Nově vydaná kniha - Myšlenkodění

Co číst a co nečíst; nejlepší knihy a časopisy & další kultura

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Sewlord 22. 5. 2010 23:02

Píši tento příspěvek, abych oslovil všechny zde přítomné knihomoly, zkrátka lidi, kteří rádi čtou. Pokud navíc rádi podporujete talentované, začínající autory, je to jisté plus.

Chtěl bych Vám představit nově vydanou knihu Myšlenkodění.

Obrázek

Myšlenkodění. Přesně vystihující název pro knihu. Pro knihu plnou děje i myšlenek. O lásce, o štěstí, ale i o bolesti, nenávisti a zklamání. V úvahách i příbězích se rozprostírá v plné kráse svět zakroucených uliček myšlení, cestiček od přání k radosti. Kniha otevírá bránu mnoha souvislostem i nápadům, líčí osudy lidí i citů, přináší pozastavení nad všedními i nevšedními věcmi a přivádí čtenáře k zamyšlení nad sebou samým.

Autor: Andrea Švecová
Počet stran: 105
Formát: A5, tvrdé desky + papírový barevný přebal

Další informace včetně ukázky: http://myslenkodeni.ic.cz

Děkujeme za přečtení a případnou návštěvu webu :-)
Sewlord
Sewlord
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 5. 2010 19:41

Ahoj Sewlorde - Honzo, je to hezké, že chceš Andree pomoct, to se hodnotí...Ale mohla Andrea si ,,přijít,, podiskutovat sama, že...A to samé na těch stránkách. No a mohli jste napsat kolik Ta knížka stojí(s poštovným, že...), kdo jí vydal, kde se dá koupit a tak. ! Všechno zpět, až na podruhé jsem to našel: tož 100 stran a kousek komplet za 500,-, no nevím povídala moje,( Honzo to máš z toho, že to nebylo moc férplej, že?!) ...Prostě Hra na Rovinu, mezi Kamarády tuná i u Vás na STR., hej. Takhle mi to připadá dost odtažité a neosobní, i na těch docela hezky udělaných stránkách(moc jsem se na nich nedověděl ?!). Těším se na Tebe i Andreu a můžem zapábit. A držím palce...STarec Marcel od Zvonu...jeden z knihomilů, he.
P.Z. Takhle je to vše tak trochu ,,Zajíc v pytli,,a jen,,reklama,,hej.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sewlord 23. 5. 2010 19:56

Ahoj, Marceli,

každopádně Ti velmi děkuji za cenný názor. Rád bych se od Tebe dozvěděl, jaké informace bys ještě na stránkách rád našel? Inspiraci se meze nekladou a jsem pro stránky vylepšit :-)

Ano, informace o ceně, kdo knihu vydal atd. na stránkách jsou a jsem rád, žes je našel.

Nesouhlasím, že je to zajíc v pytli a jen reklama. Naopak, prvně si myslím, že propagace je důležitá a za druhé stránky vznikly právě pro to, aby se kniha dostala lépe do rukou českým čtenářům, z důvodů uvedených na stránkách. Jde o to, že v Knihkupectví UniBook, kde si každý může knihu objednat, lze platit pouze kartou nebo PayPalem a Fidealem a to rozhodně není pro každého.

Souhlasím ale, že stránka by mohla být více osobní. Kniha byla vydána v sobotu a vše je teprve v začátku. Já pevně doufám, a máme to v plánu, že kniha bude vydána ještě prostřednictvím jiného vydavatele a cenu se podaří snížit na lepší hranici, než je 340 Kč. Vím, zdá se to hodně, ale pokud mám být upřímný - tato kniha za to stojí (a to neříkám jen proto, abych dělal reklamu).

Takže Ti ještě jednou děkuji za Tvůj názor a budu rád, když se připojí i ostatní a společně třeba stránky uděláme lepšími. Všechny nápady se cení :-)

Přeji krásný večer.
Sewlord
Sewlord
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 5. 2010 20:53

Ahoj Sewlorde - Honzo a Andreo(sama jsi se odsunula,,na druhou kolej,,že), trošku jsem se nad Vašimi stránkami zamyslel a tuná je taká ,,recenze,,...Stránek.
O Autorce: ...chybí mi Tu něco ,,osobního,, od Andrei. Taková předmluva jako předzvěst - zamyšlení nad Děním v dívčí - ženské Duši. Či Samomluva, i Pábení a něco z ,,Deníčku,,...
O Knize: Info nic moc a,,No coment,,...vyvolávající, nelibé pocity s poukázkou na koment: ,, Trhni si...?!,,.
Koupit knihu: Ano opravdu plně ,,naplněná,,stránka.
Podpořte mě?!: Nééé takhle Andreo opravdu, ne. Jedna suchá věta asi moc Sympatie a Empatie u potenciálního čtenáře nevyvolá, že. Tady právě chtělo ,,přitlačit na pilu,,a nenásilně zaujmout,, milé Čtenářové, aby si početli i v tomto,,Prologu,,... ve stylu,,Sympatico,,hej.
Ukázka: Nevím povídala moje, jestli tyhle dvě stránky,,vyškubnuté,,z knížky, bez souvislostí?!...
jsou to pravé ořechové a reprezentativní ?...Možná by daleko lépe posloužilo Něco z té 8-ileté Cesty za touto knížkou?! Ty ukázky sice,,Myšlenkoděním,,jsou, ale jenom jím?! Nevím, asi to chtělo něco hlubšího, tohle mi nějak klouže po povrchu mojí,,empatické Duše,,.
Kontakt: Jestli někdo chce psát a podělit se ,, O Nitro Duše,,...měl by navázat kontakt se svými potenciálnimi čtenáři i pro ,,budoucno,,. A nemluvit s ním přes,,sekretáře,, i když dobrého.
Docela by se taky Honzo hodilo zajímavé,,Intervijú,, s Andreou, no je to na Tobě é Vás...Ať si mohou návštěvníci a čtenářové těchto STR. volačo ,,počíst,,.To by sem sedlo jak zadek na hrnec, hej.
No snažil jsem se a třeba Vám tahle malá recenzija a moje Myšlenkodění, k něčemu bude?! Pozdravuj Andreu a že držím Ty Palce. Pod Modrou Oblohou, STarec a Tulák po Hvězdách, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sewlord 23. 5. 2010 21:11

Děkuji Ti, Marceli, za komentář zde i na stránkách, velmi si ho ceníme. Tvé náměty a nápady jsou velice inspirativní a určitě na nich zapracujeme. Díky moc :-)
Sewlord
Sewlord
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 5. 2010 21:26

Ahoj Sewlorde - Honzo a Andreo, rádo se stalo,...v dnešní době se vyplácí si knížky vydávat Sám, heja ve vlastní réžii a úpravě... Těším se na další,,povídání,,s Vámi. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sewlord 27. 5. 2010 21:08

Ahoj, Marceli... upravili jsme společně webové stránky inspirováni Tvými podněty. Zajímal by nás Tvůj názor, najdi si prosím chvilku a podívej se na to. Předem díky :-)
Sewlord
Sewlord
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 5. 2010 10:24

to je zas reklama jak vyšitá...není vám trapně, takhle využívat tenhle server? nojo, ale na stostránkový knížce za skoro 350 se blbě vydělává, co? možná je dobrá, ale tenhle způsob reklamy mě spolehlivě odradí, když už ne ta cena...vášnivá čtenářka
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sewlord 28. 5. 2010 10:33

aquarkko: A proč hned tak urážlivým tónem?
Sewlord
Sewlord
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 5. 2010 10:35

protože nesnáším vyžírky, a upřímně se divím, že to není proti pravidlům fóra...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sewlord 28. 5. 2010 10:44

Nesouhlasím s Vámi, ale je to Váš názor, nicméně si nemyslím, že nejlepší způsob diskuze je urážení. Přeji pěkný den.
Sewlord
Sewlord
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 28. 5. 2010 21:15

Ahoj Sewlord - Honzo,...no zase jsem se juknul, takhle to má víc šťávy a těším se na ten Intervíjúk mezi Váma dvěma?! Pro Ty čtenářové... No snad se Vám to podaří příště vydat nějak šťastněji a stále držím palec. Přeju Vám oboum vydařené léto. Tulák Marcel od Zvonu.
Chce to dostat na cenu cca 200,-, že...příště.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků