Proc si romove nici svuj majetek?

Co číst a co nečíst; nejlepší knihy a časopisy & další kultura

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod keane 5. 2. 2006 12:59

cikání nežijí ve společnosti, ale na jejím okraji...společnost na ně odjakživa srala a tak oni pochopitelně serou na společnost; spousta chyb se stala na obou stranách;
problémy se měli začít řešit od okamžiku, kdy je z maringotek a jejich způsobu života nahnali mezi čtyři nepohyblivý stěny; to neznamená, že když ti dám bydlení zařadí tě to do společnosti! no a cikani se postupem času naučili jenom zneužívat to, co společnost nabízí a nevím nevím jak je převychovat...snad jedině nějakým násilím rozdělit, aby pohromadě nežili velký skupiny ale každej cikan měl kolem sebe hromadu bílejch (kteří by se k němu pochopitelně nesměli chovat jako k odpadu) a snad by jejich "hodnoty" převzal
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník

Odeslat příspěvekod elit2 8. 2. 2006 06:30

Dva poctiví cikáni jedou vlastním autem shánět práci.
elit2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod cernysev 16. 2. 2006 16:52

elit2: dobre jsem se pobavil,vyborny vtip :D
cernysev
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 2. 2006 18:32

Oni se Cikáni nedokázali v civilizované společnosti asociovat prakticky nikde na světě. Mohou si za to sami.
Bílí Češi nejsou rasisti - živoucím důkazem tohoto je dokonale aklimatizovaná menšina Vietnamců. Vietnamec poctivě pracuje, jeho děti chodí do školy (dokonce patří svým prospěchem mezi nejlepší žáky). Nikdo s nimi nemá problémy a oni také ne, přestože jsou to od pohledu lidé jiné rasy. Dá se toto říct i o Cikánech? Mohou se snad vůbec divit, že na ně naše společnost hledí skrz prsty?

Odeslat příspěvekod Ally 27. 3. 2006 05:03

Asi jim na majetku nezáleží. Možná jim to zůstalo z doby, kdy kočovali. To mohli mít jen to, co se vešlo do maringotky.
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod krtenek 18. 4. 2006 22:24

:mrgreen: Začíná to zrát k zamčení. :lol:
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 18. 4. 2006 23:10

nemam rad xenofobni kecy :pozor2 a jsem pro LOCK
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tark 19. 4. 2006 07:13

*** deleted..
Naposledy upravil tark dne 31. 10. 2007 14:30, celkově upraveno 1
tark
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 19. 4. 2006 07:36

to niesu rasisticke kecy. definicia podla wikipedie: Racism refers to a belief system that humans can be separated into various groups based on physical attributes. uznajte, ze jedini rasisti su tu len asocialni chlapci s iq plasteliny hrajucich sa na skinheads. mi ostani mame iba s s ciganmi vacsinovo zle skusenosti a nasledne sa k nim staviame rezervovane.
bol som v nemocnici na kontrole, kopa ludi, kazdy jeden potichu stal a slusne cakal kym pride na rad. v tom sa dorutila tlupa ciganov, na rontgen siel iba jeden, zvysok dobrovod. bezdovodne vykrikovali na celu chodbu, bez okolkov sa vrazili do dveri a po parsekundach som uz len pocul tiche sestrickyne: no podte. nedivim sa, na tej chodbe by sa im nebol schopny postavit nikto. takymto spravanim cigani nesetria.
aby nemal nejaky pseudohumanista kecy, mam dve ciganske kamaratky. uplne bezproblemove a zabavne osoby.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 19. 4. 2006 10:26

ja jsem prave zamerne nenapsal :pozor2 rasisticke, ale xenofobni :wink:
A zkusenosti s nimi mam taky hodne :mrgreen: (pochazim z mesta, kde jich bydli ...) a s nekteryma jsem pracoval jako soc. pracovnik. Chovat se taky moc neumeji ,alespon v ocich bilych Cechu. Je to proste jen jina mentalita. Myslis, ze napr. takovi Rekove, Italove, Rumuni ci Indove... se chovaji o moc jinak?
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 19. 4. 2006 10:40

xenofobneho tu uz nieje vobec nic. ziadny obecny strach z neznameho alebo cudzieho tu nevnimam. strach nieje z ciganov ako z ciganov, ale z ciganov ako z ludi ktori nemaju sami seba pod kontrolou
ina mentalita ale ma byt ich problem, ne nas! nech sa prisposobia alebo vypadnu. neviem si predstavit ze ja by som sa niekde prestahoval a vyskakoval si so slovenskymi pravidlami.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 19. 4. 2006 10:49

asi to chce nejakou davku tolerance
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 19. 4. 2006 10:54

ja sa pokladam za cloveka s premierou tolerancie. teraz uz len aspon naznak z ich strany
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod krtenek 19. 4. 2006 12:09

Adam Bernau píše:asi to chce nejakou davku tolerance
Ona i ta tolerance má svoje hranice - pro každého jedince individuální. Nejsem rasista ani xenofob, ale vadí mi chování určitých menšin v různých situacích. Třeba za to nemůžou, třeba ano - ale to mě nijak nezajímá, nejsem kompetentní to řešit. Reaguji pouze na podněty okolí.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 19. 4. 2006 17:00

Já také nejsem rasista. Ale cikány prostě rád nemám. delaji bordel, nici vse kolem sebe. vim ze to neni u vsech, ale bohuzel naproste vetsiny...
Nebavi me uz reci o neprizpubivosti. Casu uz meli dost. Prijeli s maringotkami, dostali byty, ty znicili, ted dostali nove a uz nevypadaji o moc lepe...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka