Vláda určila, jak velké je "malé množství drogy"

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod The_mike 14. 12. 2009 18:38

Vláda určila, jak velké je "malé množství drogy"
http://www.novinky.cz/domaci/186927-vlada-urcila-jak-velke-je-male-mnozstvi-drogy.html

porad jsem zil v nejakem domeni ze tyto vsechny sracky jsou u nas nelegalni....,protoze kdyz clovek cumi na tv jak tam jsou porad nejaky zatahy na vetnamce apod.

a tedka je to drzeni legalni,,,,hej ara co to je za picovinu , lol ja nemuzu pochopit jak vlada muze neprimo podporit dalsi ksefty s tema srackama..lol odkad asi tyhle ty ***** k lidem prichazej..jasny ze pres dilery za love $$$$$
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 14. 12. 2009 18:50

si to psal sjetej, ne? :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 12. 2009 18:51

Už to nehul

EDIT: až druhý :'(
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 14. 12. 2009 19:07

lol ***** na to moje podani...radsi vytahnete ty buchny z tepny a reagujte k veci
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 14. 12. 2009 19:15

a jako co si myslis, ze se stane? nestane se vubec nic...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 12. 2009 19:21

mi se nejvíc na těch zákonech líbí ta nespravedlnost.. Za pěstování marihuany je 5 let a když někdo někoho zabije, má za to taky 5 let..

Copak se to dá porovnavat??? :hm :-/
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 12. 2009 19:33

Proč to tedy porovnáváš?
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 14. 12. 2009 19:36

jo spolecenska nebezpecnost je prece stejna to vi prece kazdy maly dite

me nedochazi to ze jo dobre muzu mit 1.5g párna,,,,ale to abych si to koupil od dealera tak nemuzu,,,protoze pro dealera je to trestej cin.....vyrabet to taky nemuzu protoze urcite je nejaka sracka zakon aby se zamezilo vyrobe tech psychotropu...ara tak mi reknete jak to teda legalne mam ziskat kdyz to teda muzu mit u sebe... jednim slovem smeju se jim [tem kteri ten zakon podepsali]
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 12. 2009 19:41

Možná bude lepší, když si přečteš to "co podepsali."
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 14. 12. 2009 19:44

koukam tady si nekdo docela solidne plete pojmy s dojmy .. a jeste to ma potrebu vyblit na internet.. :oboze
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 14. 12. 2009 20:13

ale mně to taky přijde ujetý...myslím, že ještě za svýho života se tímhle tempem dočkám zlegalizování výroby...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 14. 12. 2009 20:18

jannnn píše:koukam tady si nekdo docela solidne plete pojmy s dojmy .. a jeste to ma potrebu vyblit na internet.. :oboze

a to se mi na netu libi...muzes napsat sh1t jakej chces a ve vetsine pripadu ti nekdo odpovi....lol tak se prestan schovavat za styl mojeho psani a nahod argument...kdyz ty mas v tehle veci tak jasnou hlavu
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shagodah 14. 12. 2009 20:19

aquarkko píše:ale mně to taky přijde ujetý...myslím, že ještě za svýho života se tímhle tempem dočkám zlegalizování výroby...
Což by bylo jen dobře, protože by se tím rázem vyřešila většina nešvarů s drogami dnes spojených.
Na co holku, když máš zravý ruce?
Shagodah
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 12. 2009 20:27

The_mike: Nemůžeš mít u sebe nic. Tak to bylo a tak to taky bude. Co na tom nechápeš? Jako s krádeží. Krást nemůžeš nic a ani jakékoliv množství. Samozřejmě můžeš, ale může to mít nepříjemné následky.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 14. 12. 2009 20:34

Bola blbost, ked sa davalo neviem kolko rokov za drzanie drog, bezohladu nato, ci mal clovek u seba niekolko kil alebo par gramov. Kludne stacilo dat ovela nizsi trest pri nizsich mnozstvach a bol by pokoj. Povolene mnozstvo ci zlegalizovanie je blbost.

Najvacsia sranda je, ze 'zlegalizovali' tie najvacsie sracky ako heroin, pervitin, kokain.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků