Atentát na prezidenta

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 4. 10. 2012 08:51

Já myslím, že lidem už to začíná být celkem jedno o koho jde.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MgX 4. 10. 2012 19:12

Ono - kolikrát je obyčejným lidem na blití třeba z toho, jak jdou ceny nahoru, daně se zvyšují atd. atd. ... přičemž pořád poslouchají o nutnosti úspor, opatření, nezadlužování do budoucnosti - tedy nezadlužování potomků, jenže ...

... jenže na druhé straně vidí, jak někteří vysocí představitelé berou/dávají úplatky, jak se tunelují podniky, nemocnice ... to se pak těžko chápe, proč já za svou poctivě odřenou práci nemohu mít alespoň na nájem a chleba, když druhý nedělá nic, ale má tři domy a pět aut.

Kdyby některý chytrý novinář sedl a spočítal kolik se vytunelovalo, rozkradlo, odčerpalo a já ani nevím jak to ještě nazvat - peněz ze všech možných i nemožných míst, možná by lidé v této zemi, mohli za tyto peníze několik dlouhých let neplatit daně, nebo mít levnější energie, potraviny, mít léky a lékaře zadarmo atd.

Když se mnohdy dívám kolem sebe, chápu význam přísloví - sytý hladovému nevěří. V dnešní době ho „sytý“ ještě sleduje přes prsty a vnímá ho jako líný odpad, co nic neumí.

BTW: pražský dopravní podnik, údajně jakási nemocnice, nebo ta krásná miliardová cena za rady -> jak ušetřit. Tedy pokud je alespoň část toho z poslední doby pravda - je vidět, že daně budou muset být ještě vyšší. Někdo to přeci zaplatit musí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 10. 2012 07:54

Kolik se rozkradlo se celkem ví. Ta částka odpovídá plus minus zadlužení; tedy asi 1,2 bilionu korun. A ten ješitný dědula na kterého se "střílelo" je personifikací pro většinu těch ukradených peněz.

Na druhou stranu, kdyby se neukradly, tak by je nějaká moudrá vláda utratila. :-|

Stát totiž funguje na tomhle principu:
- Půjč si od partnerky peníze
- Kup jí za ně květinu na níž je alergická
Výše uvedené kroky povedou k nákupu vázy a léků
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 5. 10. 2012 10:53

Myslim, že tenhle styl života jde od deseti k pěti. Jestli se člověk neměl lépe, když žil někde v osadě a jeho bohatství se počítalo podle poctu hospodářských zvířat. Dneska máme relativně blahobyt, ale na druhou stranu je to jak nevolnictví. Musíme platit daně, různá povinna pojištění atd. A všude, kde platím, vidím jen maximální snahu mě po zásluze co nejvíc ojebat s dodatkem, že platím stejně málo. Kdo se vzepře, je nepřítel, zloděj, podvodník, co krátí daně... za které by stejně nedostal skoro nic. Možná pomyslné plivnutí do ksichtu. Takže já se skoro nedivím tomuto činu. A je škoda, ze jsme tak líní a otupělí a vlastně je nám to jedno.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 10. 2012 18:25

Trente, za toto Ti :tleskani:
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 10. 2012 14:40

Trent: těch hospodářských zvířat je v téhle zemi zhruba 10 milionů. Bohužel děvčata a chlapci co to tu vedou pracují systémem "Chtěl jsem ušetřit, tak jsem učil svojí krávu nežrat. Už se mi to skoro povedlo, ale ona chcípla".

Nedivím se tomu zoufalému činu, jen mám strach, že jich bude víc. Protože ne každý má na to bránit se nucené účasti ve státem organizovaném gruppensexu (ano, s občany je doslova a do písmene vymr_áváno) civilizovaným způsobem.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 8. 10. 2012 12:49

Včera byl takovej zajímavej pořad, tuším na čt2, kde byli nějací myslitelé a hovořili jakože o konci světa, který se má tedy odehrát asi za 3 měsíce. A došli k tomu, že k tomu konci opravdu může dojít, ale ne ve smyslu armagedonu, ale ve smyslu konce současného fungování západního světa, kde skutečně nedochází k nějaké změně, ale jen se upravuje pomalu dosluhujíco systém.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Jelass 27. 11. 2012 14:57

Kdyby se tohle odehrálo v zemi, kde ta ochranka funguje jak má, tak by byl borec dávno mrtvej a měl bejt. To ovšem střelci nedošlo.
Jelass
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jelass 28. 11. 2012 02:08

To je to zde tak mrtvý, že mě nikdo ani veřejně neukamenuje? :shock:
Jelass
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 28. 11. 2012 09:10

Za co?
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 11. 2012 21:15

tomu se říká apatie
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MgX 28. 11. 2012 22:42

Jelass píše:Kdyby se tohle odehrálo v zemi, kde ta ochranka funguje jak má, tak by byl borec dávno mrtvej a měl bejt. To ovšem střelci nedošlo.

Kdyby ochranka fungovala jak měla, útočník by neměl mít šanci útok vykonat/dokončit. A ano - mohl by při zásahu přijít o život. Že by bylo správné ho o něj připravit si nemyslím. Samozřejmě - člen ochranné jednotky musí vyhodnotit stav během zlomku času. Při detekci střelné zbraně bude těžko zkoumat, jestli se jedná o funkční zbraň, maketu, hračku ... automaticky zlikviduje útočníka. Likvidace nemusí vždy znamenat zabití.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránka