.kkk píše:Jsem pro predčasné volby. ODS stejně nebude moci naplnit svůj program a bude tzv. jen u vesla. Nechápu jak může někdo označit stranu zelených za pravicovou. Je to jen zelená levice :mrgreen: . O ČR se neobávám,tolik se ukradlo a pořád to jede :lol:>/quote]

Bych rekl ze zeleni ted reknou cokoli a pujdou na ruku komukoli jen aby meli nejaky slovo kdyz uz se teda dostali do snemovny.
elit2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 4. 6. 2006 13:43

elit2 píše:
Petr.kkk píše:Jsem pro predčasné volby. ODS stejně nebude moci naplnit svůj program a bude tzv. jen u vesla. Nechápu jak může někdo označit stranu zelených za pravicovou. Je to jen zelená levice :mrgreen: . O ČR se neobávám,tolik se ukradlo a pořád to jede :lol:>/quote]
Bych rekl ze zeleni ted reknou cokoli a pujdou na ruku komukoli jen aby meli nejaky slovo kdyz uz se teda dostali do snemovny.
V tom případě jsou tam naposledy. :idea:
Petr.kkk
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Case 4. 6. 2006 13:47

Zelení alespoň projevili dostatek charakteru tím, že nešli do jediné logické (!) koalice - menšinová vláda ČSSD a SZ podporovaná komunisty.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod elit2 4. 6. 2006 13:54

Case píše:Zelení alespoň projevili dostatek charakteru tím, že nešli do jediné logické (!) koalice - menšinová vláda ČSSD a SZ podporovaná komunisty.
elit2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod krtenek 4. 6. 2006 14:05

Case píše:Zelení alespoň projevili dostatek charakteru tím, že nešli do jediné logické (!) koalice - menšinová vláda ČSSD a SZ podporovaná komunisty.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 4. 6. 2006 16:03

Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Čtenář

Odeslat příspěvekod elit2 5. 6. 2006 09:53

krtenek píše:
elit2
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka