Sprejeři...

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod sMartin 25. 11. 2005 21:13

Cau! Taky Vas ser.ou sprejeri? Denne sleduju, kolik novych i starych fasad domu je znicenych sprejery, znicene tramvaje, vlaky... Ja bych jim lamal ruce :x :x :x
sMartin
Čtenář

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 11. 2005 21:15

muj ucitel MaT rikal vzdycky : na sprejery se musi jednoduse - hlava u zdi, mozek na zdi :-))))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 25. 11. 2005 21:17

No na tech vlacich je to fakt strasny.. Ted cmaraj i po novejch soupravach metra.. No lamat ruce ne ale aby platili naklady na odstraneni a to v plnym rozsahu.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 11. 2005 21:21

ja bych je proste postrilel .. ted sem videl Red Heat a tam byl rozhovor :

ID : nechci aby kokain zaplavil nasi zem
AR: jak vlastne proti tomu bojujete ?
ID : naucily nas to cinani, po revoluci posbiraly vsechny dealery, odvedly je na namesti a zastrelily je ranou do zatylku
AR: to by nasi politici nedovolily
ID: tema se zacina ....

ID = Ivan Danko - Arnold Schwarzenegger
AR = Allan Ridzik - James Bellushi
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Malkovich 25. 11. 2005 21:22

Docela dost blbá úchylka,být sprejer. :hm
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod sMartin 25. 11. 2005 21:25

christian: To, ze to zaplati nemusi byt ten nej trest. Spis by to meli sami cistit (na sve naklady) a pak jeste tucnou pokutu. Mam pocit, ze sprejer snad nikdy poradne manualne nemakal, jinak by to nemohl udelat...
sMartin
Čtenář

Odeslat příspěvekod atomwafe 25. 11. 2005 22:20

zbít je
1+1=2
atomwafe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LamB 25. 11. 2005 22:22

sou to tykve, strasny je ze to prohlasuji za umeni, mozna nakej povedenej obrazek na moste ujde ale kdyz dete po ulici a na 10 baracich je jeden a ten samej podpis je to dost trapny, to sami plati o skrabani skel v MHD
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 11. 2005 22:25

v tom je potreba videt rozdil ... kdyz maj svoje zdi a umej proste malovat .. tak se opravdu jedna o formu umeni kterou schvaluju .. ale presne to cmarani po baracich, po vlacich atd ... resil bych to jako cinani kokainovou otazku :-D ...
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Hondaq 25. 11. 2005 22:43

mě spíš vaděj rozřezaný sedačky třeba ve vlacích a počmáraný okna že není vidět ven a taky by se mi nelíbila počmáraná náka památka ale když třeba někdo něco nakreslí na betonovej most tak to mě je celkem jedno
Ke starejm vlakovejm soupravám už ti celkem patří (nebo sem si zvykl) na těch už není co zkazit. Vidět to ale na ňákým novim vlaku ... no to bych taky nejásal :)
Nejsem jejich zastánce ale lámat někomu ruce za to že někde něco počmáral .... no nevim :hm sou horší věci...
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Byte 26. 11. 2005 09:13

Kdyz postrikaj novou omitku (ktera stoji xx tisic) tak bych jim ty ruce klidne zlamal.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fales 26. 11. 2005 12:16

Kdyz postrikaji at uz jakkoli novou fasadu treba za 10 melounou tak bych je nechal asi pomalu sezrat mravencema... :twisted:
Ale kdyz uz je nejakej barak kterymu uz pomalu odpadava omitka a namalujou tam nejaky hezky graficky obraz tak to muze byt nekdy i pekny ale opravdu nesnasim takovy ty klikihaky!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :x
fales
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 30. 11. 2005 16:43

jsou to kur*y!! cely prazdniny jsem delal na jednom baraku v centru brna, uz to bylo hotovy, vecer stukateri oddelali leseni a druhej den rano to bylo pocmarany. nevadila jim ani kamera. proste prerazit pracky, cura*um hnusnejm!!
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod christian 30. 11. 2005 17:20

Koukam, ze by tu kazdej lamal ruce.. Jste me presvedcili, ze asi na ne nic lepsiho platit nebude..

2zamis: Tak to by snad uz nastvalo i me..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Honzat 30. 11. 2005 18:19

Nepopírám, že když hyzdí nějaké nové stěny, že mě to neštve. Ale u některých "děl" musím říci, že jsou fakt dobrý. Teď zrovna nemyslím ty černý čmárnice po domech. Ale třeba v Liberci pod vlakáčem (kdo to tam zná) je docela pěkná stěna, kde se může sprejovat. Je celá pomalovaná, ale fakt klobouk dolů ti co to dělali.
Nebo taky se mi líbí, jak dělají reklamy třeba na autoservis, trafiku či jiný krámky, tím se dá i vydělávat. Ale zrovna na vlaky a ještě takový čmáranice, to by si fakt měli rozmyslet... :pozor2
Honzat
Návštěvník

Další stránka