Odchodné pro poslance 20 milionů

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 1. 2006 13:39

Podle poslance ČSSD Antonína Sýkory by měl odcházející poslanec dostat odchodné 20 milionů korun. Není to fór (i když si to řada jeho kolegů ve sněmovně myslela taky). Pan poslanec říká, že se za tento požadavek nestydí, protože poslanci přispívají k nebývalé prosperitě této země.

Přiznám se, že nevím jak se s tímhle vyrovnat. Asi už přistáli ty Marťani.

Co vy na to?
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod christian 14. 1. 2006 13:41

Nakopat ho nekam.. Nechtel by tak nahodou jeste pulku statniho rozpoctu?? :twisted:
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod mbing 14. 1. 2006 14:03

My platíme daně jako diví pro platy poslanců!
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod adams 14. 1. 2006 14:48

hm.. a že by zase při klesajícím HDP nebo klesající ekonomice mohli peníze vracet :mrgreen:.
-
adams
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kosch 14. 1. 2006 15:07

aktuální stav hlasování k tomuto tématu na dfensovi..
Co byste udělal(a) s poslancem Antonínem Sýkorou za jeho návrh?

Odměnit, vyznamenat, povýšit 5/4%

Vyrazit z ČSSD 2/2%

Otestovat na něm, zda je možné amputovat člověku nohu autogenem bez lokální anestezie 39/35%

Zastřelit za úsvitu 67/59%

osobně jsem volil d) buďme přece jenom trochu civilizovaní ne?? :mrgreen: :mrgreen:
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Honzat 14. 1. 2006 15:29

pravda naše země sice prosperuje, ale to není zásluha poslanců, ale síly naší ekonomiky...
A dvacet meloů? Ať přidají radši důchodcům..
Kdyby politici byli důchodci, chtěl bych vidět jak rychlo by zvedlo důchody a s jakým důvodem...
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Malkovich 14. 1. 2006 17:44

Ten návrh jen ukazuje na nebevolající inteligenci pánů poslanců :twisted:
Takový druh lidí by se měl ze zákona kastrovat,aby se ten bordel nešířil dál mezi lidi.
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 1. 2006 20:09

Honzat píše:pravda naše země sice prosperuje, ale to není zásluha poslanců,
/quote]

Já bych se dokonce nebál říct, že země relativně prosperuje i přes jejich činnosti. Kdyby neprodukovali jeden legislativní zmetek za druhým a neotravovali lidi neuvěřitelně pitomými a svazujícími předpisy, mohla by země prosperovat ještě o něco více.

Ale jo, dal bych jim těch 20 milionů odchodného, ale chtěl bych, aby měli plnou hmotnou i trestní odpovědnost za škody, které způsobí svojí nekvalitní prací, tak jak to má každý z nás "normálních lidí". Kdo chce, může se na to komerčně pojistit. Jen je otázkou, zda by do toho nějaká pojišťovna šla
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Honzat 15. 1. 2006 11:35

Moje řeč, člověk se zdravím selským rozumem pozná, jestli to co "řeknou" je na hlavu postavený.
Zajímalo by mě, na jakým podkladu vlastně vymýšlejí ty "naše zákony"

k tématu:
zasloužil se ten Antonín Sýkora o něco více? Či naši politici kromě toho, že jim moc nejde hospodaření? Kdyby ty jejich návrhy trošku nějak přispívaly ke zlepšení právního vědomí lidí a trošku lépe by vedli naši zemi možná že by se nějaké odchodné našlo, alew asi ne 20 milionů ale třeba 5, ale museli by si to "zasloužit"
Honzat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 15. 1. 2006 14:29

me to pripomina serial "Jiste pane Ministre" kde statni sprava rada veskere hodnoceni resila dle tradice a tabulek bez ohledu na realitu a moderniho managementu se bala jako cert krize :-) tedy hodnotit statni zamestnance dle vysledku hospodareni, akcii apod.

jinak ten Sykora pozdeji rekl ze to myslel jen jako vtip na 2mil odchodne Musilkove, hmm, rad bych tomu veril, ale nejak mi to nejde :-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 15. 1. 2006 14:38

ESO jj :) jiste pane ministre je super :)

Slonik:
Me to zustava naprosto chladnym.. protoze tohle je jen zlomek co se dostane ven takze to co si nakradou "inside" :))))
Nema cenu se o tom nejak dohadovat
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Honzat 15. 1. 2006 19:27

ES0 píše:...
pozdeji rekl ze to myslel jen jako vtip na 2mil odchodne Musilkove, hmm, rad bych tomu veril, ale nejak mi to nejde :-)

není šprochu, aby na něm nebyl pravdy trochu
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Návštěvník