Jste spokojeni s polistopadovým vývojem v ČR?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jste spokojeni s polistopadovým vývojem v ČR?
Konec hlasování: 17. 11. 2009 16:11
ano, jsem velmi spokojen 0 %  0%  [ 0 ]
ano, jsem vcelku spokojen 14 %  63%  [ 14 ]
ne, jsem vcelku nespokojen 4 %  18%  [ 4 ]
ne, jsem velmi nespokojen 4 %  18%  [ 4 ]
nevím 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 22

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 10. 2009 06:51

No Pánové chybíte mi, proto toto téma oprašuji a můžem v té pitvě opět pokračovat, děkuji předem, Starec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 22. 10. 2009 10:55

Andrew_R píše:To má být nějakej černej humor? Myslíš, že ti v koncentrácích dostávali zaplaceno? U Nás dostali v Jáchymově akorát dávku radioaktivního záření.
.


Tak to jseš zrovna na omylu,zrovna fotrův strýc tam 4 roky po válce byl taky a vrátil se i s výplatou 8-) ......blbost vytahovat takový hovad.extrémy.Dnes taky nejsou všichni homelesáci,či bez práce.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 10. 2009 12:10

No důvod Poldo, proč jsem pár temat k domácí politice vykopal byl trošku jiný, navíc nevím jestli se Ti Andrew ozve to platí o většině dalších lidí co tady diskutovali, nechtěl jsem zakládat nové topicy, když tady byly ty staré, mně šlo hlavně o Nové podněty a to staré brat jenom pro Informaci o čem se,,kdysi,,mluvilo,ale né pro reakci na ně...Ale jsem rád a děkuji Ti i všem ostatním kterým polistopadový vývoj není lhostejný i nadále , že jsi přišel a v diskuzi na toto téma chceš pokračovat, doufám od Rovné čáry. Omlouvám se, že ten úvodník II. je trochu zavádějící. Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků