Fantasy povídky

Co číst a co nečíst; nejlepší knihy a časopisy & další kultura

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod John.S 5. 3. 2020 02:16

Zdravím všechny zdejší milovníky literatury. :-)
Nedávno jsem konečně založil svůj web/blog https://fantasypovidky.cz, kde jsem zveřejnil mou skromnou tvorbu. Jak už název napovídá, tak se jedná o příběhy žánru fantasy, které jsou někdy humorné, jindy vážné.
Pokud to vezmu ve zkratce, tak hodlám vše vydat v knižní podobě. Zatím tam najdete pár povídek, ale další budou přibývat. Vše záleží jenom na tom kolik budu mít času na další psaní.
Proč jsem se rozhodl publikovat právě tímto způsobem najdete na mých stránkách. Omlouvám se, že to nenapíši sem, ale je to delší vyprávění, takže vás v tomto prosím o pochopení. Budu rád pokud nahlédnete, budete sdílet stránku s ostatními a zanecháte komentář.
Na mém webu nenajdete žádnou reklamu, aby nic nerušilo prožitek při čtení. Odkaz sem dávám čistě jenom proto, abych zviditelnil mou tvorbu a pokud se mi rozhodne pomoct s vydáním knihy, tak to bude pro mě příjemný bonus. Na webu najdete možnost jak mě podpořit, ale je to pouze na vás. Vše je vám dostupné hned teď a bez omezení.

Hledám čtenáře a případné kritiky, neboť jaký je smysl příběhu, který si nikdo nepřečte. :hm

Přeji krásný den, nejlépe ve společnosti dobré povídky. :-)
John.S
Čtenář

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků