ČR : SR - Test národa

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 11. 11. 2007 20:04

Verohodne to asi fakt berou akorat ti popelari a uklizecky... Jinak letos jsem na to nemel odvahu, ale pamatuju si ze loni byli moderatori priserni...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marty89 12. 11. 2007 10:45

Tech otázek by asi fakt mělo být víc, takových 50 na jeden obor by snad stačilo, ale to by zas při tom tempu ten pořad byl do rána.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod mabosk 12. 11. 2007 13:15

Bol som nuteny sa chvilami na to pozerat avsak po tom co padla otazka kto vyhral SuperStar sa u mna uroven danej show prepadla hlboko pod znesitelnu uroven.
mabosk
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marty89 12. 11. 2007 16:18

Tak to máš teda fakt pravdu, jestli tahle otázka patřila do kategorie "Umění", tak já jsem papež.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod Pickun 12. 11. 2007 16:51

:lol: :lol: Heh, tak to me pobavilo :lol: :lol: SuperStar v umeni :lol: :lol:
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 12. 11. 2007 17:57

Nedíval jsem se, nezkoušel jsem ho, ale říkám si, že na co dělat takovéto testy, ve kterých jsou encyklopedické otázky, když ve školách je zakázáno se učit encyklopedicky - vše do detailů, přesná data apod. (samozřejmě, že se data učí, ale vědět kdy jaký panovník zemřel apod., to už je trochu moc)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod msn 12. 11. 2007 18:39

Test jsem dělal online:

CELKOVÁ ZNÁMKA: "1" VÝBORNĚ (bodů: 37)
Jste osobnosti s mnohostrannými zájmy a velkým kulturním přehledem. Vaším posláním ve společnosti je předávat vědomosti. Ne se však vyvyšovat – to dělají Vaše vědomosti za Vás. Kulturnímu člověku, jako jste Vy, sluší skromnost.
VÝSLEDKY PODLE JEDNOTLIVÝCH BLOKŮ:
LITERATURA
Známka: "1*" EXCELENTNĚ (bodů: 9)
ZEMĚPIS
Známka: "1" VÝBORNĚ (bodů: 8)
HISTORIE
Známka: "1" VÝBORNĚ (bodů: 7)
PŘÍRODNÍ VĚDY
UMĚNÍ
Známka: "4" DOSTATEČNĚ (bodů: 5)

Akorát to umění jsem nějak nezvládl, ale nevadí mi to - ty otázky byly naprosto stupidní.

BTW: Jak mám zjistit svoje IQ? V tom vyhodnocujícím e-mailu nic takového nebylo.
msn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 12. 11. 2007 18:55

Tohle přece nemůže mít s IQ moc společného, když tam jsou jen vědomostní otázky.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 12. 11. 2007 19:02

hehe, jdu si ten test zkusit taky, to by mohla bejt sranda...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 12. 11. 2007 19:22

Teda to je ptakovina. Jozo raz je urcite dulezita umelecka osobnost... Jaky teda mam mit ten qocient? :mrgreen:

CELKOVÁ ZNÁMKA: "1" VÝBORNĚ (bodů: 33)
Jste osobnosti s mnohostrannými zájmy a velkým kulturním přehledem. Vaším posláním ve společnosti je předávat vědomosti. Ne se však vyvyšovat – to dělají Vaše vědomosti za Vás. Kulturnímu člověku, jako jste Vy, sluší skromnost.
LITERATURA
ZEMĚPIS
Známka: "2" CHVALITEBNĚ (bodů: 7)
HISTORIE
Známka: "4" DOSTATEČNĚ (bodů: 3)
PŘÍRODNÍ VĚDY
UMĚNÍ
Známka: "2" CHVALITEBNĚ (bodů: 7) /quote]
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 12. 11. 2007 19:30

die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod X-Brace 18. 11. 2007 16:06

CELKOVÁ ZNÁMKA: "1*" EXCELENTNĚ (bodů: 38)
Vaše vědomosti jsou mimořádné, máte, co se znalostí týče, skvělé základy v mnoha oblastech. Musíte si zřejmě pečlivě vybírat lidi, s nimiž byste se dobře pobavili, zatímco pro ostatní je hovořit s Vámi jednak pocta, jednak asi občas i náročný úkol. Počítejte s tím, že lidé, s nimiž hovoříte, valnou většinou nemají zdaleka takový rozhled, jako Vy. Mohlo by se Vám stát, že by Vás mohli považovat za nafoukance, aniž byste si to uvědomili. Život však není jen o vědomostech, důležité jsou třeba i lidské příběhy a pocity. Zkuste na to myslet a uvažujte a mluvte s ostatními i o těchto věcech!

LITERATURA
Známka: "1" VÝBORNĚ (bodů: 7)

ZEMĚPIS

HISTORIE

PŘÍRODNÍ VĚDY

UMĚNÍ
Známka: "1*" EXCELENTNĚ (bodů: 9)
@peroutka
X-Brace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod madeleine 18. 11. 2007 21:21

Žena, 27, SR:

CELKOVÁ ZNÁMKA: "2" CHVALITEBNĚ (bodů: 32)
Vy jste určitě velmi zvídaví jedinci a ve škole jste zřejmě napínali uši! Teď se to zúročuje – v mnoha oblastech můžete vést rozhovor, aniž byste se museli bát blamáže. Jen tak dál a neustrnout – na světě se rodí pořád tolik nových věcí!

LITERATURA Známka: "2" CHVALITEBNĚ (bodů: 6)
ZEMĚPIS Známka: "5" NEDOSTATEČNĚ (bodů: 3)
HISTORIE Známka: "2" CHVALITEBNĚ (bodů: 5)
PŘÍRODNÍ VĚDY Známka: "1*" EXCELENTNĚ (bodů: 9)
UMĚNÍ Známka: "1*" EXCELENTNĚ (bodů: 9)

Ako som ocakavala, katastrofa v zemepise.. som neskutocna lama. :mrgreen: No a kedze som prave zistila, ze ono to existuje aj v slovencine, hodne to o mne vypoveda... zbytocne som si to skomplikovala... 8)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 11. 2007 07:44

madeleine: To neres, uz jenom to, ze jsem v tom testu dopadl dobre, znaci, ze to bude pekna ptakovina ;)
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod madeleine 19. 11. 2007 19:54

hot, ale ja to neriesim, ja som totiz geograficka lama... :mrgreen: takze ma v tom zase nieco utvrdilo... ;) keby dali kucharsky oddiel, tak ten mam za desat... :D
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Předchozí stránka