Pevnost Boyard-sledoval jste ?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Snekac 22. 7. 2008 22:19

Pozor :!:
Soutěž je přístupná v televizním online archivu France 2 (nové díly)
>>> http://fort-boyard.france2.fr/

Kéž by měly naše stanice rozum a dávaly také něco pro diváky...
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod B.LeeCraleek 23. 7. 2008 18:55

Sledovala sem to když sem byla malá...tuhle sem si pustila nějakej díl(tuším ve francouzštině na You tube)
B.LeeCraleek
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 23. 7. 2008 20:04

Snekac: Paráda, díky :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 24. 7. 2008 19:47

Ještě doplním, že se musí počkat na přehrání intra (nebo ho přeskočit) a pak zvolit symbol televize (Les Émissions). Dostupné jsou všechny letošní díly, které již byly vysílány (vždy v 20:50 v sobotu). Je to sice ve francouzštině, ale i tak je to paráda :) :love: :love: :love:
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 31. 7. 2008 16:10

Snekac: bezva :-), jak budu mít čas, tak se na to podívám.FB byla bezva...určitě pořád je :-)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malignus 5. 8. 2008 09:57

Ja, kdyz jsem jeste nebyl velkej, to jsem jeste malej, takhle malicky: , tak jsem si nikdy nenechal ujit zadnej dil a sledoval jsem jak Pevnost Boyard, tak i Hry bezhranic a stopa Xapatanu. Tam byl brutalni zaverenej beh lesem do nejaky pevnustky a z ni pak na nadrazi k vlaku za "profesorem", kterej daval za sosky prachy. Ostatne, znate nejakou jinou soutez ve stulu Tomb Raidera a Indiana Jonese? 8-)
Malignus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 8. 2008 11:58

Fort Boyard se mi libila hodne :) krom toho sesupu na lane pres nadvori pro zachyceni indicie bych sel klidne do kterekoliv discipliny :))
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hansol58231 14. 2. 2010 01:19

Tu pevnost jsem sledoval když to dávaly tady poprví, ale pak to začly zčásti opakovat s prolínat s novýma dílama a už tam začínaly bejt jiní lidé(moderátoři apod.)

Líbily semi tam hlavně ty technický úkoly které ale postupně ubejvaly :roll:
Pak tam stále víc bylo aby šáhly mezi pavouky,hady, aby se ponořily nějak aby slezly zeď aby někam došly,vyšplhaly apod. a to už nebylo ono.
Hansol58231
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků