Odvolání policejního prezidenta

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod luk 22. 6. 2005 22:48

adams: Já jsem neřešil to, za co byl vyhozen. Jen mi udělalo radost, že z toho místa vypadl, protože mi pil krev už hodně dlouho (prakticky od samého začátku, co tam seděl).
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Asspenn 23. 6. 2005 07:04

A ještě ke všemu ho nikdo nevyrazil. Odstoupil, tudíž se vší parádou včetně pěkného odstupného, což by při vyhození jaksi ne ...
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bigdoc 23. 6. 2005 09:41

Ono to tak ve státní službě funguje: za velký průser ve tvém resortu se odstupuje. Paradoxně i když ten člověk na tom "přímo" vinu nemá (nemůže objektivně vzato kontrolovat a dozírat na všech svých 20 000 či kolik lidí). Prostě jednou jsi šéf, máš zodpovědnost, stane se ti v resortu óbr průser, jdeš pryč. S tím musí Kolář počítat.
Jinak si ale myslím, že jako policejní prezident nebyl tak špatný - byl to v podstatě celkem kvalitní profesionál. To, že mluvil blbě v televizi, z něj ještě nedělá špatného policejního prezidenta.
bigdoc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod adams 23. 6. 2005 09:42

Myslíš si, že to udělal kvůli odstupnému?
-
adams
Nadšenec

Odeslat příspěvekod luk 23. 6. 2005 11:33

Asspenn: To je přece u policie standardní postup, ne?

bigdoc: Nebyl tak špatný? Zlepšila se PČR za doby jeho působení? O žádném zlepšení nevím, jediné, co je nového, jsou huráakce typu Kryštof. Styl, jakým se řeší např. chyby a provinění policistů, je otřesný. Když si Kolář pozve na prezídium poškozeného člověka, aby mu vysvětlil, že se mu prostě neomluví (nešlo o odškodné, jen o lidskou omluvu za chyby policistů), to vypovídá za vše.

Ostatně svůj díl viny na tom nese i inspekce Ministerstva vnitra. Už když na místo jejího šéfa nastoupil Mikuláš Tomin (známý předtím ze Zemanovy kufříkové aféry), bylo jasné, že se bude provinění policistů snažit zametat pod koberec, anebo aspoň bagatelizovat. A nový ředitel inspekce bohužel není lepší.
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 16. 7. 2005 18:44

Na jeho odchod se dá říct jen jedno: HURÁÁÁ
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Předchozí stránka