Antiparoubkismus

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod opatt 3. 6. 2009 13:05

Jack111 píše:opatt: A co je na tom divného?

na cem presne?
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 6. 2009 13:38

opatt píše:Vzdycky kdyz se zactu do nejake politicke diskuze, tak se to toci okolo dvou panu - Topolanka a Paroubka.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod opatt 4. 6. 2009 13:18

Jo tohleto...
No, z nekolika duvodu:
1) Vsiml jsem si, ze mame vice nez 2 politicke strany
2) To, ze jsou predsedove, z nich jeste nedela osoby hodne vlastniho lidoveho kultu
3) pres jina slova oba delaji s minimalnimi obmenami to same a jejich slovnik ma tez plno podobnych vyrazu
4) Za tu dobu, co jsou nam nastrkavani uz musi byt notne ohledeni
5) Nechce se mi verit, ze oblibeni a zboznovani jsou lide s mizivym moralnim kreditem a neschopnosti vlastni sebereflexe.

Proto se divim...
Copak nemaji jednotlive strany vice clenu? Clenu, kteri take pracuji a predkladaji zakony a jsou ochotni diskutovat o svem programu? Nebo maji vischni pocit ze 1 muz (ci nekde mozna zena) dela celou politickou stranu?
Neni predstava o jednom "führerovi", ktery vse (pro blaho me) zaridi, zcestna?
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 6. 2009 13:58

Jsou hlavní no. Lidi nemají moc přehled, kdo má zrovna jakou funkci ve stranách a co kdo dělá. Maximálně občas nějaká aféra či přímo konkrétní čin nějakého ministra. Když se ale chtějí lidé bavit o politické straně, těžko dají dohromady její celé vedení. Ale lidé se chtějí o politice bavit, chtějí na někoho nadávat.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 4. 6. 2009 20:29

Ono je různé,za jakých podmínek člověk zahájil svoji živnost.Někdo dostal v restituci celé vybavené haly a jiný po ztrátě zaměstnání musel začít od nuly.To jsou ty "stejné startovací podmínky " pro podnikatele,jak kdysi hlásal současný hradní pán.Dnes jsem za vodou,ale začínal jsem skutečně od nuly stavěním dílen se značným zadlužením.Nikomu nepřeji,aby v době vedení živnosti omarodil,kdo ví o co jde,umí si vypočítat nemocenské dávky.Nechci zde školit,každý má svůj poznatek,nebo zkušenosti z okolí.Několik let zpět byla zavedena minimální daň z příjmů,koho zajímalo,jak to poškodí ty,kteří měli právo uplatňovat odpisy a v mnoha případech jim to bylo znemožněno,protože by se dostali pod hranici tzv.minimální daně,takže v důsledku nemohli odpisy uplatnit.Takových momentů je více,ale tato diskuze není o podnikání.Zkuste a uvidíte.
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 6. 2009 08:58

Co myslíte, že si řekne pokladní z ústeckého Lidlu když si přečte tohle http://zpravy.idnes.cz/sef-cssd-a-herec ... _domaci_dp ? Myslíte že to bude něco jako "Ten je dobrej, když utratí za odpoledne tolik co já vydělám za rok"?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod mareq0 17. 6. 2009 18:29

Řekne si že je to všechno buržoazie a půjde volit komunisty. V horším případě k volbám ani nepřijde :'(

:D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 6. 2009 18:58

Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod 4honza 17. 6. 2009 22:09

mareq0 píše:Řekne si že je to všechno buržoazie a půjde volit komunisty. V horším případě k volbám ani nepřijde :'(

Snad v lepsim pripade, ne? O:-)
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod 4honza 17. 6. 2009 22:16

Slonik: Pokladni z Lidlu (pokud to neni brigadnik-student), nema doma Internet a cte (spise prohlizi) maximalne v Blesku nebo Aha. A protoze ten pan s tou supersexy celebritou se krasne usmiva, urcite mu to neublizi :-)

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domac ... pekna.html
4honza
Datel roku 2009

Předchozí stránka