Sysyfovská otázka volit či nevolit a koho?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Předseda 23. 2. 2006 16:12

Volit be mel jit kazdej-a když teda nepujde fajn,ale at potom drži hubu,že se mu tohle a tohle nelíbí a že to ta vláda vede od 10 k 5ti a kdesi cosi.Stále je lepší se o něco pokusit než neudělat vubec nic...Já volit určitě pujdu.Rozhodně to nebudou Zelený idioti-ty mi lezou tak krkem,kreténi,že je mi z nich fakt na blití.Rozhodně to taky nebudou Rudý svině,páč nejsem žádnej dementní komanč,kterej chce vracet republiku do doby temna...
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deli 23. 2. 2006 19:31

Rozhodně volit. Třeba špatně, ale volit, než si jen stěžovat...
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod Předseda 23. 2. 2006 20:14

Deli: Si v pravo. :D
Is that what devils do?

Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 23. 2. 2006 20:51

Majkl vP. píše:
2Pix píše:skoda ze uz neni NSDAP nebo neco podobnyho ... tak mi nezbejva nic jinyho nez KSCM...

Najděte deset rozdílů mezi těmito stranami.

K volbám by se mělo chodit už jenom proto, aby komunisti nedostali mandát a konečně odtáhli ze scény. :twisted:t/quote]

Poprvi oponuju, rozdil mezi komunismem a nacismem v podani NSDAP spocival v tom, ze zatimco komunismus predpoklada vladu lidu (tj "urcite skupinky vyvolenych"), tak nacismus predpoklada vladu prumyslu.

Vlastne se podivej na dnesni USA, nebejt toho jelimana Bushe (diktatorskej prvek), tak mas fungujici nacismus - proste nad lidma se musi drzet tvrda ruka a zalezi jenom na tom kdo to tak bude realizovat :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Honzat 27. 2. 2006 07:00

Moje jasná volba - Strana Zelených :mrgreen:
ale když nad tím přemýšlím proč ne, jsou tam neokoukané a málo známé tváře, třeba něco dokážou (i když minulá volební kamaň byla propadák..)
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Chobot 26. 5. 2006 21:38

Když se logicky zamyslíme nad tím kdo koho potřebuje a čím bychom my chtěli být, je to jasná volba. ODS ač měla několik nechutných skandálů, kterým pomohla na svět nepřející levice, stále je to pravicová strana a ta potřebuje lidi bohaté a vzdělané. A kdo by nechtěl být bohatý, že. Naopak ČSSD, KSČM a jim podobní potřebují nuzáky, sociální případy a lidi bez perspektivy. K čemu by se snažili z těchto lidí udělat boháče, když by přišli o své voliče ? A i ti bohatí a vzdělaní, kteří slepě podporují levici se záhy dostanou na nemilost jejich lídrům a stávají se z nich další chudáci a tedy voliči těchto stran. S chudáky se totiž lépe manipuluje.
Chobot
Čtenář

Odeslat příspěvekod Case 27. 5. 2006 11:20

2Pix píše:
Majkl vP. píše:
2Pix píše:skoda ze uz neni NSDAP nebo neco podobnyho ... tak mi nezbejva nic jinyho nez KSCM...

Najděte deset rozdílů mezi těmito stranami.

K volbám by se mělo chodit už jenom proto, aby komunisti nedostali mandát a konečně odtáhli ze scény. :twisted:t/quote]

Poprvi oponuju, rozdil mezi komunismem a nacismem v podani NSDAP spocival v tom, ze zatimco komunismus predpoklada vladu lidu (tj "urcite skupinky vyvolenych"), tak nacismus predpoklada vladu prumyslu.

Vlastne se podivej na dnesni USA, nebejt toho jelimana Bushe (diktatorskej prvek), tak mas fungujici nacismus - proste nad lidma se musi drzet tvrda ruka a zalezi jenom na tom kdo to tak bude realizovat :-) ...

Všiml jsi si, že mezi fašismem a nacismem je rozdíl? A že ty Spojené státy zas tak úplně nacistické Německo nepřipomínají? A nebo jestli ano, tak v čem, prosím pěkně?
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Exteron 27. 5. 2006 18:36

Casi, a koho bys volit ty? Já pravděpodobně ODS i přes její chyby pořád mi je nejsympatičtější.
Exteron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miljan 27. 5. 2006 19:12

Ods nás bude fackovat
miljan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 27. 5. 2006 19:49

"lepsi byt rozkraden, nez znarodnen" :-))))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Case 27. 5. 2006 20:13

Exteron píše:Casi, a koho bys volit ty? Já pravděpodobně ODS i přes její chyby pořád mi je nejsympatičtější.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod Předseda 27. 5. 2006 20:19

Case: aspoň že tak ;)
Is that what devils do?

Předseda
Nadšenec

Předchozí stránka