Star Trek

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 6. 2008 11:48

No já bych řekl, že tohle je tak na půli cesty ještě Picard... a tohle je už plnohodnotný Locutus. :-)

Obrázek

A nebo Seven of Nine, ta je taky okouzlující. :D

Obrázek
Deleted user

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 6. 2008 11:51

No jej, hlavně potom co ji doktor implantoval dlouhé blond vlasy :D Ale všimni si, že všichni borgové měli do té doby vždycky jednu ruku amputovanou a místo ní takovou umělo-robotickou srandu - no a jak na potvoru, zrovna jen Seven a Picard dostali asi vyjímku z pravidel :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 6. 2008 12:00

Tak Locutus byl výjimka sama o sobě - dostal jméno, ani mu nepropíchli očíčko, královna si ho vyhlídla pro nějakou vlastní potěchu.

No jinak se ti borgští vojáci ve vzhledu trošku lišili. konkrétně Seven of Nine měla levou ruku umělou - implantáty v ní měla i poté, co jí dali tu blond kštici a tělo jí natřeli barvou. :D

\\ edit> to se mi právě vybavil tenhle vtípek: :-)

Obrázek
Deleted user

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 6. 2008 12:19

Právě že neměla. Maximálně nějaký nástavec, ale ruka byla její. Samozřejmě ji nějaké implantáty zůstaly, ale ty byly v živé tkáni, které nemohly být odstraněny. Vyloženě amputováno neměla nic (jen to oko dostala nové)

Tady obrázek z procesu deborgizace:

Obrázek

Obrázek
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 6. 2008 12:25

Asi scénáristi usoudili, že s amputovanou rukou by Seven neměla dost sex-appealu, tak od toho pro jednou upustili. :D Ještě ve First Contact byl vidět proces borgizace, kdy tu ruku pod loktem odsekli a místo ní nasadili ten jejich nástaveček. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 6. 2008 12:29

Přesně to jsem myslel :) V Best of Both Worlds to Picardovi jen nasadili na ruku jako jeden velkej návlek :) Ale jinak jsou borgové úplně k sežrání - jedinej důvod, proč koukat na jinak nijakej Voyager
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 6. 2008 12:36

Nejvíc ruluje rozkládací Queen of Borg... :-) což mi teda připomnělo další strip :oops:

Obrázek

\\ Jo, jinak bych nás asi měl oddělit do samostatného tématu...
Deleted user

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 6. 2008 13:17

Nebo to připoj sem, konečně to téma bude trošku živé :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 6. 2008 13:46

Made it so. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 6. 2008 14:09

Well done, number one
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 6. 2008 14:55

Tak tady jsem vygooglil nějaký obrázek, kde někteří z Borgů (ono by se to tak nemělo říkat, "Borg" nemá množné číslo) taky nemají amputované ručky. Stejně tak je ale vidět, že nevypadají všichni stejně.

Obrázek
Deleted user

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 6. 2008 15:00

jasně každý drone (takhle to občůrávají i v originále) vypadá jinak... z čeho je ten obrázek? Snad v každém filmu/seriálové epizodě mají jednu ruku "ufiknutou" a nahrazenou... schválně budu hledat, někde jsem viděl takové pěkné instruktážní video, asimilace snadno a rychle :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 6. 2008 15:08

Z čeho je ten obrázek, bohužel nevím - vygooglil jsem ho. Já popravdě nikdy všechny epizody ST neviděl, většinu z nich už někdy dávněji, takže si z toho, bohužel, konkrétně pamatuju docela málo. :-(
Deleted user

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 6. 2008 15:16

Mám to :) Tady na youtube je Borg Documentary (dokument setříhaný ze všech filmů/epizod seriálu, kde se objevili). Hned v první části zhruba od 5:15 je popis asimilace včetně implantátů.

Ono se taky mohlo stát, že na tom obrázku je to prostě jen produkční chyba. Podařilo se jim za těch dvacet let udělat pár bot (včetně špatně označených hodností i u hlavních postav a podobně). Správně by ale tu ruku měli mít nahrazenou (alespoň podle kánonu - tj. filmy a seriály).
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 6. 2008 15:33

Pěkně sestříhané. Koukám, že valná část z toho je právě z filmu First Contact - ten důvěrně znám, viděl jsem ho mockrát. :-)
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků