Novým policejním ředitelem Vladislav Husák

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ivo M. 17. 8. 2005 15:15

Ministr vnitra František Bublan dnes oznámil, že na post nového policejního ředitele navrhnul dosavadního náměstka Vladislava Husáka. Podrobnější informace včetně krátkého životopisu nového policejního ředitele najdete zde.

Co si o novém policejním šéfovi myslíte? Na které oblasti činnosti policie by se měl nejvíce zaměřit?
Ivo M.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 17. 8. 2005 15:20

Měl by se snažit, aby tu policie byla pro lidi a ne aby je obtěžovala..

Měl by se přitvrdit boj proti drogám..(ale nemyslím tím, že by měli likvidovat lidi, kterří si pěstují trávu pro vlastní potřebu, jak se teď děje, aby si zlepšili statistiku)

A měl by se zaměřit na vymýcenní korupce mezi policisty...

Ale nevidím to moc růžově..
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlado-lenin 17. 8. 2005 16:13

Pan Husák by se měl zaměřit především na dětskou kriminalitu, na její zločinnost,měl by být nelítostný vůči drográm ( měkké i tvrdé ), rovněž by policie měla zpřísnit boj proti vnitřnímu nepříteli státu ( anarchisti, skinheadi, mladí feťáci a organizace typu CzechTek ) a také obnovit pendrekový zákon vůči kriminálním živlům a rozvracečům republiky.
Naposledy upravil vlado-lenin dne 17. 8. 2005 16:18, celkově upraveno 1
Mým politickým idolem je Miroslav Grebeníček, který je nejrozumějším politikem v Česku.
vlado-lenin
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 17. 8. 2005 16:16

vlado-lenin píše:Pan Husák by se měl zaměřit především na dětskou kriminalitu, na její zločinnost jako je CzechTek 2005, měl by být nelítostný vůči drográm ( měkké i tvrdé ), mladým dospělým feťákům,anarchistům a obnovit starý pendrekový zákon na taková shromáždění jako je CzechTek nebo srazy hnutí Skinheads.z/quote]


tohle už je moc i na mě... :shock:
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 17. 8. 2005 16:32

Já myslel, že Husákova éra je dávno pryč.
Policejní stát pod vládou Husáka. Tak to bude něco :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlado-lenin 17. 8. 2005 17:30

Doufejme,že teď co Husák šéfuje policii, tak že můj bratr, který byl bývalým agentem STB pro boj s vnitřním nepřítelem se teď může opět vrátit na stejnou pozici, jakou vykonával před rokem 1989. Můj bratr je ženatý má 3 děti a je starý 54 let. Nyní by chtěl pracovat ve funkci odboru boje proti terorismu. Když už teď nemůže bojovat proti disidentům, tak může bojovat proti lidem, kteří sympatizují s teroristy a podporují je. Jako je Václav Havel, Halina Pawlowská, Michal Kocáb, to jsou lidé,kteří sympatizují s mladými feťáckými teroristy, kteří terorizovali místní obyvytelé na CzechTeku 2005.
Jinak čím více bývalých agentů STB bude pracovat pro policii, tím lépe pro tento stát a poctivé lidi, a tím hůře pro kriminální živly a příživníky.
Mým politickým idolem je Miroslav Grebeníček, který je nejrozumějším politikem v Česku.
vlado-lenin
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Byte 17. 8. 2005 17:34

vlado-lenin píše:Doufejme,že teď co Husák šéfuje policii, tak že můj bratr, který byl bývalým agentem STB pro boj s vnitřním nepřítelem se teď může opět vrátit na stejnou pozici, jakou vykonával před rokem 1989. Můj bratr je ženatý má 3 děti a je starý 54 let. Nyní by chtěl pracovat ve funkci odboru boje proti terorismu. Když už teď nemůže bojovat proti disidentům, tak může bojovat proti lidem, kteří sympatizují s teroristy a podporují je. Jako je Václav Havel, Halina Pawlowská, Michal Kocáb, to jsou lidé,kteří sympatizují s mladými feťáckými teroristy, kteří terorizovali místní obyvytelé na CzechTeku 2005.
Jinak čím více bývalých agentů STB bude pracovat pro policii, tím lépe pro tento stát a poctivé lidi, a tím hůře pro kriminální živly a příživníky.t/quote]

Štípněte mě jestli se mi to jenom nezdá :eh
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kubakod 17. 8. 2005 17:36

ja tomu az tak nerozumim
ale ty fetaky a teplouse bych taky potlacil :-)
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlado-lenin 17. 8. 2005 17:41

Je nová doba, doba, kdy nás všude ve světě ohrožují teroristé z celého světa a jejich přisluhovači a sympatizanti, je jen dobře, že v naší tajné organizaci jako je BIS pracují bývalý agenti STB. Nechápu, co tím chtěla NOVA v pořadu Na vlastní oči dokázat ? Vždyť kde jinde mohli být agenti STB dobře vycvičeni než v Moskvě u KGB ? Bývalý agenti STB nejsou žádní hlupáci, kteří by neuměli do pěti napočítat, jsou to profíci, umějí šifrovat a dešifrovat tajné zprávy. To jenom USA má neschopné agenty v CIA, kteří nedokázali ochránit USA před 11. zářím.

Ale je to mimo téma, v každém případě i policie chrání naši republiku, tak proč tolik povyku k několika agentům STB ?
Mým politickým idolem je Miroslav Grebeníček, který je nejrozumějším politikem v Česku.
vlado-lenin
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 17. 8. 2005 17:51

Můj bratr je ženatý má 3 děti a je starý 54 let.4/quote]
Tak v takové rodině bych žít skutečně nechtěla... Harrymu je údajně 28, jeho bratrovi 54.... Tak přemýšlím, kde se stala chyba...
aquote="kubakod"]ja tomu az tak nerozumim
ale ty fetaky a teplouse bych taky potlacil :-)

taky?? nevsimla jsem si, ze by tu padlo jedine slovo o "teplousich"...

Jinak ja mu fandim, myslim, ze ma pred sebou tezky ukol, Policie se momentalne nachazi v dost velke krizi. Tak snad ji vrati par procent popularity...
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků