Jak se vám líbí Cinema po výměně redaktorů?

Co číst a co nečíst; nejlepší knihy a časopisy & další kultura

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Hazellee 30. 8. 2009 12:42

Mně moc ne.
Články/recenze nejsou lepší, to spíš naopak, divně vybrané fotky, divná témata. a překlepy/tisk.chyby. tak nevím. Moc změn k lepšímu bych asi nevyjmenovala.
klidně chvalte, stejně ji budu kupovat dál a doufat v lepší zítřky. a rozhodně bych si potřebovala zlepšit náladu a uvědomění si nějaké kladné stránky změny by mi bodlo :mrgreen:
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 30. 8. 2009 18:23

Mi se Cinema nelibila ani pred vymenou a po vymene jsem ji jeste necetl :-) Meli jsme objednany neboztika Premiere, cest jeho pamatce :'(
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 30. 8. 2009 22:02

Já čtu zásadně kapesní příručku zvanou Premiere.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 31. 8. 2009 08:40

Ta kapesní příručka zvaná Premiere už je pohřbená na smetišti dějin a existuje pouze web http://premiere.maxim.cz/ :oops:
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 31. 8. 2009 09:01

Jo? Nedávno jsem to ještě kupoval. Takže o filmech u nás už jen časák Cinema? Tak příšte budu muset koupit až někam budu cestovat.
No nevadí pořád mám ještě CSFD.cz a to je mnohme lepší než tisíc časáků. A nemusí se zatím za to platit.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 31. 8. 2009 18:56

já cinemu stále kupuju. mám od prvního čísla (z roku 1991) úplně všechna čísla, takže zatím (z nostalgie zřejmě) pokračuju.
Hazellee
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků