stát podporuje cizince

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Grammator 19. 12. 2005 14:22

Včera mě totálně vytočila zpráva, že kazazští češi dostanou byty a práci... Stát do nich vrazí 2,7 mil korun!!! Stát podporuje cizince na úkor vlastních občanů...

Kdybychom byli bohatý stát tak ani neceknu ale tohle...

Kdyby se dnes od matka samoživitelka skončila na ulici, může akorát na tři měsíce do domova pro matky s dětmi, kde je tak přísný řád, že se tam nedá žít, a po třech měsících jde na ulici, čehož důsledkem je sebrání dětí....
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod LamB 19. 12. 2005 18:53

takovym vecem sem se pred rokem taky strasne divil ba co vic dost me to sralo, ale pochopil sem ze je to k nicemu, nepomuze ze se budu vstekat, ale kdyby ste nekdo zakladal odboj proti politickym tupcum (coz je asi 90% politiku) tak du do toho svama :x :x :x
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Case 19. 12. 2005 19:16

No jasně, dlouho tu nebyla žádná revoluce, směle do toho .. ; )
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 19. 12. 2005 21:16

Akorát ti kazaši jsou vzdělaní, mají kvalifikaci, po které jaë tady poptávka. To je ten rozdíl.. nabízí se jim práce, pro kterou je v česku málo lidí..
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 20. 12. 2005 08:29

prace pro kterou je v cesku malo lidi ? .. ukaz mi ktery remeslo u nas trpi nedostatkem kvalifikovany pracovni sily ? ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Byte 20. 12. 2005 09:08

Lidi je tu dost ale pracovat nechtej
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Prochy 20. 12. 2005 15:48

asi nak tak... nejsem zadnej workoholik, ale praci se nebranim, nejak si clovek musi vydelat na ten dlabanec a nocleh... To, ze hodne obcanu nasi bananove republiky ojebava stat, je bohuzel vec jina. Kdyz ta moznost je, proc ji nevyuzit...
Prochy
Návštěvník