Co rikate na Ratha?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kim Jong il 7. 11. 2005 17:37

Já rád játra, ty rád Rátha, taková malá říkanka :lol: :lol:

Myslím si, že David Ráth je skutečný odborník a rozumí svému řemeslu a už mne doslova štve, jak ODS pokaždé vylije kýbl žluči na někoho, kdo nastupuje do nějaké ministerské funkci. Nejprve to byl leader Paroubek, pak zase ODS nevoněl nový ministr Jandák a teď David Rath.
Moc se mi líbil v jedné diskuzi, redaktor se ho na něco ptal on odpovídal a stínový ministr Julínek za ODS mu neustále skákal do řeči. David Rath možná vypadá na venek jako nějaký arogatní frajírek, ale správně ho okřiknul Julínka, že nemá dobré vychování, když skáče do řeči. ODS nejraději jenom kritizuje, nenabízí žádné alternativní řešení, a když už, tak pro ty milionáře, korupčníky a nemyslí na lidi. David Rath je odborník na slovo vzatý, čas ukáže jestli je dobrý ministr či nikoliv. Každopádně, každý nový ministr potřebuje 100 dnů hájení.
A co mne rozlobilo, je, když Klaus nechtěl jmenovat Rátha ministrem a mluvil pořád o střetu zájmu. Možná si to asi nikdo nepamatuje, možná samotný Klaus má ztrátu paměti, ale přece to byl on, jako bývalý premíér vlády za ODS, který umožnil své manželce, aby byla v dozorčí radě ČEZU a jiných funkcích, tam taky je střet zájmů ?
Všichni ti, kteří mluví o střetu zájmu a kydají špínu na ČSSD, by se měli podívat do zrcadla. Já Ráthovi fandím, já nemám rád játra, já mám rád Rátha.
Kim Jong il
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 8. 11. 2005 15:02

Myslím si,že se začíná pan ministr pěkně vybarvovat a bude hůř :(
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Byte 8. 11. 2005 19:33

Nevsimej si toho staci byt zdravy nez vyhraje volby nekdo jiny nebo nez ho odvolaj ;)
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 8. 11. 2005 20:32

2Byte: To jsem zvedavej.. Ted uz meli problem to obsadit nekym, kdo tam vydrzel nejakou delsi dobu. Jakyho saska tam zase vyberou..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 20. 11. 2005 12:20

Je to nehodný chlapec a hlupák zatracený.
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 20. 11. 2005 19:54

Kim Jong il: jo přesně tak.... nesnáším tyhle mediální kampaně. Nechápu jak jim to lidi můžou ještě žrát. Dyť je úplně do očí bijící že v tom má prsty opozice která už se třese na vládnutí...snaží se ze všech sil rozvrátit čssd tak aby navenek vypadala jak banda šašků kteří nevěděj co chtěj.

Ale jo ... klidně ODS zvolte ale buďte si jistí že lepší nebudou... a za pár let budete stejně tak jako teď nadáváte na ČSSD nadávat na ODS.
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 21. 11. 2005 13:25

Rath je rat, ale uvidime, treba bude sikovny a pospravuje zdravotnictvi


btw, hehe, tak uz se smazaly moje prispevky o burtech s krenem:-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 21. 11. 2005 18:07

2ES0: Tomu neverim, ze by spravil zdravotnictvi.. Akorat zpusobil odliv zakazniku VZP..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 21. 11. 2005 22:11

ESO-no jo, zlobil jsi :-)

Rat uz ma reseni problemu VZP, nasype tam 3mld, kdyz zmizi reditelka, muhehe
Snad aspon ty soudy budou soudne a napari mu nejakou tu pokuticku, kdyz uz stacil urazit uplne vsechny
burty s krenem

Odeslat příspěvekod includes 28. 11. 2005 00:31

Toho Ratha mam už akoRath !!!
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 28. 11. 2005 01:54

nejsem jeho jmenovvanim nadsem. jeho chovani se nehodi pro ministersky urad...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 11. 2005 02:54

Rath je sice magor, ale je potreba to trosku prostrilet - uvidime co z toho vyleze :-D ...

takova defenestrace i kdyz jen slovni, neni celkem spatna vec :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 28. 11. 2005 03:32

ICEBOSS píše:nejsem jeho jmenovvanim nadsem. jeho chovani se nehodi pro ministersky urad...


ukaz mi prstem jedinyho ktery se tam hodi :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 11. 2005 15:33

Jarda Jágr...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 28. 11. 2005 20:25

Ono je ještě brzo soudit. Rath je skutečně nesympatický: arogantní až sprostý, působí jako prospěchář, násilně odstřelil Musílkovou...

Musíme počkat. Do zdravotnictví je těžko vidět a těžko hledat, na kom leží vina a na kom ne, jaký typ reformy je potřeba. Rath zatím neukázal žádné činy - neměl ani čas, ostatně ani tu reformu do voleb nepřipraví, na to je potřeba tak rok + další tři roky vysokých pravomocí na její prosazení.

Jinak bych ale silně hlasoval za reformu slovenského typu - Rath ji ale nebude chtít dělat, už se takto vyjádřil.
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků