Volební výsledky

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 6. 2006 23:01

megabit píše:nespekuluj o mych pocitech, sem ti tam naznacil napr ty slevy jen proto ze to je tak jedine co lze ted v tuto dobu dohledat, ale vubec jsem na tom nestavel nejakou svoji teorii, toto je uplne neskodne , ale pod to jsem napsal ze o to mi neslo, tak cti poradne

Ty jsi psal, že zaměstnavatelé hrozí svým zaměstnancům vyhazovem, když nepřinesou volební lístky KSČ(m) a ČSSD a tímto "argumentem" jsi podpořil svůj výrok, že volby nebyly regulerní. Jen jsem po tobě chtěl jeden jediný příklad firmy, kde se tak mělo stát. Ten jsi pěkně po Fojtíkovsku nepředložil a místo toho jsi začal o akcích se slevami a pivem zdarma, což je něco úplně jiného.

Čili opakuji - víš o nějaké firmě, kde by hrozili zaměstnancům vyhazovem?
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 3. 6. 2006 23:02

:twisted: jsem stát
Naposledy upravil Petr.kkk dne 3. 6. 2006 23:05, celkově upraveno 1
Petr.kkk
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 3. 6. 2006 23:04

Kdo nejde s námi ,jde proti nám. Tož ***** chlapi pojďte se mnou ,já vás nechci postřílet,ale když budu muset?? Jak je na tom opevnění Pražského hradu???
Petr.kkk
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Peshi 3. 6. 2006 23:05

2 Petr.kkk: No tak to uz by stacilo.
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod megabit 3. 6. 2006 23:16

Case píše:Vtipné, já na rozdíl od tebe neobhajuji ani jeden tisk. Právo není v žádném případě objektivní. Je to levicová alternativa k Lidovkám, MfDnes. Nic jiného. A s tím, co jsi všechno četl, na mě nechoď. Mám známého v trafice, znám prakticky všechny deníky (nejen to...). Tupě se vyhýbáš původnímu tématu.e/quote]

mas neuveritelny talent vytrhavat z kontextu, muzu se upsat a stejne se nedockam normalni diskuze
treba ted, ty si myslis ze to co jsem vsechno cetl jsem tam psal abych nejak zamachroval nebo co? kdybych to tam nerozepsal tak zase napises ze emotivne lzu nebo neco podobneho, spise ty tupe hajis svuj nazor
megabit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod megabit 3. 6. 2006 23:17

Slonik píše:
megabit píše:nespekuluj o mych pocitech, sem ti tam naznacil napr ty slevy jen proto ze to je tak jedine co lze ted v tuto dobu dohledat, ale vubec jsem na tom nestavel nejakou svoji teorii, toto je uplne neskodne , ale pod to jsem napsal ze o to mi neslo, tak cti poradne

Ty jsi psal, že zaměstnavatelé hrozí svým zaměstnancům vyhazovem, když nepřinesou volební lístky KSČ(m) a ČSSD a tímto "argumentem" jsi podpořil svůj výrok, že volby nebyly regulerní. Jen jsem po tobě chtěl jeden jediný příklad firmy, kde se tak mělo stát. Ten jsi pěkně po Fojtíkovsku nepředložil a místo toho jsi začal o akcích se slevami a pivem zdarma, což je něco úplně jiného.

Čili opakuji - víš o nějaké firmě, kde by hrozili zaměstnancům vyhazovem?i/quote]

heh, dlasi takovy, tak to jsem chlape vubec nepsal, ted uz je tech zamestnavatelu tolik? kdes je pobral?
megabit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 3. 6. 2006 23:18

Z ničeho nemůže vzniknout něco.
Petr.kkk
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 6. 2006 23:24

megabit: Kde jsem to vzal? Tady:

Zaslal: so 03. 6. 2006, 22:50 Předmět:
co to ten vrtosivy starik na tom hrade vyvadi?

...
me to totiz opravdu pripomina unor 1948, kdyz si tak ctu jak nekde vzlozene lidi nutily volit ods, "kdyz v pondeli do prace neprinesete volevni listky cssd a kscm tak mate padaka" atd
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 3. 6. 2006 23:27

Většinový volební systém ,by nás zbavil takových starostí :mrgreen:
Petr.kkk
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod megabit 4. 6. 2006 00:25

Slonik píše:megabit: Kde jsem to vzal? Tady:

Zaslal: so 03. 6. 2006, 22:50 Předmět:
co to ten vrtosivy starik na tom hrade vyvadi?

...
me to totiz opravdu pripomina unor 1948, kdyz si tak ctu jak nekde vzlozene lidi nutily volit ods, "kdyz v pondeli do prace neprinesete volevni listky cssd a kscm tak mate padaka" atdt/quote]

no to ja vim co jsem napsal, ale co ty jsi z toho vytvoril..., koukam ze tam mam jednu hrubku a asi jsem mel vypustit slova "kdyz si takctu" ja to toiz normalne slysel, a myslim ze jsi tu uz nekde naznacil ze se jednalo o hlupaka , to muzu potvrdit, proste blbecek odsak, samozrejmne ze je jasne ze listku si muzu ve volebni mistnosti nabrat kolik chci

vite lidi, cim drive se radne prosetri kauza kubiceho tim lepe pro vsechny, nejhorsi na tom je ze jak uz jsem tu nekolikrat psal a nikoho to nezajimalo ze to mozna ovlivnilo volby a pritom vlastne se jeste nic nevi
treba biolih, paroubek je pro verejne prosetreni, topolanek ne, proc jako?
pamatujete lobistu dalika? nyni jakysi poradce topolanka, pred dvema lety pri jeste stale nedoresenem udajnem pokusu o uplaceni koristky a tedy pokusu o sesazeni vlady cssd u nej byla nalezena vizitka hadejte koho, kubiceho prece, nez me tady Case napise ze jsem emotivne ulhany soudruh, (nadavej mi jak chces me je to jedno) tak rovnou napisu ze s tou vizitkou to muze byt uplna nahoda, blbina, ale nebo taky ne, pekne se nam ten kruh uzavira :-)
megabit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 6. 2006 01:11

Chtěl jsem po tobě jeden jediný příklad firmy, kde se tak mělo stát. Dovolil jsem předpokládat, že žádná taková firma není a oddůvodnil jsem to tím, že žádný zaměstnavatel není tak blbý, že by nevěděl o možnosti vyzvednutí lístků ve volební místnosti. Jistě ti nebude dělat problém příklad té firmy uvést, když dokonce víš, jaké má její majitel politické preference ("blbeček odsák").

V tom ostatním si pleteš pojmy a dojmy:
1) Nešlo o veřejné prošetření kauzy biolíh resp. o jsem se o ničem takovém nedočetl. Jistě ti nebude dělat probém najít příslušný citát. Veřejné policejní vyšetřování tu bylo naposled tuším v dobách protistátního spikleneckého centra v čele s R. Slánským. Pokud jsi myslel veřejné jednání bezpečnostního výboru PSP ohledně Kubiceho zprávy, tak věř, že zpráva obsahovala utajované skutečnosti a bylo by protizákonné jí předčítat za asistence televizních kamer. To ostatně konstatovala i státní zástupkyně Vesecká na veřejné části jednání výboru (viz. televizní zpravodajství).

2) Marek Dalík je tajemníkem (nikoli poradcem) Mirka Topolánka už docela dávno. Tuto skutečnost si můžeš ověřit například v textovém přepisu pořadu Interview BBC ze dne 12. října 2004 (na stránkách http://www.bbc.cz). Případ "Kořistka" byl několikrát odložen a znovu otevřen a opět odložen s tím, že k žádnému trestnému činu nedošlo. Trestný čin nepotvrzují ani nedávno uniklé odposlechy. O tom, že se u Dalíka našla vizitka Kubiceho jsem nikde nečetl - můžeš sem dát link na článek, kde se o tom psalo (nebo alespoň uvést zdroj této informace)? Nebo je to zase další Fojtíkovina a napíšeš, že se u něj našla vizitka Franty Nováka z České Kubice (malá obec v Plzeňském kraji, býv. okres Domažlice)? Co je naopak v kauze Kořistka nedořešeno (ani se to nijak neřešilo) bylo zcela nedůvodné fízlování v bankovních účtech předsedy ODS.

Ještě dovol stručnou rekapitulaci otázek:
a) Který zaměstnavatel nutil pod hrozbou vyhazovu zaměstnance volit ODS?
b) Kdy Paroubek požadoval "veřejné prošetření" kauzy biolíh?
c) Co je to "veřejné prošetření" a v jakém zákoně má oporu?
d) Odkud pochází informace, že se u Marka Dalíka našla vizitka šéfa ÚOOZ Kubiceho?

Těším se na odpovědi.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 4. 6. 2006 05:10

I přes výhru ODS,celkově volby vyhrála levice.Hlavně,že 200.000 lidí volilo pravicové strany co se nedostaly do parlamentu!
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod yarik 4. 6. 2006 05:32

Jsme totálně :!: :!: :!:

Obrázek
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 4. 6. 2006 07:00

Tak se Češi zas ukázali,že jsou závistivá pakáž.Tak jak se dnes lidi maj tak se nikdy neměli.Ale jen proto,že by se soused mohl mít líp,tak volím komunisty.

"Půjčení" voličů KSČM pro ČSSD je naprosto zřejmé.Proto ani Filip nevidí ve výsledku porážku,protože ví,že minimálně 10% z výsledku ČSSD jsou jeho ovečky.
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod johnnym 4. 6. 2006 07:28

Ještě, že je to 100:100, nerad bych, aby nastala modrá změna. Tohle mi nikdo nevymluví, nejsem podnikatel, tak proč volit ODS? Jsem student a nemam zájem platit školené, místo toho bych si už splácel hypotéku na vlastní byt (školné by vyšlo za pět let na 100 000,- Kč). A s dobrým vzděláním není stálé jisté, že se mi podaří najít tak dobře placenou práci, aby mě splátky za studium na VŠ nikterak nelimitovaly při šetření na byt. No a až budu pracovat, proč mam chtít, aby mě mohl zaměstnavatel vyhodit bez udání důvodu? Mám staré lidi v rodině, tak proč chtít placení za každou návštěvu u lékaře? A nebyly by to malé peníze! 50,- za návštěvu a 50,- za recept! Proč mám chtít placení za pobyt v nemocnici? A co úplná deregulace nájemného? Prarodičům by to napálil na 250% současného nájmu a co pak? Dát prarodiče do domova důchodců? Stále diskutované téma rovná daň. To, o kolik se zdraží potraviny, by bylo moc a doplatili by na to zase naši občané (krom těch nejbohatším - cca 10%) a zejména ti starší (ODS sice stále říká, že důchodcům 1000,- přidá, ale to stejně nepokryje náklady a v kombinaci s uvolněným nájmem je to směšné). Co se týká nezaměstnanosti, myslíte si snad, že by to pod velením ODS bylo lepší? Jestli jo, tak si to nemyslete, protože v současné době se naše prosperující země stává poměrně častým cílem investorů, kteří tu stále vytvářejí nová pracovní místa. To, že stát se zadlužil není nic strašného, dokonce naopak je to naprosto v pořádku, protože míra zadlužení je v porovnání s ostatními státy EU nízká vzhledem k HDP a náš stát prosperuje.

Takto to vidím já a tyhle fakta mi nikdo nevymluví.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka