Úroveň časopisu Computer

Co číst a co nečíst; nejlepší knihy a časopisy & další kultura

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dušan Šimonovič 3. 2. 2007 15:33

oboje je pravda :) ale tu je to trosku OT asi ;) aj ked neviem ci sa to zrovna tu riesi
Nemusim vediet uplne vsetko, staci ked viem, kde a ako to mam najst ...
Dušan Šimonovič
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 2. 2007 15:38

to nevadí, řešíme tedka tebe jako zástupce Computeru...

To tam píšeš ty rovnou česky, nebo to někdo překládá??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 3. 2. 2007 15:42

computer i mobility jsem driv kupoval, ted uz vubec. ztratilo to pro me smysl. co me zajima si najdu a prectu na netu. stejne jsou tyto casopisy akorat plny reklam a tak nevim proc bych mel platit za reklamu. a jeste ke vsemu nevyzadanou. a co se tyce te urovne, tak bych rekl, ze se asi moc nezmenila. jde o to, ze jsou ty casopisy porad cileny na stejnou skupinu lidi s urcitym okruhem znalosti, takze jak clovek starne, uci se, nabira zkusenosti a vedomosti, tak mu ten casopis prestava stacit a zacina ho nudit.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 2. 2007 15:55

zamis píše:jak clovek starne, uci se, nabira zkusenosti a vedomosti, tak mu ten casopis prestava stacit a zacina ho nudit.


Jojo, kdysi sem hrozně ulítával na ABCčku, jednou sem so to ale z nějakyho duvodu nekoupil, a pak sem si uvědomil že mě to ani moc nechybí... a mám toho doma pár ročníků

Sorry za OT
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dušan Šimonovič 3. 2. 2007 16:03

MarkFX píše:to nevadí, řešíme tedka tebe jako zástupce Computeru...

To tam píšeš ty rovnou česky, nebo to někdo překládá??p/quote]

pisem to rovno cesky :mrgreen: o tom ako dobre, sa spytaj mojich patronov ;)

zamis:
To je prirodzene, kazdy niekedy "vyrastie" a podla vsetkeho takmer kazdy ten computer (v oblasti IT/kompov) niekedy a nejaku kratsiu ci dlhsiu dobu cital. Osobne si ale myslim, ze aj v "online" dobe maju co tlacene casaky ponuknut, pretoze je v nich viacej $$$ do investicii a preto casto robime veci, naco sa online magy nezmozu nikdy. Tiez nieco ako Computer je vybrany subor znalosti/skusenosti/nazorov, ktory keby si chcel hladat na webe tak to za tych 14dni co vzdy vyjde nove cislo nestihnes (a to si nerobim srandu). Keby obsah computeru vychadzal online v rovnakej frekvencii ako je v papierovej forme, tak by ho bolo zhruba 3-4 stranky denne po cely rok ... viac nez 3-5x tolko co maju obvykle online zdroje. Plus pre papier je aj nasobne vyssia ergonomia (citania) a mozete si ho citat v MHD, na zachode alebo kdekolvek inde :) tradicie tak skoro nevymru ;).

Ad nevyziadana reklama > tu mas UPLNE VSADE aj na internete, len ti to tak nejak asi menej "vadi" pretoze za ten obsah neplatis (a preto je aj casto horsi alebo reklamou obklopeny este viac ako v casopise!) :)
Nemusim vediet uplne vsetko, staci ked viem, kde a ako to mam najst ...
Dušan Šimonovič
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 4. 2. 2007 09:05

no, je videt ze ses redaktor, nebo novinar... nebo co ses zac, protoze krasne umis tisici slovama okecat jednu vec a stejne s toho neni nikdo chytrej :D . ale jak rikas, to co vyjde v tom casopisu je vytah z toho nejdulezitesiho, co se za uplynukách ctrnact dni stalo. tiskova kapacita je proste omezena. ale o to prave jde. ono se toho behem tech ctnacti dni stalo vic nez nez se da napsat na tech par stranek co zbyly mezi reklamama.proto to tak nejak ztraci smysl. aspon teda pro lidi bez netu. a co se reklam tyce??? heled, uz nejsem nejmladsi a je mi jasny ze reklama ten casopis zivi, ale je potreba vychytat ten moment, aby se z toho nestaly inzertni noviny. kdyz jeste odbocim k tem mobilitam.... pamatuju jak jeste vychazely v podobe takovyho toho sesitku a taky to fungovalo........ takze asi tak
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dušan Šimonovič 4. 2. 2007 14:54

Ten sesitek bol priloha computeru, to si asi pametam tiez vsak? ;) Mno a Computer ma vzdy minimalne 64 redakcnych stran (tym je myslena cista plocha clankov), tolko informacii na internete neprecita 99,5% jeho uzivatelov za tu dobu ...
Nemusim vediet uplne vsetko, staci ked viem, kde a ako to mam najst ...
Dušan Šimonovič
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 4. 2. 2007 15:00

A přečte je někdo v časopise?? Většinou ty články stojí za úplný pendrek a všechno by popsala jedna malá tabulka.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dušan Šimonovič 4. 2. 2007 15:12

r.polasek píše:A přečte je někdo v časopise?? Většinou ty články stojí za úplný pendrek a všechno by popsala jedna malá tabulka.a/quote]

Za pendrek? ano? skutocne? pred par postami som tu od vas cital, ze si nic nekupujete. Z toho vypliva, ze ste Computer uz pekne dlho nevideli :mrgreen:, takze to je zhruba take iste, ako ked ja o vas teraz napisem ze ste vyzrane hnusne hovado s plesinou a vycucal som si to z prstu ;)
EDIT: tak jak podrobnejsie pozeram tak nie ze nekupujete, ale chvilu vam prisiel aj "v pohode" tak teraz neviem :)
Nemusim vediet uplne vsetko, staci ked viem, kde a ako to mam najst ...
Dušan Šimonovič
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 4. 2. 2007 15:33

Říkám, že nekupuju. To, že se mi občas nedostane do ruky, netvrdím.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dušan Šimonovič 4. 2. 2007 15:35

Mno a ktore su teda tie za pendrek? Fakt by ma to zaujimalo, vzdy je co zlepsovat, ale o ziadnych pendrekovych neviem :)
Nemusim vediet uplne vsetko, staci ked viem, kde a ako to mam najst ...
Dušan Šimonovič
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 4. 2. 2007 15:49

Jde o to, že v časopise se člověk nikdy nedozví nic víc než na internetu. Navíc pokud sleduju novinky na internetu každý den, tak informace v časopise jsou pro mě už staré.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dušan Šimonovič 4. 2. 2007 15:52

Silne sa obavam, ze ludi co maju cas sledovat DENNE dianie v oblasti pocitacov/IT na internete a skutocne ho aj pokryt je minimum ;)
Asi aj preto nam pocet citatelov neklesa ;)
P.S.> nikdy viac nez internete > v tom by som aj odporoval, casopis neopisujeme z internetu ale z primarnych zdrojov :)
Nemusim vediet uplne vsetko, staci ked viem, kde a ako to mam najst ...
Dušan Šimonovič
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.paulie 13. 2. 2007 00:22

Já mampředplacenej PCWORLD a jedost v pohodě, pod lavicí ideální
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 13. 2. 2007 11:16

r.polasek píše:Jde o to, že v časopise se člověk nikdy nedozví nic víc než na internetu. Navíc pokud sleduju novinky na internetu každý den, tak informace v časopise jsou pro mě už staré.
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků