Trest smrti

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 27. 3. 2007 11:46

To mi pripomina jeden dil ze Simpsonu, jak tam Homerovi voperovali mozek nejakeho vraha a on pak v noci chodil vrazdit :lol: Nastesti to nejde...ale dobry napad s temi organy :wink:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Aonym 27. 3. 2007 14:40

Weslo píše:3)okamžité používání nejmodernějších technologií při vyšetřování
y/quote]

To mi už jen připomína, když policajti sepisujou hlášení o krádeži na psacim stroji, a daj ti to na tak prusvitnym papiru, ze by sis ani ---- s tim neutrel...tohle jsou bohuzel vysoky cile...
Aonym

Odeslat příspěvekod Andrew_R 27. 3. 2007 16:35

Pánové, pod pojmem oko za oko, zub za zub si představuji něco jiného. Kastrace za znásilnění... peněžní zpronevěry se budou trestat jak? To oko za oko jde uplatnit jen ve výjimečných případech.

S tím kůlem to zavání skoro nějakým fetišismem, nebo jinou úchylkou. Přiznejte se, kdo by se šel na takové představení podívat?
Andrew_R
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Calhoun 27. 3. 2007 17:05

Andrew_R píše:peněžní zpronevěry se budou trestat jak?
a/quote]

Hmmm... co takhle sekat prst/prsty/ruku/ruce (dle rozsahu zpusobene skody)? Velmi dobre proti recidive protoze kazdej si da na takovyho mrzaka pak pozor :) .

Co se popravy tyce tak pokud by to bylo spojeno s nejakym veselym doprovodnym programem typu uzavirani sazek jak dlouho popravovany vydrzi apod. tak si tak umim klidne predstavit nudne nedelni odpoledne :) . I tu funkci kata bych si klidne vyzkousel (radeji s kapi na hlave samozrejme :lol: ) ... od malicka me tahle prace (spolu s loupeznikem) lakala :hm .
Calhoun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Andrew_R 27. 3. 2007 17:16

Sekat části těla je pěkný trest (pro některé jistě zajímavý), ale s principem oko za oko, zub za zub to memá nic společnýho.
Andrew_R
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 27. 3. 2007 17:25

Sekání ruky za krádeže se ale ve středověku praktikovalo ?
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod osobne 27. 3. 2007 17:51

Michal P píše:Sekání ruky za krádeže se ale ve středověku praktikovalo ?v/quote]

To se u muslimů stále ještě praktikuje.
:wink: :wink: :wink:
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Case 27. 3. 2007 18:51

Já nevím, mě by stačily ty pracovní tábory bez trestu smrti a věcí jako sekání částí těla a tak. Nikdy by mě nenapadlo, že odmítání podobných věcí bude jednou označováno jako pseudohumání přístup..
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod polda 22. 7. 2007 00:38

Člověk jako jedinec se může pomstít za násilí či újmu. Ale žádná společnost jako celek či její zástupce (soud) nemá právo brát někomu život,ke kterému nepřispěla a měla by tedy maximálně odsoudit k doživotí.
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fyzikář 22. 7. 2007 10:42

V zásadě souhlasím, ale ten vrah měl právo zabít? Co takhle nucené práce v kamenolomu...
Fyzikář
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kosch 22. 7. 2007 10:55

polda píše:... měla by tedy maximálně odsoudit k doživotí.o/quote]

.... v uranovém dole bez ochraných pomůcek a lékařské péče - vlk se nažere a koza zůstane celá :mrgreen: :mrgreen:
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod polda 22. 7. 2007 12:31

způsob pobytu ve vězení asi záleží na samotné společnosti.Samozřejmě,že pokud je společnost v takovém stavu jako česká,tak se nemůžem divit,že ve vězení nemaj práci,přičemž je normálně spousta činností,které nikdo nechce dělat.
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zmurko 23. 7. 2007 14:42

Netvrdim o sebe, ze som nejaky krvilacnik, ale s tou ospevovanou "humanitou" v niektorych pripadoch nesuhlasim a reci o nej mi lezu pekne na city. :pozor2
Keby mne povedzme nejaky fetak, alebo recidivista dobodal taku matku kvoli 100 korunam, ktore potrebuje na fet / cuco, tak nevidim dovod, preco by som mal( niekto mal) byt ku nemu humanny. Kde bola jeho humannost ked ju bodal? Este sa vdaka pravnikom z toho dostane, lebo povedia ze si nebol vedomy co robi a musi sa ist "liecit". Alebo dostane dozivotie, budem ho platit z mojich dani a potom sa dostane na slobodu za "dobre spravanie". To asi nie. :pozor2

Inak najviac neznasam pedofilov a im podobnych. Tychto by som riesil okamzitou kastraciou. Este by som im trochu rezal pasy z chrbta a solil. (to uz asi bolo trochu krvilacne :hm )
- Som nejaký nerozhodný. Alebo nie som? -
- Hostel že je krvavý? HA! Prečítajte si knihy od Pavla Dobšinského. -
Zmurko
Čtenář

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 26. 7. 2007 06:03

Na to jednou Evropa dojede.Jsem zvědav jak na nás budou humánní muslimové až nás přečíslej.
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Baron Prášil 29. 7. 2007 21:55

radši budu platit daně na doživotně odsouzený,než bych žil s pocitem,že jsem součástí společnosti,která popravila nevinného člověka (justiční omyl)
Baron Prášil
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka