Nová loga České televize a Novy

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod X-Brace 1. 9. 2007 10:11

Co říkáte na nová loga české televize?
Obrázek
A co říkáte na nové logo Novy?
Naposledy upravil X-Brace dne 2. 9. 2007 08:02, celkově upraveno 1
@peroutka
X-Brace
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 1. 9. 2007 10:13

Vypadá to sice moderně, ale předchozí nápad, tedy č a t ve tvaru obrazovky byl lepší.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 1. 9. 2007 10:20

Hm to asi trvalo dlouho vymyslet
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 1. 9. 2007 10:25

Vcera jsem to zahlid v noci na CT2 a sahal jsem po ovladaci, protoze to vypadalo jako kdyby mela televize zaply zobrazovani programu... Ja jsem rad ze uz to je minimalistictejsi, zvlaste kdyz davali v Klubu filmy od Bergmana kde se klade duraz na hru barev, svetla a stinu tam to stary logo pusobilo jako dost rusivej prvek.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 1. 9. 2007 10:29

Líbí se mi ;-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 1. 9. 2007 10:58

U jedničky a dvojky jsou téměř neviditelné, takže neruší (čili plus), ale čtyřka a 24 byly dříve hezčí. Ještě uvidíme, co grafika, ale jak jsem přepl na čtyřku a tam pod logem v zeleném pruhu "ŽIVĚ", moc mě to nezaujalo. 24 taky nic moc, minulý design byl asi nepřekonatelný. :) Ještě si dávám nějaký čas na "vstřebání".
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Matik 1. 9. 2007 11:13

Nic moc. Možná měli vyhlásit věřejnou soutěž a vybírat z více návrhů. Připadá mi to takové starobylé.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim_ 1. 9. 2007 11:18

Mě se to líbí, trochu mi to, ale připomíná STV. 1 a 2 jsou ohodně zlepšeny. ČT 24, to je tak nastejno, trochu mi layoutem připomíná zprávy před startem ČT 24. ČT 4 Sport, no tam je to dle mýho nastejno, možná 4ka je trochu modernější.
radim_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 1. 9. 2007 13:52

A konečně to jsou nerušivá průhledná loga (poprvé v ČR na celoplošných televizích).

No a koukám, že Živě.cz má teď na MS v atletice docela solidní reklamu :lol::lol:
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 1. 9. 2007 13:55

Mě se celkem líbí. Aspoň neruší obraz. Podobné nerušivé logo má i Prima. Nova by si měla vzít příklad a udělat s tou modrou taky něco a nechat třeba jen červený znak (O)
@peroutka
X-Brace
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 9. 2007 13:58

Tak jsem si kvůli tomuto threadu na chvilku pustil televizi. A opravdu jsou tam nová loga, teda spíš jen číslo s "nadtržítkem". Nevypadá to zle skoro to není vidět a tak to neruší. No stejně kvůli tomu nezačnu televizi sledovat.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jony 1. 9. 2007 14:27

nj, vcera kdyz jsem se dival na trpaslika, tak chvilicku po pulnoci se zmenilo logo....neni to spatne, uvidime co ukaze cas
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 1. 9. 2007 14:46

tak kdybych si nepřečetla todle téma, tak si toho ani nevšimnu...jsou úplně stejný jako STV, jak říká radim_. člověk si zvykne na všechno.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim_ 1. 9. 2007 18:19

X-Brace píše:Mě se celkem líbí. Aspoň neruší obraz. Podobné nerušivé logo má i Prima. Nova by si měla vzít příklad a udělat s tou modrou taky něco a nechat třeba jen červený znak (O) /quote]


Jo na tom něco je, ale zdá se mi, že když jsem viděl jejich nové předěli, mohli by být na dobré cestě.
radim_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 1. 9. 2007 18:50

Pěkný, nenápadný, moderní
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků