Sysyfovská otázka volit či nevolit a koho?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Malkovich 17. 2. 2006 15:27

Pokud půjdete v červnu k volbám,máte už jasno koho z toho politickýho sajrajtu budete volit :?: Forest Gump říkál:"Moje máma vždycky říkala,že na sajrajt se musí se smetákem. :hm ".Mám takové obavy,že na ten sajrajt v politické sféři by nestačila ani termonukleární tarasnice,natož smeták.Ale taď vážně. :mrgreen: Já ať to beru z jakékoliv stránky věci,tak si prostě nemůžu vybrat.Sociální demokracie dělá z lidí pitomce,ODS-kapitola sama pro sebe,černoprdelníci,teda myslím KDS,kam vítr tam plášť,KSČM-ti se nadělali už dost psích kousků.Tak teď babo raď. :hm :wink:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 17. 2. 2006 15:36

No vypadá to, že snad jedině Stranu zelených... :)
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 17. 2. 2006 15:45

Nojo,ale v těch zbývajících stranách co se cpou ke korytu jsou zase všechno sabotéři,odpadlíci,vyvrhelové a samorosti co v těch větších stranách nechtěli nebo je vyhodili. :mrgreen: :hm
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 17. 2. 2006 15:50

Volit urcite,ale koho si z tohodle bordelu vybrat to bude jeste zajimave :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 17. 2. 2006 16:55

Pujdu volit jestli se dostanu do Plzne. Bohuzel vyridit si moznost voleni jinde je temer nemozne.
A koho volit? Urcite pravici ale malym stranam neverim - jeste si nestacili nahrabat, takze kdyz se dostanou ke korytu, tak tu udelaji jeste vetsi *****... Takze mi asi zbydou modri ptaci... Ale radosti neskacu.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 17. 2. 2006 20:18

k volbam pujdu jen kdyz budu mit cas. urcite se kvuli tomu nebudu nejak omezovat. a koho volit? je to z blata do louze, ale ja mirim spis doprava.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 17. 2. 2006 20:36

Rozběhla se v této sekci diskuse o monarchistech, začínám tedy uvažovat. :hm Ale bojím se, že mi to v červnu nevyjde. :eh
Deleted user

Odeslat příspěvekod 2Pix 17. 2. 2006 21:20

skoda ze uz neni NSDAP nebo neco podobnyho ... tak mi nezbejva nic jinyho nez KSCM...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 17. 2. 2006 22:06

Volte ODS. Volte stranu jistoty a prosperity, která zamete se zloději, tuneláři a kriminálníky a povede tuto zemi k rozkvětu hospodářství. Stranu, která myslí především na voliče. Vyšších platů se dočkáte !!!!! VŠICHNI. Pomalu, ale jistě.

Volte ČSSD. Volte stranu jistoty a prosperity, která zamete se zloději, tuneláři a kriminálníky a povede tuto zemi k rozkvětu hospodářství. Stranu, která myslí především na voliče. Vyšších platů se dočkáte !!!!! VŠICHNI. Pomalu, ale jistě.

Volte KSČM. Volte stranu jistoty a prosperity, která zamete se zloději, tuneláři a kriminálníky a povede tuto zemi k rozkvětu hospodářství. Stranu, která myslí především na voliče. Vyšších platů se dočkáte !!!!! VŠICHNI. Pomalu, ale jistě.

Volte KDU-ČSL. Volte stranu jistoty a prosperity, která zamete se zloději, tuneláři a kriminálníky a povede tuto zemi k rozkvětu hospodářství. Stranu, která myslí především na voliče. Vyšších platů se dočkáte !!!!! VŠICHNI. Pomalu, ale jistě.

Volte Zelené. Volte stranu jistoty a prosperity, která zamete se zloději, tuneláři a kriminálníky a povede tuto zemi k rozkvětu hospodářství. Stranu, která myslí především na voliče. Vyšších platů se dočkáte !!!!! VŠICHNI. Pomalu, ale jistě.

a pak ze si ma clovek vybrat,hm
(zkopirovano z debaty na novinky.cz, jeden ma.gor pod nickem Ivan Langer to tam laduje) :-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 17. 2. 2006 22:25

O komentarich na tehlech serverech nema smysl vubec mluvit,pac tam pise i halda pomatencu..

Jinak fakt nevim koho si mam vybrat... :hm
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 2. 2006 00:12

2Pix píše:skoda ze uz neni NSDAP nebo neco podobnyho ... tak mi nezbejva nic jinyho nez KSCM...

Najděte deset rozdílů mezi těmito stranami.

K volbám by se mělo chodit už jenom proto, aby komunisti nedostali mandát a konečně odtáhli ze scény. :twisted:
Deleted user

Odeslat příspěvekod Malkovich 18. 2. 2006 07:43

Majkl vP. píše:K volbám by se mělo chodit už jenom proto, aby komunisti nedostali mandát a konečně odtáhli ze scény. :twisted:t/quote]

No tak to zkus vysvětlit všem těm politickým stranám co mají podíl na tom.že komunisti jsou tam kde dnes jsou.Tzn.okupují přední příčky popularity. :hm :(
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 2. 2006 10:38

2 Malkovich> No co, zřejmě jsme se před rokem 1989 neměli zas tak špatně - těžko říct, mě byly v listopadu jenom tři roky. :hm
Deleted user

Odeslat příspěvekod AndrewJ 18. 2. 2006 12:15

Já to mám jasné. Budu volit zelené. to definitivní, čím mě převážili na svou stranu je podpora open source aplikací ve školství a státní správě. kdyby vyhráli volby, tak linux rulez

jo, je mi jasné, že tak růžové to nebude, a že to není ani nějak významné, ale u mě je to ten rozhodující moment, kterým se SZ odlišuje od ostatních stran
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rose Red 18. 2. 2006 13:48

No já každopádně půjdu k volbám a rozhodně nebudu volit ČSSD a KSČM. Jinak jsem si koupil knížku od Miloše Zemana a doslova jsem fascinován jak tento člověk uvažuje a osud demokracie v této zemi je mu lhostejný. Například v té knize uvádí, kritizuje neparlamentní strany, a že by byl rád, kdyby se US-DEU do poslanecké sněmovny po volbách nedostala a navrhuje většinový systém tedy systém kdy budou vládnout této zemi ČSSD a ODS a pudou se každé čtyři roky střídat a tak zmrazí demokracii a pluralitu názorů. Miloš Zeman se projevil jako bývalý člen KSČ, je mu je pluralita názorů cizí. Jinak já jsem osobně pro povinné volby. V některých mnohem více demokratických zemích jsou povinné volby a nikdo zatím nenamítá, že by to byla nějaká diktatura. Jestliže budou povinné volby, tak já věřím, že se k moci nedostanou extrémistické politické strany, právě naopak, čím nižší účast ve volbách tím je větší riziko, že se k moci mohou dostat komunisté. V jedné věci s Milošem Zemanem souhlasím, a v tom, že člověk který nechodí k volbám by neměl kritizovat politiku, ale sám sebe.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků