Galerie v PSP - vstup

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Trevi 20. 5. 2009 10:07

Nikde nemuzu na webu PSP najit informaci, jak se da dostat do galerie, kde casto sedi lide a sleduji cinnosti v poslanecke snemovne. Vite nekdo o teto moznosti?
Trevi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 5. 2009 09:43

Předpokládám, že PSP není ani PaintShop Pro ani Playstation Portable ale Poslanecká sněmovna. :lol:

Ačkoli možnost navštívit galerii existuje, informace o ní je na stránkách PSP velmi pečlivě schovaná. Návštěvy zajišťuje Informační středisko PSP - http://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?k=2 Na uvedené stránce se dočteš, že místo si nemůžeš rezervovat, že doba návštěvy je omezena na 30 minut (nechápu!) a že ti stačí občanka a pas. Informace jsou velmi kusé, ale mají tam uveden telefon, takže bych si zavolal. Upřímně řečeno, nerozumím tomu, proč se tam chceš trmácet, když přímý přenos na webu poskytne stejnou informační hodnotu. A že bys mohl se svými zástupci hodit nějaké slovo, to taky nehrozí :hm

Chceš-li činnost sněmvny sledovat systematicky a podrobně a nemít s tím moc práce, tak využij služeb Informačního systému PSP (http://psp.cz/isp), kde se zaregistruješ (tuším že jen emailová adresa) a informace co se ve Sněmovně děje ti budou chodit do mailu. A věř že ISP toho umí opravdu hodně (sněmovní tisky, interpelace, pozvánky, jednání výborů, přestupy poslanců, změny ve složení jakýchkoli orgánů sněmovny, .... ) ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků