Proc si romove nici svuj majetek?

Co číst a co nečíst; nejlepší knihy a časopisy & další kultura

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod elit2 1. 2. 2006 08:59

Proc s romove nici svuj majetek a ne jenom svuj, ale i majetek ostatnich? Nikdo normalni si preci okna ani podlahu nevyboura, tak proc to delaji oni? Co je k tomu vede? Je znamo, ze toto dela i spousta ostatnich lidi, ale je zrejme, ze mnou zmineni jsou ve vetsine.
elit2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod šarik 1. 2. 2006 11:56

A proč by to nedělali, když ti, co na ně pracují, jim dají další a další nové byty.
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Čtenář

Odeslat příspěvekod elit2 1. 2. 2006 11:58

Hm...myslel jsem to tak, proc to vlastne delaji...co je k tomu vede, proc neuznavaji bezne hodnoty atd. Urcite duvod toho pocinani neni ten, ze dostanou novy, tak proc by to neznicili.
elit2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod S-Tony 1. 2. 2006 13:04

Ten majetek co ničí není jejich,ale města. Oni jsou jen v nájmu za který navíc neplatí.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zelik 1. 2. 2006 18:17

Jejich majetek...no nevim, spíš to co maj někde ukradli nebo něco tak proč by to nezničili když si seženou něco dalšího...
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bungo 1. 2. 2006 18:21

Je obecne znamo, ze Romove maji problem s rozlisovanim soukromeho a verejneho majetku...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Xoddam 1. 2. 2006 22:46

ano buengo ma uplnou pravdu, a jeste vacsina romu zechape pravy vyznam slova vypujcit. to jejich vypujceni je trestne a pak si mysli ze sme rasisti kdyz je za to trestame. a nici veci pro to ze sou proste tupi, pac normalni clovek by doma nerozbijel veci a nedelalvelikou potrebu na balkone .... ja rasista teda nejsem, ale nekdy mi nektere rodiny a jejich obidli co vidim v tv pripomina chliv a tucet hladovych prasat ..... (jestli se ted nejaky rom citi by urazen kdyz je prirovnavam k prasatum, tak se huboce ospravedlnuji. a jestli se citi nejake prase urazeno, tim ze ho prirovnavam k cikanum tak se taky ospravedlnuju .... holt nemam rad diskriminaci )
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 2. 2. 2006 09:30

Oni nic neničí. Prostě dostali zadarmo palivo na zimu, tak proč to nevyužít.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodl 2. 2. 2006 11:07

Proc? Protoze jsou to Romove! nemusi si toho vazit. Prijeli sem v maringotkach, dostali byty, ty znici a jedou do anglie... pak se vrati a dostanou od mesta nove zrekonstruovany byt aby se o radnici nepsalo ze tam sedi rasisti.
A mladi lide bydli u rodicu protoze nejsou cerni a byt nedostanou...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 2. 2. 2006 12:21

2kodl: Tak za to bych je opravdu nakopal.. Si myslej,ze kdyz si budou stezovat na rasismus tak muzou vsechno.. :twisted:
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod kodl 2. 2. 2006 14:33

Christian: Jenze dle soucasne situace muzou vsechno... Kdyz na tebe budou rvat "bila svi*e" tak je to v poradke. Kdyz ty na nej zarves "cerna svi*ne" tak te zavrou protoze si hnusnej a necitelnej rasista a chtel si ho zabit a celej rodine budes platit dozivotni prispevky protoze z toho maji trauma...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 3. 2. 2006 13:55

Cikani (Romove je chybne oznaceni) postradaji jakekoli zakladni socialni navyky, ze si nemohu vzit neco, co mi nepatri uz jsem vedel v peti letech... Oni to nevi v dospelosti... Takovi tvorove maji misto leda v zoologicke zahrade, nikoli ve slusne spolecnosti.
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod elit2 3. 2. 2006 22:17

Hmm ale jjpreci jenom ziji v civilizovane spolecnosti uz nejakou dobu, to by se preci prizpusobila i opice.
elit2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ES0 kteremu se nechce pri 4. 2. 2006 12:08

cikani si nici svuj majetek, protoze neni jejich...
ES0 kteremu se nechce pri

Odeslat příspěvekod kodl 4. 2. 2006 13:09

Elit2: Ale cikani nejsou opice...

kodl
Přeborník

Další stránka