Jste pro předčasné volby?

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Co je Vám bližší?
Předčasné volby v létě 5 %  71%  [ 5 ]
Předčasné volby v létě většinovým způsobem 1 %  14%  [ 1 ]
Vláda nepolitických "odborníků", která by to dotáhla do řádných voleb 0 %  0%  [ 0 ]
Vláda nepolitických "odborníků", která by to dotáhla do řádných voleb většinovým způsobem 0 %  0%  [ 0 ]
Vláda ODS a ČSSD do řádných voleb 0 %  0%  [ 0 ]
Vláda ODS a ČSSD do řádných voleb většinovým způsobem 0 %  0%  [ 0 ]
Něco jiného a napíšu co 1 %  14%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 7

Odeslat příspěvekod Ares952 28. 3. 2009 22:20

mareq0 píše:Pavel Mareš: Co si pamatuju, tak žádný premiér nereagoval takhle zprominutím idiotsky... A ten náš současný to neudělal poprvé (ani podruhé). Každý se proslaví tím, co mu "jde". V tomto je náš dočasný premiér opravdu výjimečný. Bohužel.
Tím se nechci zastávat novinářů, taky mají za ušima. Omlouvat hrubé nedostatky v chování premiéra nedostatky novinářské kultury rozhodně nebudu. On je navíc čelní představitel ČR, o to je to horší :-\

Ares952: Teď jsi vytrhl svou (původní) druhou větu z kontextu :D . Napsal jsi, že u politiků často vidíš netolerantní postoj (v závorce zejména u pana Paroubka). Tak mě jenom zajímalo, který politik má tolerantnější postoj respektive k čemu má zrovna Paroubek tak netolerantní postoj, že si zasloužil tvou zmínku ;-) .

nevím sice, co jsem vytrhl z kontextu, ale pokusím se vysvětlit svůj původní příspěvek:
Myslím, že by to chtělo, aby někteří jedinci volili trošku méně útočná a urážlivá slova zvlášť ve vztahu k jiným názorům ostatních lidí. Podle mého to svědčí o netolerantním postoji, který zrovna u našich politiků velmi často vidím (a to zejména u pana Paroubka).
Chtěl jsem tím říci asi následující:
Uživatel FAN. nazval voliče této vlády (tj. voliče ODS, KDU-ČSL, SZ ale i ČSSD (protože jí podpořili dva poslanci) ) za morální spodinu lidské společnosti a to jen z důvodu politické orientace. Proto jsem napsal, že podle mě právě takovéto tvrzení svědčí o netolerantním postoji vůči jiným názorům (v tomto případě politickým) a přirovnal jsem jeho postoj k postojům, které velmi často vídám u našich politiků. A Paroubka jsem zmínil jen proto, že mi jsou jeho názory obvykle velmi vzdálené a protože je to podle mě právě on, co nazval voliče ODS hlupáky (alespoň si myslím, že takto nazval voliče ODS).
Jsou politici, kteří jsou vůči jiným názorům přístupnější a jiní méně. Pánové Topolánek ani Paroubek k nim ale podle mě zrovna nepatří.
Jediné na co jsem chtěl upozornit je to, že jenom z důvodů jiných politických názorů není potřeba nazývat lidi spodinou společnosti.
Doufám, že jsem se vyjádřil dostatečně přesně a omlouvám se, pokud jsem to neudělal už dříve (domnívám se že ano, ale asi ne)
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareq0 28. 3. 2009 22:36

OK, nechám toho :-)

// (domnívám se že ano, ale asi ne) ;-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 3. 2009 22:41

mareq0 píše:Zemanovi blbečci, Topolánkovi hajzlové...

aneb pravdu si trochu přikrášlíme, aby se nám líp hodila do krámu? :D

Zeman: "Novináři jsou pitomci, hnůj a fekálie."

Když někoho naštvu a on o mě řekne že jsem hajzl, tak to pochopim a vezmu mnohem líp, než když mě v klidu a s rozvahou nazve hnojem a fekálií.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod mareq0 28. 3. 2009 22:51

No problem, chceš výkaly - ho*na, sh*t, prd*le - máš je mít:
http://www.iaha.cz/cz/z-domova/24634/to ... chtu,-rval!

Je toho víc. Nevhodné výroky (noc dlouhých nožů, es kommt die Zeit), zdvižený prostředníček atd., ale to by ti stejně nevadilo, takže nic no :D
Naposledy upravil mareq0 dne 29. 3. 2009 08:55, celkově upraveno 1
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 3. 2009 23:07

nevadilo. sice se někdy chová jako hulvát, ale je nejlepším a nejschopnějším premiérem, kterého jsme kdy měli. rozhodně budu mít radši ve vládě někoho, kdo občas vypění, ale je schopný, než zajíčka typu Gross, který je sice úžasně korektní a líbivý, ale nic nedokáže.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod mareq0 29. 3. 2009 08:56

jannnn píše:...je nejlepším a nejschopnějším premiérem, kterého jsme kdy měli.

Nerouhej se :D ;-)
Řekl bych, že byl tak úspěšný, že musel být sesazen. Ten úspěch nesnesli někteří koaliční partneři a dokonce ani někteří členové vlastní strany. O jakém úspěchu se vlastně bavíme? :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 3. 2009 09:51

hm, škoda že ti nedochází, že tady to nebylo o úspěchu a neúspěchu, ale o osobních problémech, vztazích s mstě.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod mareq0 29. 3. 2009 10:01

Tedy o dialogu :hm A k tomu jsou potřeba vždy aspoň 2...

A ty úspěchy?
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 3. 2009 10:25

hh, by mě zajímalo, jak se asi měl domluvit se soudruhem Tlustým, který se prostě z principu urazil...
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Hastrman07 31. 3. 2009 20:46

mareq0 píše: ... A ty úspěchy?

Nějak si nemohu na ty úspěchy vzpomenout ... ;-)
Hastrman07
Čtenář

Odeslat příspěvekod Olimant 6. 4. 2009 09:52

mareq0: Tady jsi me pro smich ty :-D a to dost...

Souhlasim s Jannnnem. Nerikam, ze Zeman byl bez chyby, ale byl to nejlepsi premier. Protoze pak uz tu byli bud slabi nebo nejvetsi kre**ni v zemi...
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareq0 6. 4. 2009 16:49

A čím? Že se ptám opakovaně na TY ÚSPĚCHY a nikdo si na žádný nemůže vzpomenout?

Hele, ty tvrdíš, že ČSSD může za všechny špatnosti v ČR, ale považuješ za nejlepšího premiéra Zemana právě z ČSSD :D Zvláštní :hm
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 6. 4. 2009 17:32

třeba schodek s.r. v roce 2008 pouhých 19,5mld Kč narozdíl od cca 90 mld Kč během vlád ČSSD?
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod mareq0 6. 4. 2009 17:56

Obrázek

Pokud od oka zprůměruju schodky vlád ČSSD, tak to bude kolem 65 mld./rok (cca 90 mld. je dost přehnané). Schodek vlády ODS pro rok 2007 do tohoto zapadá, rok 2008 vypadá hezky, ale jedna vlaštovka jaro nedělá. Kdo zaručí, že by to v roce 2009 nemohlo být třeba 100 mld.?

Běžného občana to asi moc ani nezajímá. Toho zajímá, aby měl kde bydlet, aby mohl slušně vydělat atd. Tady vidím hodně nedostatků a obav do budoucna...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 6. 4. 2009 18:37

mareq0: I kdyby to bylo třeba 150, průměr budou mít pořád lepší :-D
Jack111
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka