Autoškola - špatně vyložený paragraf?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Tracid 27. 10. 2005 19:22

Ke skupině B se už delší dobu A ani AM nedává,takže s bečkem můžeš jen do osobáku,dodávky a pracovních strojů do 3,5 tuny a mikrobusu pro max 8 osob + řidič
Tracid
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 12. 6. 2006 21:22

poznámka 1-jsme češi na českym fóru (http://www.pauza. C Z )
poznámka 2- v lidově demokratické armádě šlo všechno
poznámka 3-mám pocit že odkazy v podpisu jsou zakázaný
dom1n1ck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 6. 2006 11:59

Přesně tak :oboze Serou mě jedinci, kteří si myslí, že angličtina je něco světoborného a snaží se jí pořád používat. Tady jsi na českém fóru !!!
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod christian 23. 6. 2006 12:04

Vy jste vtipny :D Nepoznate bota? :D tomu je jedno na jakym foru je.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Peshi 24. 6. 2006 13:05

Jeste ohledne ridicaku na motorku je to tak, ze ke skupine B se automaticky dava AM-motorka do 50 ccm a rychlosti 45 Km/h.
Jinak cely tenhle system mi prijde pekne na h...., protoze kdyz se budu chtit svezt na jakekoliv motorce, budu muset delat mnohokrat papiry. V 15 jsem delal na AM, v 16 na A1-motororka do 125 ccm a 11kW a v 18 k autu (B) jsem musel delat jeste na A-motorka do 25 kW. Ale tim to nekonci, abych mel komplet, budu muset delat jeste v 21 na A-motorka nad 25 kW.
Takze ja jako ridic skupiny B muzu v 18 ridit auto do 3,5t a vozit dalsich 7 lidi, ale na blbou 400ccm (nad 25kW) motorku legalne nemuzu, musim pockat do 21 a poctvrty delat jako nejaky debil papiry.
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 6. 2006 18:02

já jsem dělal skupinu B a na malou motorku nic nemám = nemůžu jezdit na babetě (i když na kole jezdím rychlejc a babety předjíždím :lol: )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tommy11 25. 6. 2006 23:00

podle novýho zákonu. Když máš skupinu B, tak můžeš řídit motorku do 45km/h
Tommy11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PachezZ 2. 7. 2006 12:59

A je to tak fakt ? ted by to chtelo totiz vysvetlit jasne - nejlip od nejakyho policajta protoze sou za to ted body... btw mam jen B
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 2. 7. 2006 14:09

Motorka, ktera jeden 45km je prd stroj :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Tommy11 2. 7. 2006 18:49

zkus se mrknout sem, http://www.novapravidla.cz/ridicske_pru ... skupiny_b/ tak a tady to máš vysvětlený, a žádný cajty sem nevolej :lol:
Tommy11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MartinT 19. 9. 2006 17:36

Musis si to precist peclive.
1] Muzes ridit cokoliv co má maximální přípustnou hmotnost 3500kg a nejvýše 8 míst k sezení, kromě místa řidiče. Tezsi nebo s vice misty k sezeni NESMIS.

2)
S výjimkou vozidel uvedených v odstavcích 2,3 a 15 (viz níže) a motocyklu o výkonu nad 25 kW nebo s poměrem výkon/hmotnost přesahujícím 0.16 kW/kg nebo motocyklu s postraním vozíkem a s poměrem 0.16 kW/kg.

Takze si zjisti, co je uvedeno v odstavcích 2, 3 a 15, pridej k tomu motorky s vykonem motoru vetsim nez 25 kW a motorky s pomerem vykonu pres 0,16 KW/kg. A tohle vsechno TAKY NESMIS.
MartinT
Návštěvník

Předchozí stránka