Nová loga České televize a Novy

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 2. 9. 2007 09:28

Zajímavé, včera kolem poledne, když jsem pustil televizi tak jsem si nového loga u Novy nevšiml. Mám pocit že tam bylo to staré :hm:
Kde soudruzi z NDR udělali chybu ?

Jinak to nové označení Novy není špatné, jen v kontextu se současnou změnou u ČT je to poněkud trapně okopírované.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod X-Brace 2. 9. 2007 09:33

No tyhle znělky a podobný hovadiny by nestihly za 1 den nebo týden. Myslím, že to už taky chvíli museli připravovat. Jinak se to změnilo po televizních novinách.
@peroutka
X-Brace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Matik 2. 9. 2007 10:24

Mně se ta laga moc nelíbí, protože splývají s pozadím. Nelíbí se mi, že nejsou moc barevné.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 2. 9. 2007 10:32

Matiku mě se právě tohle líbí, nejraději bych tam nemusel mít žádná.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Matik 2. 9. 2007 10:37

Jo, a pak bych se orientoval jen podle toho, že ČT1 mám v televizi na kanálu č1, ČT2 na kanálu č2,Novu na kanálu č3 atd. Já si na to zvyknu, ale barvy mi tam chybí.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 2. 9. 2007 10:48

Logo novy sa mi celkom paci. Je celkom nerusive a pekne. S ukazkami programu po spravach urobili krok dopredu a znelky su tiez od minula lepsie.
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kukin 2. 9. 2007 10:49

Akorát to umístění log na čt je až moc odsazené od okrajů... Nicméně minimalistický vzhled je fajn. A že "tývý nóóva" jen trapně kopíruje je dávno známý fakt;)
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jony 2. 9. 2007 17:20

Michal P píše:Zajímavé, včera kolem poledne, když jsem pustil televizi tak jsem si nového loga u Novy nevšiml. Mám pocit že tam bylo to staré :hm:
Kde soudruzi z NDR udělali chybu ?

Jinak to nové označení Novy není špatné, jen v kontextu se současnou změnou u ČT je to poněkud trapně okopírované. /quote]

Nova to zmenila az vcera po zpravach! pres den jeste mela barevne...
a jako trapne mi to nepsijde, urcite je to mene rusive a t oje pro mne dulezite, navic jestli ma nekdo nekoho zalovat tak mozna ARD CT.... nebo SAT1 novu ;-)
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010

Odeslat příspěvekod Michal P 2. 9. 2007 19:13

Jony já nemyslím že to logo Novy je trapné, trapné je že ho nasadili vzápětí po ČT ať je to jakkoliv vypadá to jako okamžitá reakce vymyšlená za 5 minut.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 2. 9. 2007 19:16

Michal P : no tak to určitě ne ! pokud sis všiml, tak ty loga má nova i v upoutávkách. tzn. že to museli připravovat delší dobu...
PC: C2D E6400 2,13 @ 3,26GHz + Ninja rev. 2, Gigabyte EP35-DS4, Gainward GTX 260 GS, 2 x 2GB DDR2 Patriot 800MHz , Seagate 7200.10 250GB + Seagate 7200.7 120GB, Enermax PRO82+ 525W, HP Pavilion w2228h

Notebook: Apple MacBook unibody 13,3"
man.in.nirvana
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 2. 9. 2007 20:11

Nemuseli. Už dlouho mají toto logo, ale nasazení tohoto loga do rohu obrazovky je otázkou pár minut.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Noovo 3. 9. 2007 08:20

ta CT se mi celkem libi, vcera vecer jsem si poprve vsimla, ze se jim to logo meni, coz je pekny :)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 9. 2007 08:41

Tak neni to spatny, ale clovek byl hodne dlouho zvykly na neco jineho a ted jsem chvili prepinal abych se ujistil, ze je to fakt CT...

a koukal jsem, ze i znelky jsou jine. Uz to neni CT1 nebo CT2 ale Jednicka a dvojka (tusim)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Honza729 3. 9. 2007 09:57

Proboha, proc jsou ale ta loga skoro uprostred obrazovky ???????
Honza729
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 3. 9. 2007 13:32

Loga nejsou špatná, ani mi nevadí, jen to logo ČT, proč je tak daleko od levého horního rohu? Když jsem na chalupě koukal na starší tv, tak mi to ani tak nepřišlo, ale doma když jsem koukal na LCD TV 82", tak mi to hrozně vadilo :x ... logo prakticky v hlavním záběru tv :x ...
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka