Jaké čtete pravidelně časopisy?

Co číst a co nečíst; nejlepší knihy a časopisy & další kultura

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iva 21. 5. 2005 18:15

Je jich víc, ale vyhrává jednoznačně Reflex a co vy?
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JJ 21. 5. 2005 18:19

Ano, Reflex čtu také. A teď mě – přestože jsem chlap – docela zaujal Apetit, časopis o vaření s recepty.
JJ

Odeslat příspěvekod iva 21. 5. 2005 18:31

Proboha, Apetit?!?!?!?!?! :shock: Ty doma vaříš????? :shock:
A jak často???? :shock: Co jsi naposledy vařil zajímavýho? :D
Mě vaření nebaví. O tom Apetitu vím, ale v životě jsem ho nedržela v ruce...
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 5. 2005 18:49

Jendou za týden si při cestě do brna koupím Týden.
Jinak mám předplacený výborný časopis jménem Internet.

Vypadá to, že IVA je idelální žena :D
Já jsem chlap a umím vařit nejlíp z celé rodiny. IVO styď se.........

//Marek L.: prosím, držte se tématu - případně ve fóru založte novou diskusi
Ale já téma neodvedl jako první....
Naposledy upravil S-Tony dne 21. 5. 2005 22:24, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JJ 21. 5. 2005 19:04

JJ: nevařím, ale baví mě to číst. Je to pěkný časopis, dělají to dobře a atraktivně.
JJ

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 21. 5. 2005 19:43

Mobility, ČiliChili, Maxim, Městský zpravodaj... možná ještě nějaký, ale teď si na něj nevzpomínám :)
Petr_Novak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 21. 5. 2005 19:44

Pravidelne ctu Mobility, Mobil a Wireless, T3, 21.Stoleti, PC Magazine nebo PC World podle toho kterej je zajmavejsi a obccas Level podle toho co je za tema napriklad ted jsem si ho koupil protoze me celkem zaujalo tema: Jak budou vypadat hry za 10 let.
A to je asi vsechno.
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 21. 5. 2005 20:17

Ctu Chip, CiliChili a Maxim :hm
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Koby 21. 5. 2005 22:06

Nový časák Epocha, dost dobrý čtení. Je tot akovej technickej National Geopragfic, dobře ser to čte, je to spíš bulvární ale člověk se z toho hodně doví. Ale obsahuje dot chyb
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 21. 5. 2005 22:44

Ten Tvůj příspěvek obsahuje taky dost chyb :)
Petr_Novak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 21. 5. 2005 23:41

pravidelně asi jen Reflex
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 22. 5. 2005 08:48

Koby píše:Nový časák Epocha, dost dobrý čtení.t/quote]


Ja jsem na neho videla jen reklamu a premyslela jsem nad tim, ze bych si jedno cislo ze zvedavosti koupila... Rikas, ze je to moc technicky, ale zas ze je bulvarni, takze myslis, ze i jako zenska bych tam ty clanky pochopila?!?!?! :D Ktery clanek te tam naposledy zaujal??
Ja jsem tohle tema hlavne vyvolala proto, ze bych se od vas chtela dozvedet nejake zajimave tituly....
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cermiz 22. 5. 2005 09:13

pouze Ikarie - sci-fi & fanatasy měsíčník :twisted:
O_o
cermiz
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 22. 5. 2005 09:22

Petr_Novak píše:Ten Tvůj příspěvek obsahuje taky dost chyb :) /quote]


:tleskani :tleskani :D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 22. 5. 2005 09:27

iva píše:
Ja jsem na neho videla jen reklamu a premyslela jsem nad tim, ze bych si jedno cislo ze zvedavosti koupila... Rikas, ze je to moc technicky, ale zas ze je bulvarni, takze myslis, ze i jako zenska bych tam ty clanky pochopila?!?!?! :D Ktery clanek te tam naposledy zaujal??
Ja jsem tohle tema hlavne vyvolala proto, ze bych se od vas chtela dozvedet nejake zajimave tituly....


V každym čísle mě zatim zaujal nějaký článek, minimálně 2 až 3 jsou dosti dobré, teda pro mě. Hodně se mi líbil článek o nejhorších věznicích světa, o kanibalismu, o drogových magnátech a vše okolo atd... Prostě v každým čísle je pár pro mě zajímavých článků. Namátkou mě ještě napadá článek o nejjedovatějším stromu na světě, ktreý se využívá hojně ke vraždám v Asii a ani podle pitvy se třeba nedokáže přijít na to, proč ten člověk zemřel, takže se smrt tímto způsobená označuje většinou na infarkt nebo tak. Kup si a uvidíš. Jinak té techniky je tam někdy dost, někdy mín, ale vždy je to hodně v kostce, takže to pochopíš..:-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků